Futbol » Bugün » Oranlar
ALMANYA: Bundesliga
16:30Augsburg - Bremen 0:3 [ 1.65 | 4.33 | 4.50 ]16:30Bayern - Frankfurt 2:1 [ 1.44 | 5.00 | 6.00 ]
16:30Freiburg - Wolfsburg 1:2 [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]
16:30RB Leipzig - Dortmund 4:1 [ 1.53 | 4.50 | 5.25 ]
6'Leverkusen - Stuttgart 0:0 [ 1.80 | 4.00 | 4.20 ]
FRANSA: Lig 1
22:00PSG - Le Havre -:- [ 1.33 | 5.75 | 7.50 ]İNGİLTERE: Premier League
14:30West Ham - Liverpool 2:2 [ 5.00 | 4.75 | 1.55 ]17:00Fulham - Crystal Palace 1:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
17:00Manchester Utd - Burnley 1:1 [ 1.50 | 5.00 | 5.50 ]
17:00Newcastle - Sheffield Utd 5:1 [ 1.20 | 7.50 | 11.00 ]
17:00Wolves - Luton 2:1 [ 1.91 | 3.75 | 3.75 ]
6'Everton - Brentford 0:0 [ 2.80 | 3.50 | 2.40 ]
22:00Aston Villa - Chelsea -:- [ 2.05 | 4.00 | 3.30 ]
İSPANYA: LaLiga
15:00Las Palmas - Girona 0:2 [ 4.75 | 4.00 | 1.65 ]17:15Almeria - Getafe 1:3 [ 2.50 | 3.30 | 2.88 ]
6'Alaves - Celta Vigo 0:0 [ 2.55 | 3.20 | 2.80 ]
22:00Atl. Madrid - Ath. Bilbao -:- [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]
İTALYA: Serie A
16:00Lecce - Monza 1:1 [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]36'Juventus - AC Milan 0:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]
21:45Lazio - Verona -:- [ 1.67 | 3.80 | 5.25 ]
TÜRKİYE: Süper Lig
16:00Kasımpaşa - Samsunspor 1:0 [ 2.30 | 3.30 | 3.10 ]16:00Sivasspor - Konyaspor 1:0 [ 3.10 | 3.20 | 2.38 ]
36'Fenerbahçe - Beşiktaş 1:0 [ 1.40 | 5.25 | 6.50 ]
36'Hatayspor - Başakşehir 0:1 [ 3.00 | 3.20 | 2.45 ]
ABD: MLS
20:45Austin FC - Los Angeles Galaxy -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.50 ]ABD: USL Championship
02:30Rhode Island - Phoenix Rising 1:323:00Charleston - Las Vegas Lights -:-
ABD: MLS Next Pro
04:00Austin FC II - Ventura County 2:3penABD: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers 3:0ABD: NWSL Women
02:30Washington K - Orlando Pride K 2:305:00Angel City K - Kansas City Current K 1:3
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Braunschweig - Hamburger SV 0:4 [ 2.90 | 3.75 | 2.25 ]14:00Kiel - Kaiserslautern 1:3 [ 1.83 | 4.00 | 4.00 ]
14:00Paderborn - Elversberg 3:1 [ 1.80 | 4.33 | 3.75 ]
21:30Schalke - Düsseldorf -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.50 ]
ALMANYA: 3. Liga
15:00Dortmund II - Aue 2:2 [ 2.15 | 3.40 | 2.75 ]15:00Duisburg - Sandhausen 3:1 [ 2.45 | 3.10 | 2.55 ]
15:00Regensburg - Dresden 1:1 [ 3.00 | 3.30 | 2.10 ]
15:00Saarbrucken - Hallescher 0:1 [ 1.45 | 4.20 | 5.25 ]
15:00Viktoria Koln - Munster 3:5 [ 3.75 | 3.60 | 1.75 ]
17:30Verl - Mannheim 1:1 [ 2.40 | 3.40 | 2.45 ]
ALMANYA: Regionalliga North
14:00Hamburger SV II - Havelse 3:214:00Kiel II - St. Pauli II 1:1
78'VfB Oldenburg - Jeddeloh 0:1
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Chemnitzer - Meuselwitz 1:214:00Erfurt - Luckenwalde 5:2
17:00Cottbus - Lokomotive Leipzig 4:3
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Aachen - Bocholt 1:215:00Ahlen - Duren 2:2
15:00Oberhausen - Rodinghausen 1:1
15:00Wiedenbruck - Paderborn II 1:1
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00Eint. Frankfurt II - Bahlinger 1:015:00Hoffenheim II - Schott Mainz 1:1
15:00Kassel - Homburg 2:1
15:00Koblenz - Offenbach 3:1
15:00Mainz II - Freiberg 0:2
15:00Steinbach Haiger - Walldorf 2:0
15:00Stuttgarter Kickers - Stuttgart II 2:2
ALMANYA: Regionalliga Bayern
15:00Bayern II - Aschaffenburg 1:115:00Nürnberg II - Wurzburger Kickers 1:0
15:00Schalding - Burghausen 1:2
15:00Schweinfurt - Aubstadt 2:2
15:00Vilzing - Bamberg 0:1
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
14:00TB Berlin - Rathenow 1:115:00Rostocker FC - Lichtenberg 0:8
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Arnstadt - Plauen 0:215:00Auerbach - Halle 4:0
15:00Bischofswerdaer - Magdeburg II 1:3
15:00Freital - Einheit Rudolstadt 0:2
15:00Halberstadt - Bautzen 2:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Neumunster 1:215:00Nordmark Satrup - SC Weiche-08 II 4:1
15:00VfR Neumunster - Flensburg 1:0
15:30Preussen Reinfeld - Inter Turkspor Kiel 1:2
16:00Hohenwestedt - Lubeck II 1:1
36'Oldenburger - Heider SV 1:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
15:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 1:116:30Altona - HEBC Hamburg 1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
13:30BTS Neustadt - Woltmershausen 2:314:00Vatan Bremen - OSC Bremerhaven 2:2
15:00Brinkumer - Union 60 Bremen 1:3
15:30Aumund-Vegesack - Geestemunde 5:3
17:00Blockdiek - Komet Arsten 2:0
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Schoningen 1:117:00Eintracht Celle - Arminia Hannover 4:1
21'Bersenbruck - Heeslinger 0:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
15:00Fernwald - VfB Marburg 5:115:00Hanauer SC - Baunatal 0:2
16:00Alzenau - Hanau 1:1
16:00Erlensee - Hunfelder 3:0
16:00TUS Dietkirchen - Stadtallendorf 2:1
16:00Viktoria Griesheim - Giessen 0:4
16:00Waldgirmes - Friedberg 0:2
16:00Weidenhausen - Eddersheim 2:1
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Karbach - Worms 1:116:30Auersmacher - Cosmos Koblenz 0:4
16:30Baumholder - Morlautern 2:1
16:30Dudenhofen - Kaiserslautern II 1:2
17:00Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim 0:0
36'Bitburg - Engers 0:1
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
15:30Coburg - Ingolstadt II 1:116:00Bayern Hof - Gebenbach 1:8
16:00Donaustauf - ATSV 0:1
16:00Neumarkt - Cham 2:1
74'Ammerthal - Wurzburger FV 2:0
82'Eltersdorf - Neudrossenfeld 2:1
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Heimstetten 2:015:00Deisenhofen - Erlbach 2:1
15:00Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg 6:3
15:00Landsberg - Ismaning 8:2
15:00Münich 1860 II - Rain/Lech 2:2
16:00Gundelfingen - Pipinsried 1:1
16:30Nordlingen - Sonthofen 1:1
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Backnang - Villingen 0:015:00Pforzheim - Normannia Gmund 2:1
16:30Bietigheim-Bissingen - Reutlingen 2:0
16:30Hollenbach - Ravensburg 0:0
16:30Mutschelbach - Offenburger 5:0
16:30Oberachern - FC Holzhausen 0:1
16:30VfR Mannheim - Nottingen 1:1
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
36'Schonnebeck - Germania Ratingen 2:036'Uerdingen - Frintrop 0:0
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
12:00Hannover U19 - Dresden U19 2:212:00Jena U19 - St. Pauli U19 3:6
14:00RB Leipzig U19 - Hertha U19 1:3
14:30Wolfsburg U19 - Union Berlin U19 6:0
16:30Werder Bremen U19 - Braunschweig U19 3:1
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
12:00Augsburg U19 - Hoffenheim U19 1:612:00Heidenheim U19 - Frankfurt U19 5:2
14:00Fürth U19 - Bayern U19 0:3
14:00Stuttgart U19 - Munich 1860 U19 4:0
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
14:00Alemannia Aachen U19 - Wuppertaler U19 3:1ANDORRA: Primera Divisió
21:30Esperanca - Carroi -:-ANGOLA: Girabola League
17:00CD Lunda Sul - Petro 1:117:00Libolo - Sagrada -:-
17:30Interclube - Uniao de Malanje 4:1
18:00Desportivo Huila - Bravos do Maquis -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
20:30Tristan Suarez - CA Estudiantes -:- [ 2.90 | 2.90 | 2.70 ]21:30Almagro - Almirante Brown -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.75 ]
22:35Patronato - Talleres (R.E) -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.30 ]
00:00Nueva Chicago - CA Mitre -:- [ 2.20 | 2.88 | 4.00 ]
00:40Agropecuario - San Martin Tucuman -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.60 ]
ARJANTİN: Torneo Federal
21:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:-21:30Deportivo Camioneros - Biblioteca Atenas -:-
22:00Crucero del Norte - Boca Unidos -:-
22:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Belgrano -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
03:10Excursionistas - Deportivo Merlo 3:121:30Argentino de Merlo - Liniers -:-
21:30Dock Sud - Fenix -:-
21:30San Martin Burzaco - Canuelas -:-
21:30Sportivo Italiano - Comunicaciones -:-
21:30UAI Urquiza - Los Andes -:-
21:30Villa San Carlos - Deportivo Armenio -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Central Cordoba - General Lamadrid -:-21:30Leandro N. Alem - Yupanqui -:-
21:30Mercedes - Deportivo Muniz -:-
21:30Puerto Nuevo - Ituzaingo -:-
21:30Victoriano A. - Justo Jose de Urquiza -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Ezeiza -:-21:30ErtelendiJuventud de Bernal - Social Atletico Television -:-
21:30Provincial - Belgrano Zarate -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00Social Atletico Television K - Boca Juniors K 0:221:00Huracan K - Racing Club K -:-
21:00Platense K - Banfield K -:-
21:30Excursionistas K - San Lorenzo K -:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
36'Din. Tirana - Laci 0:036'Skenderbeu - Erzeni 1:0
AVRUPA: Premier League (Crimea)
15:00Alushta-Crimea - Gvardiya 1:0AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
6'Chelsea K - Barcelona K 0:0 [ 6.50 | 4.50 | 1.44 ]AVUSTRALYA: A-Ligi
10:15Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1:3 [ 4.20 | 4.00 | 1.80 ]10:15Wellington Phoenix - Macarthur FC 3:0 [ 1.55 | 4.50 | 5.25 ]
12:45Melbourne Victory - WS Wanderers 3:4 [ 1.80 | 4.00 | 3.80 ]
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00O'Connor Knights - Yoogali 3:008:00Tigers FC - Canberra Olympic 3:1
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Lambton J. - Valentine 3:2 [ 1.44 | 4.00 | 6.00 ]09:00Lake Macquarie - Edgeworth E. 1:4 [ 8.50 | 5.50 | 1.25 ]
09:30Maitland - Cooks Hill United 2:2 [ 1.67 | 4.00 | 3.60 ]
AVUSTRALYA: NPL NSW
12:00Hills Brumbies - St. George City 2:012:00Marconi - St George Saints 4:0
AVUSTRALYA: NPL Queensland
12:30Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights 2:3AVUSTRALYA: NPL South Australia
08:30Adelaide Croatia Raiders - Para 2:210:30Adelaide Comets - Modbury 1:1
11:30Adelaide Olympic - NE Metrostars 4:3
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Green Gully 0:108:00Dandenong - St Albans 3:0
08:00Manningham United Blues - Dandenong City 2:3
08:00Moreland City - Altona Magic 2:3
10:00Port Melbourne Sharks - South Melbourne 2:3
12:00Hume City - Heidelberg 2:2
AVUSTRALYA: Capital Premier League
08:00Canberra Juventus - Wagga City Wanderers 3:408:00Canberra White Eagles - Brindabella 0:5
08:00Queanbeyan City - Belconnen Utd. 3:0
08:15ANU - West Canberra Wanderers 6:1
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30Cessnock City Hornets - Thornton Redbacks -:-07:30Terk edildiWest Wallsend - Wallsend Red Devils -:-
09:00Belmont Swansea Utd. - Singleton Strikers 5:2
AVUSTRALYA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Rydalmere Lions 3:010:00Canterbury Bankstown - Dunbar Rovers 1:0
12:00Blacktown Spartans - Mt Druitt Town 0:2
12:00Bonnyrigg - SD Raiders 3:1
