YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

ABD: MLS

22:00Atlanta United - Chicago Fire 2:1
22:00DC United - New York City 3:1
22:00Montreal Impact - Toronto FC 2:0
22:00Orlando City - Columbus Crew 2:1
22:00Philadelphia Union - New York Red Bulls 0:1
00:00FC Dallas - Sporting Kansas City 0:3
00:00Houston Dynamo - Seattle Sounders 2:3
00:00Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps 2:2
00:00Minnesota - Los Angeles Galaxy 1:3
00:00Portland Timbers - Real Salt Lake 3:0
00:00San Jose Earthquakes - Colorado Rapids 0:0

ABD: USL - Playofflar

23:00Cincinnati - Nashville SC 2:1pen
00:00Real Monarchs - Reno 0:1
02:00Charleston - New York Red Bulls 2 0:1
02:00Pittsburgh - Bethlehem 2:3pen
02:30Louisville City - Indy Eleven 4:1
05:00Orange County SC - Saint Louis FC 4:0
05:30Sacramento Republic - Swope Park 1:2

ALMANYA: Bundesliga

16:30Hertha - Freiburg 1:1
19:00Monchengladbach - Mainz 4:0

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:30Hamburger SV - Bochum 0:0
14:30Paderborn - Union Berlin 0:0
14:30Regensburg - Darmstadt 1:1

ALMANYA: 3. Liga

14:00Zwickau - Rostock 2:2
15:00Karlsruher - Wehen 2:5
15:00Munster - Wurzburger Kickers 1:0

ALMANYA: Regionalliga North

15:00Havelse - Jeddeloh 1:3
15:00Norderstedt - St. Pauli II 1:4
16:00Drochtersen/Assel - SC Weiche-08 0:1
16:00Kiel II - Egestorf-Langreder 2:0
16:00Luneburger Hansa - Oldenburg 1:1
16:00VfL Oldenburg - BSV Rehden 6:2

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Altglienicke - Lokomotive Leipzig 4:2
14:30Furstenwalde - Babelsberg 1:0
14:30Meuselwitz - Auerbach 2:4
14:30Nordhausen - Berliner AK 07 1:5

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Wattenscheid - RW Essen 0:2

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Freiburg II - Ulm 2:0

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Lichtenberg - Blau Weiss Berlin 1:0
14:30Neustrelitz - CFC Hertha 1:0
15:00Altludersdorf - Staaken 2:1
15:00Zehlendorf - Stendal 6:0

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00Eilenburg - Jena II 5:1

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eichede - Lubeck II 3:1
15:00TSV Lagerdorf - Bordesholm 2:1
15:00VfR Neumunster - Schilksee 1:0
16:00Frisia Risum-Lindholm - NTSV Strand 08 0:3

ALMANYA: Oberliga Hamburg

11:45HEBC Hamburg - Teutonia Ottensen 4:3
15:00Altona - TSV Buchholz 08 2:3
15:00Niendorfer TSV - Condor Hamburg 2:1
16:00Pinneberg - Wedeler TSV 1:3

ALMANYA: Oberliga Bremen

16:00Borgfeld - Blumenthaler 2:1
16:30SFL Bremerhaven - Bremen III 1:1

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Arminia Hannover - Bersenbruck 1:4
16:00Gifhorn - Hildesheim 1:2
16:00Hagen/Uthlede - Wolfenbuttel 1:1
16:00Hannoverscher SC - Eintracht Northeim 0:2
16:00Spelle-Venhaus - Wunstorf 0:2

ALMANYA: Oberliga Westfalen

14:30Paderborn II - Siegen 3:3
16:00ASC 09 Dortmund - Ahlen 0:4
16:00Eintracht Rheine - Holzwickeder SC 0:2
16:00Ennepetal - Sprockhovel 2:0
16:00Gievenbeck - Westfalia Rhynern 3:1
16:00Schalke II - Schermbeck 2:0
16:00TuS Haltern - Erndtebruck 3:0
16:15Westfalia Herne - FC Gutersloh 1:3

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:00Ginsheim - Eddersheim 4:1

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

16:00DJK Bamberg - Ammerthal 2:1
16:00Vach - ATSV 1:2

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

16:00Schwabmunchen - Ismaning 0:2
18:00SV Turkgucu Ataspor - Unterfohring 1:0

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:00Bergisch Gladbach - Friesdorf 2:0