12:00Inter Lions - Dulwich Hill 3:1
12:00Macarthur Rams - Northern Tigers 2:1
12:00UNSW - Hakoah Sydney 2:0
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
09:45Mitchelton - Moreton City Excelsior U21 3:411:00Caboolture - Eastern Suburbs 4:4
11:00Southside Eagles - SWQ Thunder 1:3
12:00Logan Lightning - Ipswich -:-
AVUSTRALYA: SA State League
08:30Salisbury Utd. - Blue Eagles 3:208:30Western Strikers - Cumberland Utd. 2:2
09:00Adelaide Vipers - Fulham Utd. 2:1
09:30West Adelaide - Playford Patriots 1:5
12:30Adelaide Cobras - Adelaide Victory 4:2
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - George Cross 2:108:00Melbourne Victory U21 - Bulleen 5:2
08:00North Geelong - Kingston City 2:1
AVUSTRALYA: A-League Women - Playofflar
08:00Sydney K - Central Coast Mariners K 1:1AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
79'Tirol - A. Lustenau 0:0 [ 1.67 | 3.75 | 5.50 ]79'Wolfsberger - BW Linz 0:2 [ 2.40 | 3.30 | 3.00 ]
AVUSTURYA: 2. Liga
15:15Floridsdorfer AC - First Vienna 1:015:30Admira - Liefering 0:0
15:30Bregenz - Grazer 0:3
15:30Sturm Graz (Am) - Dornbirn 2:3
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl 4:148'Leobendorf - Wiener 1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
16:00Ried (Am) - Wolfsberger (Am) 2:2AVUSTURYA: Regionalliga Batı
14:30Bischofshofen - Reichenau 1:115:00Kufstein - SC Imst 2:1
15:30Wals-Grunau - Wolfurt 5:1
17:00Rothis - TSV St. Johann 1:1
17:00RW Rankweil - A. Salzburg 1:5
81'Hohenems - Altach U21 0:1
78'Motz/Silz - Saalfelden 2:0
36'Schwaz - Dornbirner SV 1:0
AVUSTURYA: Burgenland
18:00Klingenbach - Schattendorf -:-79'Pinkafeld - Deutschkreutz 0:2
36'Bad Sauerbrunn - ASV Siegendorf 2:1
36'Kohfidisch - Margarethen 0:1
AVUSTURYA: Karnten
16:30Atus Velden - SV Spittal 2:0AVUSTURYA: Niederosterreich
17:00St. Polten (Am) - Gloggnitz 2:217:30St. Peter in der Au - Schrems 3:1
36'Waidhofen/Thaya - Retz 1:0
20:00Wiener Neustadt - Ortmann -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
16:00Oedt - Edelweiss 4:017:30Dietach - Perg 0:0
17:30Friedburg - St. Martin im Muhlreis 3:0
90+'Schallerbach - Ostermiething 3:1
17:30SPG Wels II - Mondsee 0:3
AVUSTURYA: Steiermark
18:00Hartberg (Am) - Kalsdorf -:-36'Lafnitz (Am) - Heiligenkreuz 1:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
16:00FC Lustenau - Rotenberg 1:117:00Admira Dornbirn - Lochau 1:2
17:00Nenzing - Gofis 1:0
18:00Alberschwende - Hard -:-
18:00Hochst - Brauerei Egg -:-
AVUSTURYA: Wien
16:00Wienerberger - Mannsworth 2:116:30Simmeringer - ASV 13 Wien 2:1
17:001980 Wien - Schwechat 2:1
17:00Kagran - A XIII-Auhof Center 0:1
17:00Stadlau - WAF Brigittenau 4:1
AVUSTURYA: Bundesliga Women
13:45Austria Vienna K - Neulengbach K 2:216:00Dornbirn K - Bergheim K 3:1
17:30St. Polten K - Sturm K 1:0
AZERBAYCAN: Premier Lig
17:00Sabah Baku - Sabail 2:0BAE: BAE Pro Ligi
17:05Ajman - Khorfakkan 2:217:05Al Sharjah - Al Bataeh 2:2
19:45Al-Ain - Al-Ahli Dubai -:-
BAE: 1. Lig
16:55Al Fujairah - Masafi 3:316:55Al-Taawon - Gulf Heroes 0:1
16:55Al Urooba - Gulf United 2:1
17:00United FC - Al Dhafra 1:3
BAHREYN: Premier Lig
36'Al-Muharraq - Al-Hala 0:036'Al-Rifaa - Sitra 0:0
36'Al-Shabbab - East Riffa 1:0
BANGLADEŞ: Premier League
12:45Brothers U. - Chittagong Abahani 0:512:45Mohammedan - Bangladesh Police 0:0
14:45Bashundara Kings - Sheikh Jamal 2:0
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
17:00Patro Eisden - Deinze 0:4 [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]21:00Waregem - Lommel SK -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.75 ]
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
17:00KV Mechelen - Leuven 3:0 [ 2.25 | 3.60 | 2.88 ]21'St. Liege - St. Truiden 0:1 [ 1.95 | 3.75 | 3.60 ]
21:45Gent - Westerlo -:- [ 1.25 | 6.50 | 8.50 ]
BELÇİKA: National Division 1
20:30Dessel - Saint Eloois -:-20:30Thes Sport - Hoogstraten -:-
21:00Antwerp B - Charleroi B -:-
21:00OC Charleroi - RAAL La Louviere -:-
21:00Virton - Heist -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00La Louviere - La Calamine -:-21:00Renaissance Mons - Meux -:-
21:00Stade Vervietois - Jette -:-
21:00Union Rochefortoise - Royal Union SG 2 -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
21:00Torhout - Cercle Brugge 2 -:-BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
17:00Waregem K - Femina Woluwe K 0:1BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
14:30RSC Anderlecht K - St. Liege K 0:017:15Club Brugge K - Leuven K 3:3
BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
18:00Alken K - Aalst K -:-18:00Club Brugge II K - RSC Anderlecht II K -:-
18:00Famkes Merkem K - Mons K -:-
18:00Gent II K - Leuven II K -:-
18:00St. Liege II K - Genk II K -:-
18:00Waregem II K - Westerlo K -:-
19:00Tienen K - Moldavo K -:-
21:00RFC Liege K - Chastre K -:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Aziza - Ouidah -:-18:00Police - JAK -:-
18:00Real Sport - Dynamique Djougou -:-
18:00Soleil - Buffles du Borgou -:-
18:00Tonnerre - Pantheres -:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00Bani Ganse - AS Cotonou -:-18:00Dragons - Dadje -:-
18:00Dynamo Abomey - Ayema -:-
18:00Requins - Damissa -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
16:00Isloch - Neman 2:079'Zhodino - Smorgon 2:0
20:15Dnepr Mogilev - Din. Minsk -:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
14:00Shakhtyor Soligorsk 2 - BATE 2 1:315:00Niva Dolbizno - FC Slonim 0:0
16:00Baranovici - Lida 0:2
17:30Energetik-BGU - Belshina 3:2
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
13:30Zorka-BDU K - Vitebsk K 4:0BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
14:30Sloga Doboj - Zvijezda 09 2:017:00GOSK Gabela - Zeljeznicar 1:2
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
76'Gorazde - BFK Simm Bau 1:076'Gradacac - Gradina Srebrenik 2:0
77'Hadzici - Jedinstvo Bihac 2:0
76'Mladost DK - Sloboda 0:2
78'Tomislav - Kakanj 0:1
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
17:30BSK Banja Luka - Romanija Pale 2:017:30Drina Zvornik - Modrica 1:2
17:30Famos Vojkovici - Nevesinje 3:2
90+'Kozarska Dubica - Kozara 1:1
90+'Laktasi - Prijedor 2:1
17:30Leotar - Slavija 1:0
17:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka 1:0
BOTSVANA: Premier League
16:30Masitoaka - BDF XI 0:116:30Morupule - Holy Ghost 1:0
16:30Nico United - Sua Flamingoes 3:1
16:30Security Systems - Tafic FC 2:1
BREZİLYA: Serie A
22:00Vasco - Criciuma -:- [ 1.60 | 3.75 | 6.50 ]00:30Cuiaba - Atletico-MG -:- [ 3.60 | 3.00 | 2.25 ]
BREZİLYA: Serie B
01:00Ituano - Operario 0:201:00Sport Recife - Vila Nova 2:0
02:00Avai - Santos 0:2
03:00Guarani - Chapecoense-SC 0:1
23:00CRB - Amazonas -:-
23:00Paysandu - Botafogo SP -:-
00:00America MG - Novorizontino -:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00ABC - Nautico -:-23:00Sampaio Correa - Figueirense -:-
BREZİLYA: Serie D
21:00Ipora - Uniao Rondonopolis -:-21:00Santa Cruz de Natal - Treze -:-
21:30Avenida - Cascavel -:-
22:00Atletico-CE - Potiguar de Mossoró -:-
22:00Capital FC - Real Brasilia -:-
22:00Democrata SL - Nova Iguacu -:-
22:00Inter de Limeira - Pouso Alegre -:-
22:00Juazeirense - Itabaiana -:-
22:00Manauara - Rio Branco -:-
22:00Patrocinense - Agua Santa -:-
22:00Petrolina - Jacuipense -:-
22:00River-PI - Aguia De Maraba -:-
22:00Sergipe - ASA -:-
22:00Serra - Audax RJ -:-
00:00Cianorte - Hercilio Luz -:-
00:00Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR -:-
00:00Sao Jose EC - Costa Rica -:-
00:30Portuguesa RJ - Ipatinga -:-
BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Galvez - Vasco da Gama AC 2:3BREZİLYA: Cearense 2 - Playofflar
22:00Tirol - Cariri FC -:-BREZİLYA: Matogrossense 2
22:00Rondonopolis EC - Acao -:-BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
00:00Votuporanguense - Gremio Prudente -:-BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
21:00AEA Aracatuba - Fernandopolis -:-21:00Colorado Caieiras - Sao Carlos -:-
21:00Flamengo SP - Barcelona SP -:-
21:00Maua - Manthiqueira -:-
21:00Tanabi - Inter de Bebedouro -:-
21:00Uniao Mogi - Atletico Mogi -:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:30Atl. Roraima - Progresso -:-BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
21:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco ES -:-BREZİLYA: Baiano U20
15:00Bahia de Feira U20 - Bahia U20 -:-15:00Catuense U20 - Ypiranga U20 -:-
21:00Estrela De Marco U20 - SSA U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Grapiuna U20 -:-
21:00Jacobina U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Jequie U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Juazeirense U20 - Alagoinhas U20 -:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Nova Venecia U20 - Capixaba SC U20 -:-21:00Vilavelhense U20 - Rio Branco ES U20 -:-
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Avai U20 - Criciuma U20 -:-21:00Hercilio Luz U20 - Barra FC U20 -:-
BREZİLYA: Goiano U20
21:30Goias U20 - Guapo M19 U20 -:-BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30AA Iguacu U20 - Cianorte U20 -:-21:30Andraus Brasil U20 - Coritiba U20 -:-
21:30Athletico-PR U20 - Arapongas U20 -:-
21:30Batel U20 - Cambe U20 -:-
21:30Campo Mourao U20 - Gremio Maringa U20 -:-
21:30Parana U20 - Apucarana SC U20 -:-
21:30Patriotas U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Sao Joseense U20 - Londrina U20 -:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00CA Juventus U20 - Corinthians U20 -:-21:00Clube Vital U20 - Sao Paulo U20 -:-
21:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
21:00Portuguesa Santista U20 - Santos U20 -:-
21:00Portuguesa U20 - Palmeiras U20 -:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00Aguia FC U20 - Santa Cruz U20 -:-21:00Jaguar U20 - CA Porto U20 -:-
21:00Nautico U20 - Sete de Setembro U20 -:-
21:00Retro U20 - Belo Jardim U20 -:-
21:00Sport Recife U20 - Centro Limoeirense U20 -:-
22:00Ipojuca U20 - America PE U20 -:-
22:00ErtelendiPetrolina U20 - Atletico Torres U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
17:00Gremio K - Avai Kindermann K 6:021:00Botafogo RJ K - Atletico-MG K -:-
21:00Real Brasilia K - Internacional K -:-
22:00Cruzeiro K - America Mineiro K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Fortaleza K - VF4 K -:-22:303B da Amazonia K - Remo K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Nacional de Muriae K - Acao K -:-21:00Vasco K - Vila Nova ES K -:-
21:30Alianca GO K - Vila Nova K -:-
21:30Brasil de Farroupilha K - Fluminense de Joinville K -:-
22:00Operario MS K - Coritiba K -:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
36'Botev Plovdiv - Slavia Sofia 0:1 [ 1.83 | 3.80 | 3.80 ]BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
16:15CSKA Sofia - Levski 3:1 [ 1.91 | 3.40 | 4.20 ]BULGARİSTAN: Vtora liga