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

14:00Dusseldorf-West - SSVg Velbert 1:3
16:00Baumberg - Schonnebeck 2:1
16:00Germania Ratingen - Meerbusch 1:2
16:00Speldorf - Jahn Hiesfeld 0:0
16:00SW Essen - FC Monheim 4:1
16:00Union Nettetal - TuRU Dusseldorf 2:0
16:30Duisburg - Kleve 0:4

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

14:00Bremen U19 - Havelse U19 6:1
14:00Hamburger SV U19 - Hertha U19 3:3

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Mainz U19 - Augsburg U19 1:2
14:00FSV Frankfurt U19 - Nurnberg U19 0:3
14:00Kaiserslautern U19 - Freiburg U19 1:3

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Oberhausen U19 - Dusseldorf U19 2:1
12:00Rodinghausen U19 - Dortmund U19 0:2
12:00Schalke U19 - Leverkusen U19 2:0
14:00Paderborn U19 - Duisburg U19 0:1

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

12:00Frankfurt K - SGS Essen K 1:1
12:00Hoffenheim K - Bremen K 4:0
14:00Wolfsburg K - Freiburg K 3:0
15:00Duisburg K - Monchengladbach K 3:1
15:00Sand K - Leverkusen K 3:0
16:00Potsdam K - Bayern K 1:1

ANDORRA: Primera Divisió

13:00Inter Club Escaldes - Lusitanos 2:1
15:00Ordino - Encamp 3:1
17:00FC Santa Coloma - UE Engordany 0:0
19:00Sant Julia - UE Santa Coloma 1:1

ARJANTİN: Superliga

23:45Boca Juniors - Rosario 0:0
02:00Newells Old Boys - Tigre 2:0
19:15Estudiantes - Atl. Tucuman 1:1
21:30Argentinos Jrs - Union Santa Fe 0:1
23:45Independiente - Huracan 3:1

ARJANTİN: Primer B Nacional

00:00Agropecuario - Ind. Rivadavia 0:0
02:00Santamarina - Temperley 0:1
02:05Platense - Brown Adrogue 0:0
02:05Villa Dalmine - Quilmes 1:1
20:35Def. de Belgrano - Chacarita Juniors 1:2
23:00Gimnasia Jujuy - Club Atletico Mitre 1:0
23:00Gimnasia Mendoza - Sarmiento Junin 0:2

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

21:30Colegiales - Justo Jose de Urquiza 0:0

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

18:00El Porvenir - Excursionistas 3:0
21:30Sportivo Barracas - Sportivo Italiano 0:1

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

17:00Central Ballester - Real Pilar 0:2
17:00Lugano - Claypole 2:0
18:00Atlas - Deportivo Muniz 2:1

ARJANTİN: Torneo Federal A

22:00CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas 1:1
22:00Sansinena - Deportivo Roca 2:0
22:00Sol de Mayo - Alvarado 2:0
22:30Deportivo Madryn - Ferro Gen.Pico 2:1
23:00Atletico Parana - Gimnasia E.R. 2:1
23:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 1:1
23:00Independiente de Neuquen - Villa Mitre 2:2
23:30Union Sunchales - Defensores Belgrano VR 1:3

ARNAVUTLUK: Süper Lig

15:00Skenderbeu - Kamza 2:0
18:00Partizani - Luftetari Gjirokastra 2:1

ASYA: AFC Championship U19

12:00Tayvan U19 - Birleşik Arap Emirlikleri U19 1:8
15:00Katar U19 - Endonesya U19 6:5

AVRUPA: UEFA Regions' Cup - Elemeler

14:00Southern Region-SFedU (Am) (Rus) - Braga (Am) (Por) 1:1
19:30Mid-Ulster/County Antrim (Am) (Nir) - Amateurs Macedonia (Am) (Mac) 1:0

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

15:00Danimarka U17 K - Çek Cumhuriyeti U17 K 3:0
15:00Faroe Adaları U17 K - Ukrayna U17 K 1:4

AVRUPA: Premier League (Crimea)