13:15Spartak Varna - Montana 1:017:00Bdin Vidin - Litex Lovech 0:1
17:00Belasitsa - Chernomorets Balchik 3:0
17:00Chernomorets 1919 - Ludogorets II 1:1
17:00Dunav Ruse - Dobrudzha 2:0
17:00Maritsa Plovdiv - Strumska Slava 4:1
17:00Svoge - CSKA 1948 Sofia II 2:4
17:00Yantra Gabrovo - Spartak Pleven 0:0
BULGARİSTAN: Third League - South-East
17:00Asenovets - Rodopa Smolyan 5:117:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina 5:0
17:00Gigant Saedinenie - Botev II 2:2
17:00Levski Karlovo - Beroe II 1:0
17:00Sekirovo Rakovski - Atletik Kuklen 6:2
17:00Sliven - Karnobat 2:1
18:00Lok. Plovdiv II - Zagorets -:-
18:00Sozopol - Haskovo -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
16:00CSKA Sofia II - Slivnishki Geroy 3:116:00Hebar 2 - Kyustendil 0:0
16:00Kostinbrod - Balkan Botevgrad -:-
16:00Levski II - Vihren -:-
16:00Oborishte - Minyor Pernik 1:2
16:00Razlog - Septemvri Simitli 0:0
16:00Rilski Sportist - Botev Ihtiman 1:6
16:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Sofia 2 -:-
16:00Vitosha Bistritsa - CSKA 1948 Sofia III 1:1
BULGARİSTAN: Third League - North-East
16:00Lokomotiv Ruse - Ustrem Donchevo 2:116:00Riltzi - Dorostol 1:0
16:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel -:-
17:00Spartak II - Fratria 0:1
BULGARİSTAN: Third League - North-West
17:00Etar II - Botev Vratsa II -:-17:00Juventus Malchika - Akademik Svishtov -:-
17:00Lok. Gorna - Boruna 7:1
17:00Mezdra - Drenovets 4:0
17:00OFK Levski - Sevlievo -:-
17:00Vihar Slavyanovo - Yantra Polski Trambesh -:-
BURKİNA FASO: Premier League
36'Bobo-Dioulasso - Salitas 0:036'Etoile Filante - AS Douanes 0:2
36'Kadiogo - Rahimo 0:0
36'Sporting Cascades - ASEC Koudougou 0:0
BURUNDİ: Primus League
16:00Inter Star - Telaviv 1:216:00Musongati - Rukinzo -:-
16:00Tigre Noir - Magara Young Boys -:-
16:00Vital O - Moso Sugar -:-
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30Lincoln - Europa Point -:-CEZAYİR: 1.Küme
72'Ben Aknoun - JS Kabylie 1:175'Chlef - Magra 2:1
22:00MC Alger - Paradou -:-
CEZAYİR: Ligue 2
17:00Annaba - Telaghema 3:117:00Arba - Kolea -:-
17:00ASM Oran - Temouchent 1:1
17:00Batna - Mlila -:-
17:00Bordj Menail - MO Constantine -:-
17:00Chelghoum - MSP Batna 2:0
17:00GC Mascara - Guir Abadla 5:1
Güncelleme
bekleniyorGhozlane - Khemis El Khechna 0:0
17:00Khroub - Ouargla 1:2
17:00Mostaganem - Medea 4:0
17:00Olympique Akbou - Harrach 2:0
17:00Olympique Magrane - Eulma -:-
17:00Oued Sly - WA Mostaganem 0:1
17:00RC Kouba - JSM Tiaret 1:0
17:00SC Mecheria - Hussein Dey 1:0
17:00Widad Adabi de Boufarik - El Khemis 1:1
CİBUTİ: Division 1
15:00ASAS - Garde-Cotes -:-15:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
15:00ErtelendiGarde-Cotes - CDC Q7 -:-
17:30ErtelendiDikhil - Gendarmerie -:-
17:30Hopital - AS Arta -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:15Chrudim - Pribram 6:3 [ 2.05 | 3.40 | 3.25 ]11:15Vyskov - Varnsdorf 2:1 [ 1.62 | 3.50 | 4.50 ]
11:30Prostejov - Jihlava 3:0 [ 1.95 | 3.20 | 3.50 ]
15:00Dukla Prag - Sigma Olomouc B 0:3 [ 1.44 | 4.00 | 5.75 ]
77'Taborsko - Lisen 1:0 [ 1.45 | 4.20 | 5.25 ]
79'Vlasim - Kromeriz 2:0 [ 1.73 | 3.50 | 4.00 ]
36'Brno - Opava 0:0 [ 1.85 | 3.50 | 3.50 ]
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15Vltavin - FK Robstav 3:211:30Ceske Budejovice B - Povltavska FA 1:3
11:30Kraluv Dvur - Plzen B 3:1
77'Domazlice - Bohemians 1905 B 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Chlumec nad Cidlinou 1:011:30Kolin - Hradec Kralove B 2:0
12:00Pardubice B - Teplice B 3:1
16:00Banik Most-Sous - Brozany 0:0
79'Usti n. L. - Velvary 0:1
80'Zivanice - Ceska Lipa 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:45Trinec - Start Brno 2:017:00FK Frydek-Mistek - Zlin B 1:0
17:00Frydlant n. O. - Hlucin 1:4
17:00Hodonin - Rosice 0:1
17:00Uhersky Brod - SK Hranice 6:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:15Aritma Prague - Tachov 7:011:15Cesky Krumlov - Domazlice B 1:4
11:15Marianske Lazne - Jindrichuv Hradec 5:2
11:15Sokolov - Horovice 0:6
11:30FK Komarov - Rokycany 1:2
78'Doubravka - Sobeslav 1:1
74'Katovice - Petrin Plzen 0:2
81'Klatovy - Pribram B 1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15Brandys n. Labem - Slany 1:111:15Neratovice - Nespeky 2:0
11:15Olympie Brezova - Hvezda Cheb 4:0
Güncelleme
bekleniyorCesky Brod - Ujezd Prague 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15Letohrad - Novy Bydzov 0:211:30Kosmonosy - Chrudim B 3:1
11:30Slavia HK - Caslav 0:2
12:00Spoje Prague - Turnov 2:1
80'Dobrovice - Usti nad Orlici 0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15Breclav - Havlickuv Brod 0:0ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:00Nove Sady - Vsetin 1:217:00Prerov - Kostelec na Hane 1:0
17:00Skastice - Bzenec 1:1
17:00Sternberk - Vsechovice 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Vratimov - Valasske Mezirici 1:217:00Jesenik - Hlubina 0:3
17:00Vitkovice - Repiste 4:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
14:30Malse Roudne - Rudolfov 7:016:00FC Semice - Hluboka nad Vltavou 0:6
16:00Protivin - Milevsko 2:2
Güncelleme
bekleniyorOlesnik - Drazice 0:0
Güncelleme
bekleniyorTrhove Sviny - Trebetice 2:2
18:00Tyn nad Vltavou - Trebon -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
11:15Sparta Brno - Moravska Slavia 4:011:30Pohorelice - Ratiskovice 4:1
12:00Svratka Brno - Bosonohy 1:2
17:30Boskovice - Letovice - Rajecko 2:1
Güncelleme
bekleniyorBystrc - Rajhradice 0:0
Güncelleme
bekleniyorKurim - Lednice 1:0
Güncelleme
bekleniyorRousinov - SK Krumvir 2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Chodov 3:315:30Marianske Lazne B - Karlovy Vary B 4:5
Güncelleme
bekleniyorCitice - Union Nove Sedlo 1:1
Güncelleme
bekleniyorKralovske Porici - Ostrov B 1:0
18:00Lomnice - Hroznetin -:-
Güncelleme
bekleniyorVintirov - KV Dvory 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Chlumec nad Cidlinou B 2:118:00Libcany - Rychnov n. Kneznou -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Sedmihorky 0:114:00FC Pencin - Skalice u C.Lipy 4:2
Güncelleme
bekleniyorHradek nad Nisou - Velke Hamry B 0:2
75'Kostalov-Libstat - Chrastava 4:1
78'Novy Bor - Rapid Liberec 5:2
80'Straz p. Ralskem - Visnova 1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
15:30Dolni Benesov - Hermanice 3:117:30Dolni Datyne - Vresina -:-
17:30Jakubcovice - Petrvald na Morave 0:2
17:30Orlova - Brusperk 2:1
17:30Stonava - Krasne Pole 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
14:00Postrelmov - Litovel 1:017:00Belotin - Rapotin 3:1
17:00Urcice - Medlov 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
79'Svitavy - Litomysl 1:0ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
14:00Kaznejov - Zruc 2:214:00Kosutka Plzen - Petrin Plzen B 1:5
Güncelleme
bekleniyorNepomuk - Horni Briza 0:1
Güncelleme
bekleniyorNyrsko - Chotikov 0:0
Güncelleme
bekleniyorPlzen-Cernice - Vejprnice 1:2
79'Sokol Lhota - Holysov 1:2
78'Stribro - Myto 0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11:15CAFC - Kralovice 3:011:15Kolovraty - Stresovice 1:5
11:15Podoli Praha - Treboradice 1:2
11:15Vysehrad - Predni Kopanina 0:4
11:30Uhrineves - Zlicin 1:2
16:00Zizkov B - Branik 5:1
74'Tempo Prague - Dukla JM 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
11:30Milin - Dobris 4:079'SK Doksy - Kutna Hora 2:0
76'Tuchlovice - Libis 3:4
Güncelleme
bekleniyorVelim - Povltavska FA B 1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11:30Cernovice - Zatec 1:311:30Krupka - Vilemov 1:2pen
11:30Litomericko - Oldrichov 5:2
Güncelleme
bekleniyorBrna - Modlany 1:0
18:00Probostov - FK Jilove -:-
Güncelleme
bekleniyorSrbice - Kadan 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
16:00Pacov - Rapotice 5:317:30Chotebor - Bystrice n. Pern. 2:0
17:30Kamenice nad Lipou - FS Trebic -:-
17:30Nove Mesto na Morave B - Sapeli Polna 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
11:00Hrachovec - Kvasice 1:517:00Hluk - Borsice 2:2
17:00Morkovice - Bystrice pod Hostynem 10:1
17:00Osvetimany - Napajedla 4:0
17:00Slusovice - Luhacovice 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
11:00Liberec U19 - Mlada Boleslav U19 2:111:00Plzen U19 - Sigma Olomouc U19 1:0
12:00Brno U19 - Dukla Prag U19 2:1
12:00Ostrava U19 - Zlin U19 1:1
12:00Slavia Prag U19 - Jihlava U19 3:1
12:30Frydek-Mistek U19 - Ceske Budejovice U19 0:0
13:00Karvina U19 - Pardubice U19 2:3
14:00Sparta Prag U19 - Slovacko U19 1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
17:00Pardubice K - Ostrava K 0:5ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
13:30Liberec K - Slovacko K 1:116:00Slavia Prag K - Sparta Prag K 4:1
ÇİN: Super Ligi
14:35Shanghai Port - Shanghai Shenhua 1:1 [ 1.85 | 4.20 | 3.60 ]ÇİN: Jia Ligi
10:30Jiangxi Lushan - Qingdao Red Lions 1:210:30Suzhou Dongwu - Guangzhou FC 1:1
14:30Guangxi Pingguo Haliao - Foshan Nanshi 2:1
14:30Yunnan Yukun - Chongqing Tonglianglong 1:1
ÇİN: Yi Ligi
10:00Beijing Technology - Shandong Taishan B 0:110:00Dalian Kuncheng - Hubei Istar 3:1
12:00Shaanxi Union - Taian Tiankuang 4:0
14:30Nantong Haimen - Langfang Glory City 1:1
ÇİN: Super League Women
10:00Beijing Beikong K - Changchun Dazhong K 1:210:00Jiangsu Suning K - Wuhan Jiangda K 0:1
10:00Shanghai RCB K - Shandong SL K 2:1
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
14:45FA 2000 - Brabrand 0:0DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00Middelfart - Roskilde 2:0DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00Vejgaard - Lyseng 5:515:00Holstebro - Vanløse 4:1
15:00SfB-Oure - Young Boys 0:2
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
14:00Holbaek - Næsby 3:214:00Ishoj - BK Frem 1:1
DANİMARKA: Danish Cup Women
14:00Aarhus K - Brondby K 2:116:00Nordsjaelland K - Naestved K 7:0
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
00:00Terk edildiVega Real - Atletico Pantoja 0:002:00ErtelendiMoca - Universidad O&M -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
11:30Türkiye U18 - Suudi Arabistan U18 -:-12:00Romanya U16 - Danimarka U16 1:1
12:00Slovakya U18 - Guatemala U18 2:1
14:00Mali U18 - Jamaika U18 -:-
16:30Fas U18 - Ekvador U18 -:-
17:00Polonya U16 - Çin U16 4:1
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:30Perak (Mys) - Kedah (Mys) 1:016:00PDRM FC (Mys) - Kuala Lumpur City (Mys) 2:2
CanlıSKA Rostov (Rus) - Rodina Media (Rus) 0:0
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
79'Ürdün U20 K - Lübnan U20 K 0:1EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Dep. Cuenca - Mushuc Runa 5:0 [ 2.20 | 3.30 | 3.10 ]21:00U. Catolica - Cumbaya -:- [ 1.29 | 5.75 | 7.50 ]
23:30Libertad - Orense -:- [ 2.63 | 2.80 | 3.00 ]
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00West Armenia - Ararat-Armenia 0:173'Shirak - Noah 1:0
ERMENİSTAN: First League
15:00BKMA 2 - Syunik 1:215:00Mika Jerevan - Andranik -:-
ESTONYA: Meistr ligi
14:30Tallinna Kalev - Kalju 0:217:00Kuressaare - Flora 2:2
ESTONYA: Esiliiga
12:30Harju JK Laagri - Elva 5:012:30Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 5:0
36'FC Tallinn - Levadia U21 0:0
ESTONYA: Meistriliiga Women
12:30FC Ararat K - Viimsi JK K 1:312:30Polva Lootos K - Tabasalu K 0:7
36'Tammeka Tartu K - Saku Sporting K 1:2
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
14:00Mbabane Highlanders - Denver 1:016:00Green Mamba - Ezulwini 3:0
16:00Madlenya - Rangers FC 1:2
16:00Manzini Wanderers - Young Buffaloes 0:0
16:00Mbabane Swallows - Manzini Sea Birds 7:2
16:00Nsingizini Hotspurs - Illovo 1:1
16:00Royal Leopards - Moneni Pirates 3:2
FAROE ADALARI: 1. Deild
16:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 3:017:00Runavik 2 - Argir 0:0
17:00Sandur - Hoyvik 2:0
63'HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 0:2
21:00TB Tvoroyri - FC Suduroy -:-
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
36'Chabab Mohammedia - Union Touarga 0:0 [ 2.60 | 2.80 | 2.70 ]21:00Agadir - FAR Rabat -:- [ 7.00 | 3.75 | 1.40 ]
23:00Safi - Tanger -:- [ 2.15 | 2.80 | 3.75 ]
FAS: Botola 2
36'Difaa El Jadidi - USM Oujda 0:036'Meknes - Khouribga 2:0
36'RAC Casablanca - Marrakech 0:0
36'Stade Marocain - Raja Beni Mellal 0:0
FİJİ: Premier League
04:00Labasa - Ba 3:310:00Rewa - Nadi 1:1
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30Lys Sassandra - AS Denguele -:-18:30Racing d'Abidjan - Academie de FAD -:-
18:30Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou -:-
19:00Zoman - Mouna -:-
20:45Stade d'Abidjan - Bouake -:-
FİLİPİNLER: PFL
10:00Loyola - Don Bosco Garelli 5:1 [ 1.14 | 7.50 | 13.00 ]12:00Cebu FC - Maharlika 10:0
13:15Taguig - Kaya 0:0 [ 6.50 | 7.00 | 1.22 ]
16:00Mendiola FC 1991 - Manila Digger 2:3 [ 2.63 | 3.75 | 2.10 ]
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
15:00Haka - HJK 1:1 [ 3.75 | 3.25 | 1.91 ]17:00Lahti - KuPS 0:1 [ 3.80 | 3.40 | 1.85 ]
Devre ArasıOulu - VPS 0:0 [ 2.88 | 3.25 | 2.30 ]
FİNLANDİYA: Ykkonen
16:00Jazz Pori - KuPS Akatemia 6:1 [ 1.22 | 5.25 | 9.00 ]17:00Atlantis - Rovaniemi 0:0 [ 1.36 | 5.00 | 5.50 ]
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
17:00PEPO - NJS 2:0FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
16:00GBK Kokkola - OPS 4:247'JPS Jyvaskyla - Kuopion Elo 0:0
36'Hercules - SJK Akatemia 2 1:1
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:00HPS K - Aland Utd K 0:315:00JyPK K - PK-35 Helsinki K 0:1
15:00PKKU K - Honka K 1:3
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
13:00ONS Oulu K - TPS K 1:114:30VIFK K - KTP K 2:0
15:00Ilves 2 K - EBK K 3:2
16:00P-Iirot Rauma K - HJK Akatemia K 0:4
FRANSA: Lig 2
16:00St. Etienne - Caen 1:0 [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]20:00AC Ajaccio - Quevilly Rouen -:- [ 2.80 | 2.88 | 2.80 ]
20:00Amiens - Troyes -:- [ 2.38 | 3.25 | 2.90 ]
20:00Annecy - Bastia -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
20:00Concarneau - Rodez -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.45 ]
20:00Laval - Bordeaux -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.60 ]
20:00Paris FC - Angers -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.00 ]
20:00Pau FC - Guingamp -:- [ 2.88 | 3.20 | 2.50 ]
20:00Valenciennes - Grenoble -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.20 ]
FRANSA: National 2 - Group A
15:30Toulouse II - Jura Sud 0:436'Aubagne - Hyeres 1:0
36'Cannes - Le Puy-en-Velay 0:0
36'Grasse - Thonon-Evian 1:0
36'Toulon - Frejus 1:0
20:00Chamalieres - Ales -:-
FRANSA: National 2 - Group B
36'Bourges 18 - Angers II 0:036'Libourne - Bergerac 0:1
36'Trelissac - Saint-Pryve 0:0
6'Avoine - Paris 13 Atl. 0:0
20:00Blois - Romorantin -:-
FRANSA: National 2 - Group C
36'Boulogne - Racing CFF 0:136'Chambly - Aubervilliers 0:1
36'Chateaubriant - Lorient II 0:0
36'Dinan Lehon - Saint-Malo 0:0
36'Guingamp II - Virois 0:1
FRANSA: National 2 - Group D
36'Besancon - Haguenau 0:136'Colmar - Biesheim 1:0
36'Creteil - Feignies-Aulnoye 0:0
36'FC 93 - Macon 1:0
36'Fleury-Merogis - St Quentin 1:1
36'Furiani Agliani - Auxerre II 0:0
GAMBİYA: GFA League
6'Banjul Utd - WAA Banjul 0:06'Greater Tomorrow - Brikama U. 0:0
6'Team Rhino - Bombada 0:1
GANA: Premier Lig
69'Aduana - Karela 1:069'Bechem United - Heart Of Lions 1:1
72'Medeama - Asante Kotoko 1:1
78'Nations FC - Bibiani Gold Stars 0:0
73'Samartex - Great Olympics 0:0
GANA: Division One League
75'Maana - Steadfast 0:167'Techiman Heroes - Tamale City 0:0
69'VC Warriors - Wa Power 1:0
GİNE: Ligue 1
19:00Horoya - Flamme Olympique -:-19:00Renaissance - Kaloum Star -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
21:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-00:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa -:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:00AmaZulu - Chippa United 2:146'Kaizer Chiefs - Supersport 1:0
21:00Stellenbosch - Polokwane -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Hungry Lions - Baroka 1:216:00Magesi - Maritzburg Utd 0:2
16:00Milford FC - NB La Masia 0:0
16:00Venda - Pretoria U. 0:0
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
11:00Amazulu U23 - Polokwane U23 3:311:00Chippa United U23 - Swallows U23 4:1
11:00Mamelodi U23 - Royal AM U23 3:0
11:00Orlando U23 - Richards Bay U23 4:2
12:00TS Galaxy U23 - Golden Arrows U23 2:1
13:00Sekhukhune U23 - Supersport U23 5:0
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Kolombiya U20 K - Venezuela U20 K 3:202:30Paraguay U20 K - Brezilya U20 K 0:3
05:00Peru U20 K - Arjantin U20 K 0:5
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
36'Nea Salamis - Achnas 0:1GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu
17:00Digenis Akritas - Chloraka 1:017:00M.E.A.P. Nisou - Paeek 0:3
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları
16:00Ayia Napa - Omonia 29th May 1:516:00Omonia Aradippou - Ypsonas 3:1
17:00Ol. Nicosia - Peyia 2014 FC 4:0
17:00Paralimni - ASIL Lysi 3:4
GÜNEY KORE: K League 1
08:00Daejeon - Seoul 3:1 [ 3.20 | 3.20 | 2.30 ]10:30Gimcheon Sangmu - Gangwon 1:0 [ 2.63 | 2.88 | 3.00 ]
10:30Gwangju - Suwon FC 1:2 [ 1.85 | 3.30 | 4.50 ]
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Seoul E-Land - Asan 5:0 [ 2.20 | 3.20 | 3.10 ]10:30Busan - Ansan Greeners 2:1 [ 1.57 | 3.80 | 5.25 ]
10:30Cheonan City - Gimpo FC 1:2 [ 2.50 | 3.10 | 2.70 ]
GÜNEY KORE: K3 League
08:00Busan Kyotong - Daejeon Korail 0:008:00Daegu 2 - Paju Citizen 2:4
08:00Pocheon - Gimhae 0:0
09:00Mokpo - Gangneung 1:1
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
73'Iberia 1999 - Torpedo Kutaisi 3:236'Dila Gori - Samgurali 0:1
20:00Dinamo Batumi - Gagra -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Khobi - Spaeri 1:415:00Rustavi - Georgia 4:1
15:30Bolnisi - Din. Tbilisi 2 2:1
77'Loco. Tbilisi - FC Gareji Sagarejo 3:1
36'Shturmi - Dusheti 0:0
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Cosmopolites - Rivartibonitienne -:-HIRVATİSTAN: HNL
79'Varazdin - Din. Zagreb 0:1 [ 10.00 | 5.25 | 1.30 ]20:10Hajduk Split - Rudes -:- [ 1.11 | 9.00 | 19.00 ]
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Orijent - Croatia Zmijavci 3:0 [ 1.55 | 3.75 | 5.00 ]82'Bijelo Brdo - Cibalia 1:0 [ 1.75 | 3.00 | 4.50 ]
81'Solin - Zrinski Osjecko 0:0 [ 3.80 | 3.30 | 1.80 ]
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:00Belisce - Hrvace -:-18:00Jadran Porec - Bjelovar -:-
Güncelleme
bekleniyorMarsonia - Krk 0:1
18:00Opatija - Grobnican -:-
74'Radnik Krizevci - Trnje 3:1
85'Zdralovi - Dugo Selo 2:0
HİNDİSTAN: I-League 2
14:00Bengaluru Utd - SC Bengaluru 0:114:00Dempo - Sudeva Delhi 3:1
14:00Kenkre - Maharashtra Oranje 0:1
14:00SC Goa - United SC 1:2
HONG KONG: Premier League
10:00Southern District - Lee Man Warriors 0:1IRAK: Stars League
74'Naft Al-Basra - Al Najaf 0:018:00ErtelendiNewroz - Naft Al-Basra -:-
20:15Baghdad - Al-Hudod -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
17:00Blackburn - Coventry 0:0 [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]17:00Bristol City - Rotherham 2:0 [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
17:00Cardiff - Middlesbrough 1:4 [ 4.50 | 3.80 | 1.75 ]
17:00Huddersfield - Birmingham 1:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.75 ]
17:00Millwall - Plymouth 1:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
17:00Norwich - Swansea 2:2 [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]
17:00Sheffield Wed - West Brom 3:0 [ 2.80 | 3.20 | 2.55 ]
17:00Southampton - Stoke 0:1 [ 1.73 | 4.50 | 4.00 ]
17:00Watford - Sunderland 1:0 [ 2.38 | 3.30 | 3.10 ]
22:00Hull - Ipswich -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.45 ]
İNGİLTERE: League One
14:30Barnsley - Northampton 1:1 [ 1.40 | 5.00 | 7.50 ]14:30Derby - Carlisle 2:0 [ 1.22 | 6.00 | 13.00 ]
14:30Exeter - Oxford Utd 1:2 [ 5.00 | 4.00 | 1.67 ]
14:30Fleetwood - Burton 3:0 [ 2.38 | 3.60 | 2.88 ]
14:30Lincoln - Portsmouth 0:2 [ 1.91 | 3.75 | 3.90 ]
14:30Peterborough - Bolton 3:3 [ 3.25 | 4.00 | 2.00 ]
14:30Port Vale - Cambridge Utd 0:0 [ 2.45 | 3.30 | 2.90 ]
14:30Reading - Blackpool 3:2 [ 3.60 | 4.00 | 1.95 ]
14:30Shrewsbury - Leyton Orient 1:3 [ 2.30 | 3.50 | 3.10 ]
14:30Stevenage - Cheltenham 2:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.70 ]
14:30Wigan - Bristol Rovers 2:0 [ 2.05 | 3.75 | 3.40 ]
14:30Wycombe - Charlton 1:0 [ 2.38 | 3.60 | 2.80 ]
İNGİLTERE: League Two
17:00Accrington - Tranmere 4:1 [ 2.45 | 3.75 | 2.63 ]17:00Barrow - Mansfield 1:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.88 ]
17:00Bradford City - Newport 4:1 [ 1.29 | 5.50 | 11.00 ]
17:00Colchester - Crewe 1:1 [ 2.63 | 2.63 | 3.40 ]
17:00Crawley - Grimsby 2:0 [ 1.45 | 4.50 | 6.50 ]
17:00Forest Green - Notts County 1:0 [ 3.00 | 4.00 | 2.15 ]
17:00Gillingham FC - Doncaster 2:2 [ 3.00 | 3.60 | 2.30 ]
17:00Milton Keynes - Sutton 4:4 [ 2.05 | 4.00 | 3.20 ]
17:00Salford - Harrogate 2:2 [ 1.73 | 3.80 | 4.50 ]
17:00Swindon - Morecambe 3:3 [ 1.50 | 4.75 | 5.25 ]
17:00Wimbledon - Walsall 5:1 [ 2.50 | 3.60 | 2.70 ]
17:00Wrexham - Stockport 2:1 [ 2.20 | 3.80 | 2.90 ]
İNGİLTERE: National League - Playofflar
6'Barnet - Solihull Moors 0:0 [ 1.80 | 4.33 | 3.60 ]İNGİLTERE: National League North - Playofflar
Penaltı VuruşuScunthorpe - Boston Utd 0:0İNGİLTERE: National League South - Playofflar
UzatmaChelmsford - Braintree 2:3İNGİLTERE: NPL Premier Division
17:00Ashton Utd - Marine 1:317:00Atherton - Worksop 0:2
17:00Basford - Bamber Bridge 4:0
17:00FC United - Lancaster 4:3
17:00Gainsborough - Radcliffe 3:2
17:00Matlock - Bradford PA 5:2
17:00Morpeth - Stafford 6:0
17:00Warrington Rylands - Ilkeston 2:0
17:00Whitby - Macclesfield 2:0