14:00Kyzyltash - Ocean Kerch 2:1
14:00TSK Simferopol - Inkomport 1:0
15:00Guardsman - SKCHF Sevastopol 1:3
15:00Yevpatoriya - Krymteplytsia 1:3

AVUSTRALYA: A-Ligi

07:00Wellington Phoenix - Newcastle Jets 2:1
09:00Brisbane Roar - Central Coast Mariners 1:1
11:00Perth Glory - WS Wanderers 1:1

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

15:30Admira - AC Wolfsberger 0:0
15:30Mattersburg - St. Polten 2:0
18:00Austria Vienna - Sturm Graz 1:1

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr 1:2

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:00Rapid (Am) - Mauerwerk 1:2

AVUSTURYA: Bundesliga Women

12:00Sudburgenland K - Vorderland K 1:5
13:00Altenmarkt K - Sturm K 0:4
13:30Kleinmunchen K - St. Polten K 0:5
13:30Landhaus K - Neulengbach K 1:1
14:00Innsbruck K - Bergheim K 3:2

AZERBAYCAN: Premier Lig

16:00SumQayit - Sabah Baku 0:1
18:00Keshla - Zira 1:0

BAHREYN: King's Cup

17:30Bahrain SC - Al-Shabbab 0:1
17:30Malkia - Al-Hala 0:1
20:00Al-Budaiya - Al-Muharraq 0:1
20:00Busaiteen - Al-Rifaa 2:2

BELÇİKA: Jupiler Ligi

15:30Anderlecht - Cercle Brugge 4:2
19:00Oostende - Gent 0:4
21:00Charleroi - Waregem 3:2

BELÇİKA: Proximus League

17:00KV Mechelen - Beerschot Wilrijk 3:0

BELÇİKA: First Amateur Division

16:00Boom - Oudenaarde 3:0
16:00Knokke - Aalst 4:1
16:00RFC Liege - Heist 1:1

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Francs Borains - Entente Durbuy 5:0
16:00Tilleur - Rebecquoise 5:1
16:00Vise - Solieres Sport 2:1

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Eppegem - Wijgmaal 2:2
16:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel 2:2
16:00Londerzeel - Diegem 1:1
16:00Saint Eloois - Westhoek 2:0

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Cappellen - City Pirates 0:2
16:00K. Berchem Sport - Duffel 0:2
16:00Vosselaar - Hamme 2:2

BERMUDA: Premier League

02:00Somerset - BAA -:-
21:00Boulevard Blazers - Robin Hood -:-
21:00Dandy Town Hornets - North Village Rams 0:1
21:00Devonshire Cougars - Paget -:-
21:00PHC Zebras - X-Roads Warriors 2:1

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:00Slutsk - Zhodino 0:3
16:00Smolevichi STI - Isloch Minsk 0:1
18:30Brest - Torpedo Minsk 2:0

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15The Strongest - Guabira 6:0
22:00Aurora - Bolivar 0:4
22:00Nacional Potosi - Real Potosi 2:0
00:15San Jose - J. Wilstermann 2:1

BOSNA HERSEK: Premier Lig

16:00Krupa - Radnik Bijeljina 0:0
18:00Celik Zenica - Siroki Brijeg 1:1

BOSNA HERSEK: FBiH

15:30Olimpic Sarajevo - Jedinstvo Bihac 2:0

BOTSWANA: Premier League

16:45BDF XI - Jwaneng Galaxy FC 0:0

BREZİLYA: Serie A

01:00Sao Paulo - Atletico-PR 0:0
01:00Sport Recife - Vasco 2:1
22:00Fluminense - Atletico-MG 1:0
22:00Palmeiras - Ceara 2:1
22:00Vitoria - Corinthians 2:2

BREZİLYA: Serie B

01:00Fortaleza - Paysandu 1:0
03:00Sampaio Correa - Londrina 1:2

BULGARİSTAN: Parva Liga

17:30Dunav Ruse - Lok. Plovdiv 1:0
20:00CSKA Sofia - Etar 3:0

BULGARİSTAN: Vtora liga

15:00Dobrudzha - Arda 0:2
16:00Ludogorets II - Botev Galabovo 2:0

BURKİNA FASO: Premier League

18:30Salitas - ASEC Koudougou 1:0
20:45Sonabel Ouagadougou - Kadiogo 1:0

BURUNDİ: Ligue A

14:30Bumamuru - LLB Academic -:-
16:00Le Messager Ngozi - Flambeau du Centre -:-
16:30Flambeau de l'Est - Musongati -:-
17:00Rukinzo - Olympic S. -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