17:00Workington - Guiseley 2:1
İNGİLTERE: Southern League Premier Central
17:00Berkhamsted - Halesowen 0:117:00Bromsgrove - Barwell 0:1
17:00Coalville - Telford 1:4
17:00Hitchin - Stourbridge 0:0
17:00Leamington - Sudbury 2:0
17:00Long Eaton - Leiston 2:1
17:00Mickleover - Stamford 3:0
17:00Redditch - Needham Market 3:0
17:00Royston - Stratford 2:3
17:00St. Ives - Alvechurch 3:2
İNGİLTERE: Southern League Premier South
17:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway 1:117:00Bracknell - Hayes & Yeading 3:3
17:00Didcot - Hendon 1:2
17:00Dorchester - AFC Totton 0:4
17:00Gosport - Chesham 4:2
17:00Hungerford - Basingstoke 1:0
17:00Merthyr Town - Harrow 7:1
17:00Salisbury - Hanwell Town 2:0
17:00Swindon S - Winchester 3:0
17:00Tiverton - Sholing 1:0
17:00Walton & Hersham - Poole 3:0
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Margate 5:317:00Bognor Regis - Folkestone 4:0
17:00Canvey Island - Hastings 0:0
17:00Dulwich Hamlet - Cray Wanderers 2:6
17:00Enfield Town - Chatham 2:2
17:00Haringey - Lewes 0:4
17:00Hashtag - Cheshunt 3:3
17:00Hornchurch - Kingstonian 2:1
17:00Horsham FC - Concord 2:0
17:00Whitehawk - Potters Bar 2:1
17:00Wingate & Finchley - Carshalton 3:0
İNGİLTERE: Professional Development League
13:00Burnley U21 - Bristol City U21 2:3İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 0:113:00Reading U18 - Fulham U18 0:3
13:00Southampton U18 - Brighton U18 0:2
13:00Stoke City U18 - Blackburn U18 3:5
14:00Chelsea U18 - Leicester U18 3:2
14:00Leeds U18 - Manchester City U18 1:4
14:00Liverpool U18 - Wolves U18 2:4
14:00Norwich U18 - Arsenal U18 0:9
14:00Tottenham U18 - West Brom U18 5:3
14:30Manchester Utd U18 - Sunderland U18 1:3
16:00Nottingham U18 - Middlesbrough U18 1:0
İRLANDA: Division 1
21:30Longford - Wexford -:-İRLANDA: National League Women
17:00Bohemians WFC K - Treaty Utd K 2:136'Peamount K - Galway United K 0:0
20:00Wexford K - Shelbourne K -:-
21:00Sligo Rovers K - Cork City K -:-
21:30Athlone WFC K - DLR Waves K -:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00Aberdeen - Motherwell 1:0 [ 2.20 | 3.40 | 3.30 ]17:00Livingston - Ross County 2:0 [ 3.20 | 3.40 | 2.25 ]
17:00St. Johnstone - Hibernian 1:3 [ 3.50 | 3.30 | 2.15 ]
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
17:00Kilmarnock - Hearts 0:0 [ 2.25 | 3.30 | 3.25 ]İSKOÇYA: Championship
17:00Arbroath - Queen's Park 0:5 [ 4.20 | 4.20 | 1.55 ]17:00Dunfermline - Inverness 1:1 [ 2.70 | 3.30 | 2.38 ]
17:00Morton - Raith 0:0 [ 2.25 | 3.30 | 2.63 ]
17:00Partick Thistle - Ayr 0:0 [ 2.05 | 3.60 | 2.88 ]
İSKOÇYA: League One
17:00Alloa - Hamilton 0:1 [ 3.40 | 3.80 | 1.75 ]17:00Annan - Falkirk 3:3 [ 4.75 | 4.75 | 1.44 ]
17:00Edinburgh City - Stirling 1:3 [ 8.00 | 4.75 | 1.33 ]
17:00Kelty Hearts - Montrose 0:2 [ 2.20 | 3.60 | 2.60 ]
17:00Queen of South - Cove Rangers 2:0 [ 2.00 | 3.80 | 2.88 ]
İSKOÇYA: League Two
17:00Clyde - East Fife 1:0 [ 1.91 | 3.40 | 3.40 ]17:00Dumbarton - Elgin 2:2 [ 1.44 | 4.33 | 5.75 ]
17:00Forfar - Stranraer 2:0 [ 2.25 | 3.50 | 2.70 ]
17:00Spartans - Peterhead 2:2 [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
17:00Stenhousemuir - Bonnyrigg Rose 1:1 [ 2.15 | 3.40 | 3.00 ]
İSKOÇYA: League Two - Düşme Grubu
17:00East Kilbride WO - Buckie Thistle -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.40 ]İSKOÇYA: Highland League
17:00Brora Rangers - Turriff Utd 4:217:00Keith - Wick Academy 0:4
İSKOÇYA: Lowland League
17:00Tranent - Celtic B 1:0İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
16:00Dundee Utd K - Hamilton K 2:1İSKOÇYA: Scottish Cup Women
14:15Rangers K - Celtic K 2:0İSPANYA: LaLiga2
17:15Burgos CF - Amorebieta 2:2 [ 1.62 | 3.60 | 5.75 ]17:15Leganes - Zaragoza 1:1 [ 2.05 | 2.90 | 4.33 ]
6'Elche - Espanyol 0:1 [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
17:00Osasuna B - R. Union 2:1 [ 2.15 | 2.88 | 3.30 ]17:00Ponferradina - Barcelona B 1:3 [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
17:00Unionistas - Sabadell 4:0 [ 2.25 | 2.80 | 3.40 ]
17:30Celta Vigo B - SD Logrones 4:0 [ 1.25 | 4.50 | 10.00 ]
36'Fuenlabrada - Teruel 0:0 [ 2.00 | 2.90 | 3.60 ]
36'Lugo - Rayo Majadahonda 0:0 [ 1.65 | 3.30 | 5.00 ]
21:00Cornella - Sestao -:- [ 2.25 | 2.80 | 3.20 ]
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
36'San Fernando - Real Madrid B 0:1 [ 2.40 | 3.40 | 2.60 ]İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Polvorin - Gran Pena 1:136'Barbadas-Bentraces - Arzua 1:0
36'Bergantinos - UD Ourense 0:0
19:00Betanzos - Atletico Arteixo -:-
19:15Silva SD - Viveiro -:-
20:00Estradense - Rapido de Bouzas -:-
20:00Paiosaco - Pontevedra B -:-
20:00Sarriana - Somozas -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
GüncellemebekleniyorLuarca - Basico Urraca 0:0
36'Aviles Stadium - Lenense 1:0
36'L'Entregu - Condal 0:0
36'Union Club Ceares - Real Titanico 2:0
6'Caudal Deportivo - Gijon B 0:0
20:00Llanera - Gijon Industrial -:-
20:00Llanes - Tuilla -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
79'CD Colindres - Atletico Albericia 0:179'Escobedo - Tropezon 0:0
19:00Atletico Mineros - Velarde -:-
36'Laredo - Solares 1:0
21'Revilla - Castro 0:0
20:00Torina - Guarnizo -:-
21:00Bezana - Naval Reinosa -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
12:30San Ignacio - CD Vitoria 2:017:30Touring KE - Pasaia 1:1
80'Anaitasuna FT - SD Deusto 0:1
80'Aurrera Ondarroa - Alaves C 1:3
75'Basconia - Anorga 3:0
36'Urduliz - Padura 1:0
6'Beasain - Lagun Onak 0:0
6'Portugalete - Durango 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
17:00Girona B - Olot 1:180'FC L'escala - Mollerussa 3:0
78'Pobla Mafumet - San Cristobal CP 0:0
80'UE Tona - Prat 0:0
76'Vilafranca - L'Hospitalet 0:2
48'Peralada - Badalona 0:0
20:00Reus FCR - Rapitenca -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Levante B - Castellon B 2:074'Torrellano - Jove 0:1
50'Atzeneta - Gandia 1:0
51'Utiel - Acero 1:0
36'Burriana - Soneja 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
36'Pozuelo de Alarcon - Galapagar 1:136'Tres Cantos - Las Rozas 0:0
20:00Canillas - Trival Valderas -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
83'Becerril - Mirandes B 1:280'Bembibre - Santa Marta Tormes 2:0
75'Leonesa B - Palencia CF 3:0
80'Palencia CA - Burgos CF B 3:0
80'Real Avila - Ponferradina B 2:1
50'Villaralbo - Colegios Diocesanos 0:0
36'Salamanca - Atl. Astorga 0:0
19:45Almazan - Atl. Tordesillas -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Atletico Melilla - Torre del Mar 2:436'Jaen - CP Almeria 0:0
20:00Huetor Tajar - Maracena -:-
20:00Huetor Vega - Ejido -:-
21:00Arenas Armilla - Rincon -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Xerez CD - Ayamonte 1:113:30Sevilla C - Pozoblanco 0:0
Devre ArasıCeuta B - Coria C.F. 0:0
36'Cabecense - La Palma 0:0
6'Atletico Espeleno - CD Gerena 0:0
6'Cartaya - Xerez D.F.C. 0:0
21:00Conil - Bollullos -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
17:15Mercadal - Llosetense -:-17:30Binissalem - Soller 2:1
76'Constancia - Alaior 1:0
18:00Poblense - Portmany -:-
18:30Arenal - Santanyi -:-
18:30Collerense - Manacor -:-
6'Felanitx - Platges de Calvia 0:0
19:30Inter Manacor - Alcudia -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia 1:014:30CD Buzanada - Lanzarote 0:1
14:30Tamaraceite - Ibarra 1:3
14:30Teror - San Bartolome 0:0
60'Santa Ursula - Las Palmas B 0:0
36'Herbania - Tenerife B 1:0
19:30Yaiza - Atl. Victoria -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
17:30Montecasillas - Lorca Deportiva 1:780'Ciudad Cieza - CD Algar 0:0
74'Racing Murcia - Molinense 2:3
50'Deportiva Minera - CAP Ciudad de Murcia 1:0
19:30Alcantarilla - Plus Ultra -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
6'Fuente de Cantos - CD Coria 0:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Beti Kozkor - Lerines -:-17:00Burlades - Bidezarra 1:2
17:30Beti Onak - CD Cantolagua -:-
18:00Ezcabarte - Cirbonero -:-
18:30Pena - Huarte -:-
6'Pamplona - Lagunak 0:0
6'Subiza - Txantrea 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
13:00Calahorra B - Tedeon 6:016:45River Ebro - Pena Balsamaiso 0:2
17:30CDFC Calzada - Arnedo 1:2
82'Berceo - Racing Rioja 5:2
76'Comillas - Varea 0:1
77'Oyonesa - Haro Deportivo 2:1
36'Casalarreina - Vianes 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
90+'Belchite 97 - Tamarite 1:148'Caspe - Almudevar 2:1
47'Fraga - Ebro 1:1
36'Epila - Atletico Monzon 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
81'Villacanas - Puertollano C.F. 0:036'Albacete B - Socuellamos 0:0
19:00Huracan de Balazote - Torrijos -:-
36'Marchamalo - Tomelloso 0:0
36'Toledo - Quintanar del Rey 2:0
19:30Cazalegas - Azuqueca 0:0
6'San Clemente - La Solana 0:1
20:00Conquense - Tarancon -:-
20:30Villarrubia - Villarrobledo -:-
İSPANYA: Liga F Women
13:00Costa Adeje Tenerife K - Valencia K 1:013:00Villarreal K - Granada K 1:2
15:00Betis K - Huelva K 3:1
17:00Sevilla K - Levante K 1:3
İSPANYA: Primera Federacion Women
20:30Albacete K - La Coruna K -:-20:30Alhama K - Alaves K -:-
20:30Athletic Bilbao B K - Barcelona B K -:-
20:30Cacereno K - Madrid C. B K -:-
20:30CE Europa K - CA Osasuna K -:-
20:30DUX Logrono K - SE AEM K -:-
20:30Espanyol K - Atl. Madrid B K -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
17:00Maccabi Bnei Raina - M. Tel Aviv 2:3 [ 7.00 | 4.75 | 1.40 ]İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
17:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera 2:1 [ 2.38 | 3.30 | 3.00 ]78'M. Petach Tikva - Netanya 0:2 [ 3.20 | 3.00 | 2.25 ]
20:00Ashdod - H. Petah Tikva -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]
20:00H. Tel Aviv - B. Jerusalem -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.38 ]
İSVEÇ: Superettan
16:00Gefle - Sandvikens 2:2 [ 2.70 | 3.20 | 2.30 ]16:00Landskrona - Utsikten 1:0 [ 2.20 | 3.25 | 2.80 ]
16:00Sundsvall - Varberg 1:1 [ 2.70 | 3.25 | 2.30 ]
78'Orgryte - Öster 2:1 [ 3.50 | 3.40 | 1.83 ]
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
17:00FBK Karlstad - Karlbergs 0:317:00Hammarby TFF - Friska Viljor 3:0
17:00Vasalund - Karlstad 0:1
77'United Nordic - Stocksund 3:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00Onsala - Falkenberg 2:214:00Torns - Tvaaker 2:1
17:00Ariana - Oskarshamn 1:1
17:00Jonkoping - Rosengard 1:3
17:00Olympic - Norrby 0:3
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
14:00IFK Lulea - Bergnasets 2:314:00Umeå - Skelleftea 2:3
15:00Taftea IK - Algarna-Harnosand 3:1
17:30Gottne - IFK Ostersund -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
14:00Forward - Vanersborgs FK 0:215:00Ahlafors IF - Motala 6:0
15:00Grebbestad - Stenungsunds 2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
13:30Hudiksvall - Gute 1:116:00Falu - Arlanda 1:3
17:00Kungsangen - Jarfalla -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
14:00Högaborgs - IFK Karlshamn 0:214:00Karlskrona - Balkan 3:1
15:00Hassleholms IF - Simrishamn 4:0
15:00Lodde - Rappe GOIF 1:1
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
14:00Syrianska - Sylvia 0:016:00Arameisk-Syrianska - Atvidaberg 4:3
16:00Mjolby AI FF - BK Ljungsbro 2:0
16:00Smedby - Enskede 2:1
17:00Haninge - Huddinge -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
15:00Astrio - Varbergs GIF 0:115:00Laholms - Lindome 2:3
15:00Ockero - Tord 1:4
80'Qviding - Jonsereds 2:3
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
14:00IF Brommapojkarna K - Vittsjo K 4:016:00Djurgarden K - Örebro K 2:0
16:00Hacken K - Pitea K 3:1
16:00Kristianstad K - Hammarby K 0:2
16:00Norrkoping K - Trelleborg K 1:0
16:00Rosengard K - AIK K 3:0
16:00Vaxjo DFF K - Linköping K 2:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00Eskilstuna Utd K - Gamla Upsala K 1:014:00Umeå IK K - Örebro K 2:1
17:00Uppsala K - Kalmar K 5:0
77'Mallbacken K - Alingsas K 0:2
İSVİÇRE: Challenge Ligi
36'Nyonnais - Thun 0:036'Vaduz - Baden 1:0
36'Wil - Schaffhausen 0:0
İSVİÇRE: Promotion League
16:00Cham - Zurich II 2:217:00Bavois - Young Boys II 7:2
17:00Bruhl SG - Biel 1:6
17:00Bulle - Rapperswil 0:1
17:00Paradiso - St. Gallen II 0:2
80'Etoile-Carouge - Luzern II 1:1
47'Kriens - Lugano II 0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
17:00Terre Sainte - Echallens 4:671'Grand-Saconnex - Lausanne II 1:1
77'Meyrin - Yverdon II 0:0
47'Chenois - Oberwallis Naters 1:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
16:00Black Stars - Dietikon 3:276'Muttenz - Schotz 3:0
76'Rotkreuz - Wohlen 1:0
36'Concordia - Bassecourt 1:0
36'Muri - Solothurn 0:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00Eschen - Freienbach 1:117:00Kreuzlingen - Balzers 2:0
17:00Tuggen - Grasshopper II 4:1
17:00Uzwil - Hongg 5:0
17:00Wettswil-Bonstetten - Gossau 3:2
17:00YF Juventus - Kosova 2:1
17:30Taverne - Winterthur II -:-
77'Mendrisio - Linth 1:0
İSVİÇRE: Swiss Kupası
21:30Sion - Lugano -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.38 ]İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
Devre ArasıThun K - Wil K 2:036'Rapperswil K - Sion K 1:1
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
17:00Luzern K - Zurich K 0:278'Aarau K - Servette K 0:3
20:00Grasshopper K - Young Boys K -:-
İTALYA: Serie B
15:00Brescia - Spezia 0:0 [ 2.90 | 3.10 | 2.63 ]15:00Modena - Sudtirol 1:0 [ 1.95 | 3.30 | 4.33 ]
15:00Parma - Lecco 4:0 [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]
15:00Ternana - Ascoli 0:1 [ 3.00 | 3.20 | 2.50 ]
17:15Cittadella - FeralpiSalo 1:1 [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
17:15Cosenza - Bari 4:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.60 ]
17:15Palermo - Reggiana 1:2 [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
17:15Sampdoria - Como 1:1 [ 2.75 | 3.30 | 2.55 ]
İTALYA: Serie C - Group C
19:30Audace Cerignola - Giugliano -:-6'Avellino - Crotone 0:0
6'Brindisi - Turris 0:0
6'Casertana - Sorrento 0:0
6'Catania - Benevento 0:0
6'Juve Stabia - Picerno 0:0
6'Latina - Taranto 0:0
6'Monopoli - ACR Messina 0:0
6'Monterosi - Foggia 0:0
6'Potenza - Virtus Francavilla 0:0
İTALYA: Serie D - Group G
16:00Latte Dolce - Nuova Florida 2:2İTALYA: Primavera 1
12:00Lazio U19 - Atalanta U19 1:314:00AC Milan U19 - Monza U19 1:2
16:00Sassuolo U19 - Bologna U19 3:2
16:00Verona U19 - Genoa U19 1:3
İTALYA: Primavera 2
12:00Crotone U19 - Spezia U19 1:212:00Entella U19 - Cosenza U19 0:0
12:00Padova U19 - Como U19 6:4
12:00Pisa U19 - Monopoli U19 1:0
16:00Benevento U19 - Napoli U19 1:1
16:00Brescia U19 - Reggiana U19 2:0
16:00Cremonese U19 - Sudtirol U19 -:-
16:00Palermo U19 - Cesena U19 2:4
16:00Parma U19 - Spal U19 -:-
16:00Renate U19 - Alessandria U19 1:3
16:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:2
16:00Udinese U19 - AlbinoLeffe U19 1:1
16:00Venezia U19 - Cittadella U19 4:1
16:00Vicenza U19 - FeralpiSalo U19 2:0
16:30Ternana U19 - Pescara U19 2:4
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
13:30Sampdoria K - Pomigliano K 2:215:30Napoli K - Como K 1:1
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
36'Fiorentina K - Sassuolo K 3:1İTALYA: Serie B Women
16:00San Marino Academy K - Freedom K 2:1İZLANDA: Besta deild Women
17:00Keflavik K - Stjarnan K 2:317:00Throttur K - Valur K 1:2
21'Hafnarfjordur K - Thor/KA K 0:1
21'Tindastoll K - Breidablik K 0:1
21'Vikingur Reykjavik K - Fylkir K 0:0
JAPONYA: J1 League
07:00Sapporo - Shonan 3:3 [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]08:00Albirex Niigata - Tokyo 1:3 [ 2.30 | 3.30 | 3.25 ]
08:00Iwata - Machida 2:0 [ 2.70 | 3.25 | 2.75 ]
08:00Kobe - Kyoto 0:1 [ 1.44 | 4.75 | 7.00 ]
09:00C-Osaka - Yokohama M. 2:2 [ 1.91 | 3.75 | 4.00 ]
JAPONYA: J2 League
08:00Kusatsu - V-Varen Nagasaki 1:2 [ 4.75 | 3.50 | 1.80 ]08:00Mito - Fujieda MYFC 2:3 [ 1.75 | 3.60 | 5.00 ]
08:00Vegalta Sendai - Chiba 0:2 [ 3.80 | 3.40 | 1.95 ]
08:55Ehime - Kofu 2:1 [ 3.10 | 3.30 | 2.38 ]
JAPONYA: J3 League
07:00Imabari - Omiya Ardija 1:407:00Nagano - Kitakyushu 3:2
08:00Tegevajaro Miyazaki - Sagamihara 1:1
08:00YSCC - Nara Club 1:1
JAPONYA: WE League Women
08:00Beleza K - Omiya Ardija K 7:008:00Urawa K - Hiroshima K 2:0
JAPONYA: Nadeshiko League Women
06:00Ehime K - Miyazaki K 2:3KANADA: Canadian Premier League
02:00York Utd - Vancouver FC 3:020:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-
23:00Forge - Valour -:-
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
36'Buducnost - Sutjeska 1:136'Jedinstvo - Arsenal Tivat 0:1
36'Mladost DG - Rudar 0:0
36'Petrovac - Jezero 1:0
20:00Mornar - Decic -:-
KATAR: Emir Cup
17:15Al Mesaimeer - Al-Waab 2:320:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya -:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
12:00Tobol - Zhenis 1:114:30Atyrau - Kyzylzhar 2:0
14:30Turan - FC Astana 0:2
17:00Kaisar - Kairat Almaty 1:0
KENYA: Super League
11:00Nairobi United - Kajiado 2:013:00Gusii - Rainbow 1:2
15:00ErtelendiKisumu All-Stars - Assad -:-
15:00Mombasa Elite - MCF -:-
KENYA: FKF Cup
12:00KCB - Kakamega Homeboyz 1:015:00Police FC - Sofapaka 4:0
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres 1:300:00Orsomarso - Boca Juniors 1:2
03:40Barranquilla - Real Cundinamarca 1:1
23:00Bogota - Leones -:-
23:30Cucuta - Inter Palmira -:-
KOLOMBİYA: Liga Women
21:00Santa Fe K - Ind. Medellin K -:-23:30Atl. Nacional K - Millonarios K -:-
23:30Inter Palmira K - Dep. Cali K -:-
00:00America de Cali K - Deportivo Pereira K -:-
00:00Llaneros K - Junior K -:-
KONGO: Ligue 1
17:00Vegas - Kondzo -:-20:00JS Talangai - Diables Noirs -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30Etoile de Kivu - AC Rangers -:-17:30Motema Pembe - Celeste -:-
KOSOVA: Superliga
16:00Feronikeli - Malisheva 2:116:00Fushe Kosova - Liria 0:2
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Grecia - AD Santos -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.00 ]00:00Puntarenas FC - San Carlos -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.25 ]
KUVEYT: Premier Lig - Düşme Grubu
17:30Kazma SC - Al Shabab -:-20:15Khaitan - Al Jahra -:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
17:30Al-Fahaheel - Al Arabi 0:220:15Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Düşme Grubu
6'Dungannon - Ballymena 0:06'Glenavon - Carrick Rangers 0:0
6'Newry City - Loughgall 0:0
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Şampiyona Playoffları
6'Glentoran - Crusaders 0:06'Larne - Coleraine 0:0
6'Linfield - Cliftonville 0:0
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
17:00Bashkimi - FK Skopje 0:017:00Belasica - Kozuf Gevgelija 2:0
17:00Besa 1976 - Pelister 0:0
17:00Novaci - Detonit Plackovica 0:1
17:00Ohrid - Sasa 1:1
17:00Osogovo - Karaorman 2:0
17:00Pobeda - Vardar Negotino 1:1
17:00Teteks - Arsimi 4:6
LESOTHO: Premier League
14:00Liphakoe - Machokha 1:116:00CCX - LMPS 0:3
16:00Defence Force - Naughty Boys 2:0
16:00Likila - Lijabatho 0:1
16:00Lioli - Linare 0:0
LETONYA: Virsliga
16:00Tukums 2000 - Valmiera 1:236'Riga FC - RFS 0:1
LETONYA: 1. Liga
15:00JFK Ventspils - AFA Olaine 2:2LETONYA: 1. Liga Women
13:00Riga FC K - Metta K 2:014:00FK Olaine K - FK Liepaja K 1:4
14:00Rigas K - Auda K 2:2
82'SFK Riga K - Iecava K 0:0
LİTVANYA: A Lyga
15:00Dziugas Telsiai - Transinvest 2:0LİTVANYA: I Lyga
14:00Tauras - Atmosfera 2:116:00Riteriai - Siauliai 2 3:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Ghazieh - Al Sahel 1:2LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00Bourj FC - Al Ansar 2:1MACARİSTAN: OTP Bank Liga
15:30Paks - Mezokovesd 2:1 [ 1.25 | 5.50 | 10.00 ]79'DVTK - Kecskemeti 0:0 [ 1.95 | 3.20 | 3.80 ]
20:30Debrecen - Ujpest -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.20 ]
MACARİSTAN: NB I Women
17:00Haladas K - Szekszardi K 2:218:00Soroksar K - Fehervar FC K -:-
18:00Szent Mihaly K - DVTK K -:-
MAKAO: Elite League
14:00Hang Sai - University of Macau 2:216:00Tak Chun Ka I - Cheng Fung 1:2
MALAVİ: Super League
15:30Big Bullets - Baka City 2:115:30Creck Sporting - Mzuzu City 1:2
15:30Silver Strikers - MAFCO 5:1
MALTA: Premier Lig
15:00Gudja - Sliema 0:616:00Floriana - Hamrun 0:5
17:15Hibernians - Marsaxlokk 0:2
MALTA: Challenge League - Terfi Grupları
15:00Melita - Pieta 5:1MEKSİKA: Liga MX - Clasura
04:00Puebla - Club America 1:2 [ 6.50 | 5.00 | 1.44 ]06:10Queretaro - U.N.A.M. 1:1 [ 3.40 | 3.30 | 2.15 ]
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
01:00Tecos FC - Coras 1:004:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo 2:0
20:00Leones Negros 2 - Saltillo -:-
21:00San Juan de Aragon - Inter Playa Del Carmen -:-
00:30Tritones Vallarta - Calor De San Pedro -:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00Atlas U23 - Guadalajara U23 -:-73'Juarez U23 - Leon U23 0:1
74'Tigres U23 - Tijuana U23 1:0
74'Toluca U23 - Cruz Azul U23 0:1
Devre ArasıPachuca U23 - Mazatlan FC U23 1:0
MISIR: Premier Lig
16:00Baladiyat El Mahalla - ZED 0:336'El Gounah - Al Ittihad 0:0
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Khangarid - Brera Ilch 4:114:15Khoromkhon - Tuv Azarganuud 2:1
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Floresti - Univer-Oguzsport 1:116:00Saxan Gagauz Yeri - Sparta Selemet 1:3
16:00Victoria - Drochia 5:1
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
82'Milsami - Balti 3:020:00Zimbru - Dacia Buiucani -:-
MORİTANYA: Ligue 1
19:30Kaedi - Chemal -:-20:00Garde Nationale - ASAC Concorde -:-
22:50Gendrim - Inter Nouakchott -:-
MOZAMBİK: Mocambola
16:00Black Bulls - Baia de Pemba 3:0MYANMAR: MNL League Cup
12:30Dagon - Dagon Port 1:112:30Silver Stars - Hantharwady Utd 0:6
NAMİBYA: Premiership
14:30Tigers - Civics 2:117:00Blue Waters - Okahandja 2:2
17:00Julinho Sporting - Okakarara -:-
17:00Khomas Nampol - Young Brazilians 5:4
17:00Mighty Gunners - Eeshoke 1:1
17:00Ongos - Young Africans 2:0
17:00Orlando Pirates - African Stars -:-
17:00UNAM - Life Fighters 2:0
NİJERYA: NPFL
78'Bendel - Heartland 0:072'Doma United - Kwara 0:0
NİJERYA: NNL
15:00Inter Lagos - Giant Brillars 2:117:00Abia Comets - Madiba -:-
17:00ABS - Nigeria Airforce FC -:-
17:00Coal City - Beyond Limits FC -:-
17:00Edel - Dakkada FC -:-
17:00EFCC - Wikki Tourist -:-
17:00Mighty Jets - Yobe Stars -:-
17:00Zamfara United - Nasarawa -:-
18:00Tradesafe - Ijebu -:-
NORVEÇ: Eliteserien
36'Rosenborg - Bodo/Glimt 0:2 [ 4.75 | 4.20 | 1.62 ]NORVEÇ: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Raufoss 1:4 [ 1.95 | 3.80 | 3.40 ]17:00Åsane - Stabaek 2:2 [ 2.90 | 3.80 | 2.05 ]
17:00Bryne - Sogndal 1:0 [ 1.95 | 3.75 | 3.40 ]
17:00Kongsvinger - Start 3:0 [ 1.57 | 4.20 | 5.00 ]
17:00Moss - Egersund 1:2 [ 2.38 | 3.60 | 2.63 ]
17:00Sandnes - Levanger 2:2 [ 3.20 | 3.80 | 2.00 ]
NORVEÇ: Division 2, avd 1
80'Sotra - Jerv 0:2NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00Eidsvold - SK Gjovik-Lyn 2:015:00Strømmen - Kjelsås 2:3
15:00Ull/Kisa - Grorud 1:1
16:00Follo - Skeid 0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
15:00Ardal - Froya 4:115:00Askoy - Sandviken 2:2
15:00Fana - Djerv 1919 1:0
15:00Stord - Loddefjord 1:0
16:00Floro - OS 0:2
16:00Haugesund 2 - Bjarg 1:3
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Grenland - Vigor 5:115:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 4:3
15:00Vindbjart - Fram 0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
15:00Flint - Assiden 0:115:00Gamle Oslo - Baerum Sportsklubb 2:3
16:00Askollen - Ullern 3:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
16:00Orkla - Tiller 1:016:00Rana FK - Nardo 2:1
16:00Trygg/Lade - Melhus 0:0
16:00Verdal - Byåsen 1:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00Bjorkelangen - Skedsmo 1:115:00Gjellerasen - Ready 3:3
Güncelleme
bekleniyorSpjelkavik - Skjetten 1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
14:00Skjervoy - Harstad 3:115:30Bodo/Glimt 2 - Sprint-Jeloy 3:0
16:00Fredrikstad 2 - Fyllingsdalen 0:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
15:00Kolbotn K - Arna-Bjørnar K 4:115:00LSK Kvinner K - Asane K 3:1
15:00Rosenborg K - RØA K 1:0
15:00Stabaek K - Brann K 0:1
90+'Vålerenga K - Lyn K 3:1
NORVEÇ: Division 1 Women
13:00Avaldsnes K - Odd K 0:114:00Bodo/Glimt K - Honefoss K 3:0
15:00Ovrevoll Hosle K - Kil/Hemne K 0:0
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Arabe Unido - Miguelito -:-00:00Herrera - Veraguas -:-
00:00Independiente - Deportivo Universitario -:-
00:00UMECIT - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
02:30Sportivo Trinidense - Sol De America 4:0 [ 3.25 | 3.25 | 2.20 ]PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora 2:217:0012 de Junio - San Lorenzo 1:1
17:00Pastoreo - Colegiales 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci 1:0 [ 1.62 | 3.75 | 5.50 ]21:00Sport Boys - Union Comercio -:- [ 1.65 | 3.60 | 5.25 ]
23:00Cajamarca - Grau -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.20 ]
PERU: Liga 2
23:00ErtelendiADA Jaen - San Marcos -:-23:00ErtelendiAyacucho - AD Cantolao -:-
23:00ErtelendiBinacional - Moquegua -:-
23:00ErtelendiLlacuabamba - Juan Pablo II -:-
23:00ErtelendiSantos - Comerciantes -:-
23:00ErtelendiU. San Martin - Deportivo Coopsol -:-
PERU: Liga Women
23:30Cesar Vallejo K - Sporting Cristal K 0:018:30Biavo K - U. de Deportes K -:-
21:00A. Lima K - Killas K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Gornik Zabrze - LKS Lodz 4:1 [ 1.50 | 4.50 | 5.75 ]48'Slask - Ruch 0:2 [ 1.70 | 3.50 | 5.00 ]
21:00Widzew Lodz - Rakow -:- [ 3.30 | 3.50 | 2.10 ]
POLONYA: Division 1
Devre ArasıS. Rzeszow - Lechia 1:0 [ 4.33 | 3.75 | 1.73 ]21:00Tychy - Sosnowiec -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.25 ]
POLONYA: Division 2
15:00Hutnik Krakow - Polonia B. 4:179'GKS Jastrzebie - Zaglebie II 1:0
75'KKS Kalisz - Elblag 0:1
77'Wisla Pulawy - Skra 0:0
20:45S. Wola - Kotwica Kolobrzeg -:-
POLONYA: III Liga - Group I
13:00Concordia Elblag - Swit 2:113:00Legia II - Grodzisk M. 4:3
15:00Jagiellonia II - Warta Sieradz 2:0
15:00Zambrow - LKS Lomza 0:1
17:00Legionowo - Wikielec 4:0
17:00Mlawa - T. Mazowiecki 2:1
80'Belchatow - Sulejowek 1:1
80'Bron Radom - Pilica Bialobrzegi 1:1
POLONYA: III Liga - Group II
13:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdansk 1:214:00Unia Swarzedz - Notec Czarnkow 3:2
15:00Nowe Skalmierzyce - Vineta W. 3:0
15:00Solec Kujawski - Elana Torun 0:2
15:00Starogard Gdanski - Sroda 2:4
16:00Blekitni Stargard - Kleczew 5:0
17:00Swinoujscie - Luzino 1:4
POLONYA: III Liga - Group III
13:00Bytom Odrzanski - Z. Gora 2:214:00Goczalkowice Zdroj - Stilon Gorzow 1:2
14:00Warta Gorzow - Rakow II 2:1
16:00Polkowice - Kluczbork 4:0
16:00Starowice Dolne - Jelenia Gora 0:1
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Slask II -:-
75'Unia Turza Slaska - Bielsko-Biala 1:1
POLONYA: III Liga - Group IV
16:00Garbarnia - Wislanie Jaskowice 2:116:30Ostrowiec - Podhale Nowy Targ 1:2
17:30Chelmianka Chelm - Karpaty Krosno 6:0
75'Avia Swidnik - Star Starachowice 0:0
77'Orleta Radzyn - Swidniczanka Swidnik 0:0
18:00Unia Tarnow - KS Wieczysta Krakow -:-
20:57Biala Podlaska - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLONYA: Central Youth League
12:00Odra Opole U19 - Gornik Z. U19 2:013:00Cracovia U19 - Legia U19 2:6
13:00Polonia W. U19 - Jagiellonia U19 1:2
14:00Lech U19 - Pogon Szczecin U19 1:1
POLONYA: Ekstraliga Women
12:00UJ Krakow K - Slask K 2:213:00Medyk Konin K - Stomilanki Olsztyn K 3:1
13:00Tczew K - Czarni Sosnowiec K 0:7
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Casa Pia - Chaves 3:1 [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]17:30Vizela - Rio Ave 1:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.63 ]
20:00Benfica - Braga -:- [ 1.57 | 4.75 | 5.00 ]
22:30Guimaraes - Boavista -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00Mafra - Oliveirense 3:3 [ 2.40 | 3.00 | 2.70 ]16:00Maritimo - Feirense 3:2 [ 1.40 | 4.00 | 7.50 ]
17:30Leixoes - Vilaverdense 1:3 [ 1.70 | 3.40 | 4.75 ]
PORTEKİZ: Liga 3 - Düşme Grubu
17:00Fafe - Trofense 2:336'Sanjoanense - SC Vianense 1:0
22:30Anadia - Canelas 2010 -:-
PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
14:00SC Lusitania - Santarem 3:1PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
15:00Maritimo U19 - Gil Vicente U19 0:117:00Ferreira U19 - Lusitania FC U19 3:0
73'Alverca U19 - Setubal U19 3:0
77'Beira Mar U19 - Belenenses U19 1:0
78'Boavista U19 - Chaves U19 1:0
77'Rio Ave U19 - Vizela U19 1:1
70'Torreense U19 - Estoril U19 0:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
74'Academico Viseu U19 - Guimaraes U19 0:177'Famalicao U19 - Farense U19 0:1
77'Sporting U19 - FC Porto U19 2:3
PORTEKİZ: Liga BPI Women
13:00Benfica K - Vilaverdense K 4:013:00Famalicao K - Valadares Gaia K 0:2
13:00Maritimo K - Sporting K 0:7
17:00Damaiense K - Torreense K 3:3
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
17:30U Craiova 1948 - U. Cluj 3:2 [ 2.55 | 2.90 | 2.63 ]ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:30FCSB - Farul Constanta -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.50 ]ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
11:00CSC Dumbravita - Metaloglobus Bucharest 0:211:00CSM Resita - Ceahlaul 3:2
11:00Steaua Bucuresti - CSM Slatina 2:0
11:00Unirea Dej - FC Arges 1:0
11:00Viitorul Tg. Jiu - Tunari 1:2
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
11:30Csikszereda M. Ciuc - Unirea Slobozia 0:1ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
17:00Brodoc - Somuz Falticeni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
17:00CSM Bacau - Bucovina Radauti 1:117:00Stiinta Miroslava - FC Bacau 0:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
17:00Hamangia Baia - Sutesti 4:317:00Viitorul Ianca - CSM Ramnicu Sarat 1:2
17:00Vointa Limpezis - Braila 2:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
17:00CSM Focsani - Metalul Buzau 0:117:00Sporting Liesti - Unirea Branistea 0:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
17:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 3:217:00Progresul Fundulea - Recolta Gh. Doja -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
17:00Agricola Borcea - LPS HD Clinceni 2:3ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
17:00CSO Plopeni - Paulesti -:-17:00Tricolorul Breaza - FC Pucioasa -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
17:00CS Blejoi - Dunarea Giurgiu 3:2ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
17:00Tarlungeni - Odorheiu 5:417:00V. Curita - Targu Secuiesc 5:4
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
17:00Olimpic Zarnesti - Campulung -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
17:00Curtisoara - Sporting Rosiori 2:017:00Petrolul Potcoava - Horezu 1:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
17:00Lupac - Turceni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
17:00CSO Filiasi - Ghiroda & Giarmata Vii -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
17:00Socodor - Progresul Pecica 0:117:00Teuz Cermei - Soimii Lipova 4:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
17:00Peciu Nou - Phoenix Buzias -:-17:00Politehnica Timisoara - Bihor -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
17:00Industria Galda - Unirea Alba-Iulia 0:1ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
17:00ACS Medias - Gloria 2018 Bistrita -:-17:00Unirea Ungheni - Univ. din Alba Iulia -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
17:00CSM Satu Mare - CSM Zalau -:-17:00Santandrei - Sighetu Marmatiei -:-
RUANDA: Premier League
16:00AS Kigali - Etincelles -:-16:00Muhazi United - Rayon Sport 0:2
16:00Musanze - Amagaju 2:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala 2 4:016:00Kamensk-Shakhtinsky - Rostov 2 1:2
16:00Legion Makhachkala - Biolog 0:0
16:00Maykop - FK Pobeda 1:2
16:00Nazran - Dynamo Stavropol 2:0
74'Nart Cherkessk - FC Sevastopol 1:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Dynamo Petersburg - Zvezda St. Peterburg 2:0RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
11:00Dynamo Vladivostok - FK Strogino Moscow 2:1RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
14:00Volna Nizhegorodskaya - Kazan 2 0:215:00Lada Togliatti - Kirov 0:3
15:00Nosta - Amkar 0:3
17:00Dynamo Barnaul - Pari NN 2 2:2
RUSYA: Supreme Division Women
10:00FK Yenisey K - Din. Moscow K 0:115:00Samara K - Lok. Moscow K 0:4
16:00Krasnodar K - Ryazan K 2:1
17:00Chertanovo M. K - FK Rostov K 1:4
66'Kazan K - Zvezda K 1:4
36'CSKA Moscow K - Sp. Moscow K 0:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
16:00Tre Fiori - Murata 0:021'Cosmos - San Giovanni 0:1
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
17:00Radnik - Novi Pazar 1:436'Javor - IMT Novi Beograd 1:1
21:00Zeleznicar Pancevo - Radnicki Nis -:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
17:00Graficar Beograd - Smederevo 2:117:00Jedinstvo U. - Indjija 1:2
17:00Radnicki S. Mitrovica - Macva 1:0
17:00Tekstilac Odzaci - OFK Beograd 1:2
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Zemun 0:212:00Polet Dorcol - BASK 0:2
12:00Teleoptik - Padinska Skela 2:0
13:00Brodarac - Usce 3:0
17:30Rad - Prva Iskra -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
17:301. Maj Ruma - Jedinstvo SP -:-17:30Backa - Naftagas -:-
17:30Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-
17:30Zeleznicar Indjija - Becej -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
17:30Djerdap - Mesevo -:-17:30Dunav Prahovo - Vlasina -:-
17:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
17:30Pcinja - Timocanin -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Jedinstvo Krusevac -:-
17:30Sindjelic - Trayal Krusevac -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:00Buducnost Krusik - Borac 1926 1:117:00Josanica - Loznica 2:2
17:00Mladi Radnik - Omladinac Zablace -:-
17:00Sloga Pozega - Takovo -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBai Bureh Warriors - East End Lions -:-19:15ErtelendiBo Rangers - Old Edwardians -:-
19:15ErtelendiMighty Blackpool - Diamond Stars -:-
19:15ErtelendiSLIFA - Ports Authority -:-
19:30East End Lions - Ports Authority -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
36'Kosice - Z. Moravce-Vrable 0:136'Skalica - Trencin 0:2
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
16:30Zilina - Trnava 2:036'Ruzomberok - Podbrezova 1:1
SLOVAKYA: 2.Lig
17:30Komarno - Puchov 7:117:30Presov - Trebisov 3:2
17:30Spisska Nova Ves - D. Kubin 1:1
36'Pohronie - Samorin 0:0
SLOVAKYA: 3. Liga - East
17:30Lipany - Bardejov -:-17:30Lubovna - 1.FK Svidnik -:-
17:30MSK Lucenec - Kalinovo -:-
17:30Oravske Vesele - Slavia TU Kosice -:-
17:30Vranov - Stropkov -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
17:30Dubnica - HA Banska Bystrica -:-17:30Galanta - Podkonice -:-
17:30Lehota p. V. - MSK Martin -:-
17:30Malacky - Castkovce -:-
17:30Zvolen - Jednota Banova -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Slovan Most 0:118:00Bernolakovo - D. Luzna -:-
18:00Inter Bratislava - MSK Senec -:-
18:00Modra - Domino -:-
18:00Pezinok - Ivanka pri Dunaji -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
17:00K. Nove Mesto - Cadca -:-17:00SK Javornik Makov - Banik Stranavy 0:9
17:00Slavia Staskov - Badin -:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
17:00Rudnany - Raslavice -:-SLOVAKYA: 4. liga - West
17:00Hurbanovo - Stankovce -:-SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
16:00Topolcany GFC K - Petrzalka K 0:317:00Trencin K - Zilina K -:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
13:00Trnava K - B. Bystrica K 8:2SLOVENYA: Prva Liga
46'Bravo - Radomlje 1:121:15Domzale - Maribor -:-
SLOVENYA: 2.SNL
79'Dravinja - Grosuplje 0:480'Fuzinar - Triglav 0:1
36'Nafta - Rudar 0:0
36'NK Krka - Tolmin 1:1
SLOVENYA: 3. SNL - East
18:00Drava - Krsko -:-18:00Korotan - Podvinci -:-
18:00Ljutomer - Dravograd -:-
18:00Race - Brezice -:-
18:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
18:00Zavrc - Hajdina -:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
15:00Sencur - Brda 4:118:00Izola - Slovan Ljubljana -:-
18:00Kocevje - Dren Vrhnika -:-
18:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
18:00NK Adria - Dob -:-
18:00Ziri - NK Jesenice -:-
SOMALİ: National league
15:30Gaadiidka - Raadsan -:-SURİNAM: SML
02:00Flora - Voorwaarts 1:123:30SV Transvaal - PVV -:-
SURİYE: Premier League
16:00Al Jaish - Al Taliya 2:3SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
72'Al Akhdoud - Abha 2:0 [ 1.73 | 4.00 | 4.20 ]73'Al-Raed - Al-Ettifaq 1:1 [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
21:00Al Khaleej - Al Nassr Riyadh -:- [ 6.50 | 5.25 | 1.36 ]
ŞİLİ: Primera División
02:00O'Higgins - U. Espanola 2:2 [ 2.40 | 3.50 | 2.88 ]22:00Copiapo - U. Catolica -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.55 ]
00:30Nublense - Cobreloa -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.50 ]
ŞİLİ: Primer B
22:00CD Santa Cruz - Antofagasta -:-00:30Curico Unido - Deportes Temuco -:-
00:30S. Morning - U. De Concepcion -:-
ŞİLİ: Segunda Division
02:00San Antonio Unido - Arturo Fernandez Vial 0:036'Concon National - Trasandino 1:0
22:00Dep. Linares - Provincial Ovalle -:-
ŞİLİ: Primera Division Women
36'Deportes Iquique K - Cobresal K 1:020:30Everton K - A. Italiano K -:-
23:00Colo Colo K - S. Morning K -:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
14:30Eskhata - Ravshan -:-14:30Khosilot Parkhar - Regar-TadAZ -:-
16:00Vakhsh - Panjsher 1:0
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
73'Young Africans - Coastal Union 0:0TAYLAND: Thai League 1
14:00Buriram - Muangthong 3:114:30Chonburi - Nakhon Pathom 0:1
15:00Sukhothai - Uthai Thani 1:3
16:00Pathum United - Port MTI FC 1:3
TAYLAND: Thai League 2
14:00Ayutthaya Utd - Kanchanaburi 3:214:00Chainat - Krabi 3:1
14:00Chanthaburi - Nakhon Ratchasima FC 1:1
14:00Chiangmai Utd - Customs Utd 2:0
14:00Kasetsart - Chiangmai FC 1:1
14:00Lampang - Rayong FC 1:1
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Si 5:1
14:00Samut Prakan City - Pattaya United 1:2
14:00Suphanburi - Phrae 0:0
TAYVAN: Mulan Football League Women
10:00ErtelendiTaipei Bravo K - Hualien K -:-11:00Taichung Blue K - Taoyuan Mars K 1:1
13:00ErtelendiKaohsiung K - Hang Yuan K -:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00Ben Guerdane - Gafsa 1:017:00Metlaoui - Bizertin 2:2
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00Stade Tunisien - Monastir 0:0TUNUS: Ligue 2
17:00Chebba - Sidi Bouzid 1:317:00EM Mahdia - Moknine 4:3
17:00Gabes - Stade Gabesien 3:0
17:00Msaken - Rades 0:1
17:00Zarzis - OC Kerkennah 1:0
TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup
15:00Aliaga - Kırıkkale Büyük Anadolu 6:315:00Arguvan - Talasgucu 3:4
15:00Ayvalıkgücü - Edirnespor 1:0
15:00Gümüşhanespor - Kepez Belediyespor 2:4
15:00Hopaspor - 52 Orduspor 0:1
15:00Mardin BB - Inegol Kafkas 4:2
15:00Tarsus - Karabük İdmanyurdu 1:1
TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup
15:00Amasyaspor - Silifke 2:015:00Bulvarspor - Kelkit 3:2
15:00Eynesil - Elazığspor -:-
15:00Hacettepe 1945 - Anadolu Universitesi 0:1
15:00Pazarspor - Ergene Velimeşe 1:1
15:00ErtelendiSapanca Gençlikspor - Karşıyaka -:-
15:00Turgutluspor - Batman Petrolspor 2:3
TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup
15:00Bornova 1877 - 1922 Konyaspor 2:115:00Darıca Gençlerbirliği - Akhisarspor 2:0
15:00Erbaaspor - Kütahyaspor 1:0
15:00Fatsa Bld. - Bayburt 0:1
15:00Kuşadasıspor - Ağrı 1970 1:0
15:00Sivas Dort Eylulspor - Karaköprü 1:1
15:00Tepecik - Silivrispor 0:1
TÜRKİYE: TFF 3. Lig 4. Grup
15:0023 Elazig FK - Sebat Genclikspor 1:015:00Bursa Yıldırımspor - Bergama FK 1:0
15:00Çatalca - Tokat 1:2
15:00Kestel - Sultanbeyli 1:1
15:00Muşspor - Çankaya FK 1:1
15:00Nevşehir Belediyespor - Adana 2:1
15:00Orduspor 1967 - Siirt İl Özel İdaresi 3:1
UGANDA: Big League
16:00Mbale Heroes - Calvary 2:1UGANDA: Uganda Cup
15:00Airtel Kitara - Pajule Lions 3:1UKRAYNA: Premier League
13:00Dnipro-1 - Dyn. Kyiv 1:213:00Minaj - Ch. Odessa 2:0
15:30LNZ Cherkasy - Shakhtar 0:3
79'Rukh Lviv - Veres-Rivne 3:1
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:00Bukovyna - Dinaz Vyshgorod 0:113:00Podillya Khmelnytskyi - FC Chernihiv 2:1
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:30SC Poltava - Karpaty Lviv 0:113:30Livyi Bereg - Nyva Buzova 1:2
14:00Inhulets - Prykarpattya 4:0
UKRAYNA: Druha Liga
12:15Trostyanets - Lokomotyv Kyiv 1:113:45Skala 1911 - UCSA 0:1
14:30Druzhba Myrivka - Zvyagel 1:1
17:00Kudrivka - MFC Metalurh 2 -:-
UKRAYNA: U19 League
12:00Kolos Kovalivka U19 - Oleksandriya U19 1:012:00Kryvbas 2020 U19 - Metalist 1925 U19 3:4
14:00Zorya U19 - Obolon Kiev U19 2:1
UMMAN: Professional League
16:55Al Nahda - Bahla 1:071'Al-Rustaq - Oman Club 0:0
21'Al Seeb - Sohar 0:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
46'Rampla Juniors - Maldonado 1:0 [ 3.00 | 3.40 | 2.20 ]21:00Cerro Largo - Boston River -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Uruguay Montevideo - Juventud 1:221:00Colon - Plaza Colonia -:-
21:30Sud America - La Luz -:-
23:30Rentistas - Cooper -:-
ÜRDÜN: Premier Lig
75'Al-Faisaly Amman - Al Ahli 4:020:45Al Hussein - Aqaba -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00La Guaira - Universidad Central -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Nueva Esparta - Maritimo -:-22:30Frontera - Heroes de Falcon -:-
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00ErtelendiACA - Rosariense -:-20:00ErtelendiAcademica do Fogo - Juventude -:-
20:00ErtelendiBoavista da Praia - FC Derby -:-
20:00ErtelendiMorabeza - Varandinha -:-
20:00ErtelendiPalmeira - Barreirense -:-
20:00ErtelendiUltramarina - Sanjoanenses -:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
20:00Asteras T. - OFI Crete -:- [ 2.45 | 2.75 | 3.40 ]20:00Kifisia - Giannina -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
20:00Panetolikos - Atromitos -:- [ 1.70 | 3.75 | 5.50 ]
20:00Volos - Panserraikos -:- [ 1.50 | 3.80 | 8.00 ]
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00Diagoras - Panathinaikos B 0:0YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00AEL Larissa - AEK B 3:0YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Apollon Paralimniou - Panthrakikos -:-YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Thyella D. - Rodos 3:016:00Korinthos - Pyliou 2:2
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4
16:00Aris Petroupolis - AO Ilisiakos 2:1YUNANİSTAN: Division A Women
13:45Panathinaikos K - PAOK K -:-ZAMBİYA: Super League
16:00Forest Rangers - Konkola 0:016:00ErtelendiGreen Buffaloes - Nkana -:-
16:00ErtelendiGreen Eagles - Zanaco -:-
16:00ErtelendiKabwe - Red Arrows -:-
16:00ErtelendiKansanshi - Mutondo Stars -:-
16:00ErtelendiKonkola - Trident -:-
16:00NAPSA Stars - Green Eagles 1:0
16:00Nkana - Zesco Utd 0:0
16:00ErtelendiNkwazi - Mufulira -:-
16:00ErtelendiPower Dynamos - Forest Rangers -:-
16:00ErtelendiPrison Leopards - NAPSA Stars -:-
16:00Red Arrows - Kansanshi 1:0
16:00ErtelendiZesco Utd - MUZA -:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Simba Bhora - TelOne 1:116:00Yadah - Chicken Inn 2:1
16:00ZPC Kariba - Bikita Minerals 0:0
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.