17:00Mons Calpe - Lions Gibraltar 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:00Dukla Prag - Opava 1:0
18:00Liberec - Slavia Prag 0:1

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

11:15Zizkov - Jihlava 0:1
16:30Vlasim - Varnsdorf 1:1
19:00Brno - Sokolov 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL

11:30Karlovy Vary - Domazlice 0:1pen
16:30Benesov - Usti nad Orlici 1:2
16:30Brozany - Litomericko 3:0
16:30Jirny - Olympia Radotin 1:2
16:30Stechovice - Zivanice 3:2

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Velke Mezirici - Dolni Benesov 2:1
15:30Vrchovina - Hlucin 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

16:30Rakovnik - Klatovy 1:0
16:30Sedlcany - Prestice 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Meteor Prague - Kladno 1:2pen
16:30Hostoun - Mostecky FK 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

15:30Bystrc - Tasovice 0:1
15:30Havlickuv Brod - Blansko 0:2
15:30Polna - Lanzhot 0:2
15:30Strani - Nove Sady 4:1
15:30Velka Bites - Bzenec 2:0
15:30Zdar na Sazavou - Stara Rise 1:1
15:30Zdirec n. D. - Rosice 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

11:00Usti - Prerov 1:4
11:15Opava B - Bohumin 3:0
15:30Bruntal - Havirov 3:2
15:30Frydlant n. O. - Detmarovice 1:2
15:30Kozlovice - Novy Jicin 2:2
16:00Sumperk - Slavicin 0:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

16:30Poricany - Nespeky 3:1
16:30SK Lhota - Hvozdnice 4:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Cimelice 1:3
16:30Hluboka nad Vltavou - Jankov 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

16:30Zruc - Rapid Plzen 0:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

16:00Nova Role - Stara Role 5:1
16:30Touzim - Zlutice 4:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

16:30Modra/Hrobce - Louny 0:1
16:30Steti - Litomericko B 4:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

16:30Horice - Cerveny Kostelec 3:1
16:30Jaromer - Trebes 3:1
16:30Lazne Belohrad - Vysoka n. Labem 2:3
16:30Rychnov n. Kneznou - Sobotka 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

11:15Chrudim B - Hlinsko 1:4
14:00Luze - Chocen 3:0
16:00Dolni Ujezd - Lanskroun 2:3pen
16:00Hermanuv Mestec - Litomysl 2:3pen
16:00Moravany - Ceska Trebova 2:3pen
16:00Moravska Trebova - Zamberk 9:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

15:00Velke Mezirici B - Sapeli Polna 1:2
15:30Pelhrimov - Pribyslav 4:3
15:30Sperice - Kosetice 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

15:30Boskovice - Moravska Slavia 2:6
15:30Rajecko - Sparta Brno 2:0
15:30Tisnov - Ivancice 4:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:00Cernovir - Lutin 3:5
11:00HFK Olomouc B - Sokol Opatovice 1:3
15:30Medlov - Hnevotin 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

16:00Stitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

15:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne 3:1
15:00Pusta Polom - Senov 4:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

11:15Slovacko U21 - Karvina U21 3:0
11:30Mlada Boleslav U21 - Sparta Prag U21 0:1
12:00Bohemians 1905 U21 - Pribram U21 4:2
12:00Trinec U21 - Ostrava U21 2:7
12:00Zlin U21 - Sigma Olomouc U21 1:2
14:00Jablonec U21 - Ceske Budejovice U21 4:2

ÇİN: Super Ligi

10:30Beijing Guoan - Changchun Yatai 1:1
14:35Henan Jianye - Guangzhou R&F 2:0
14:35Jiangsu Suning - Shanghai SIPG 0:0

ÇİN: Jia Ligi

10:30Shenzhen - Dalian Transcend 3:1

DANİMARKA: Süper Ligi

13:00Vendsyssel - Horsens 0:1
15:00Randers - Sonderjyske 1:1
17:00Vejle - FC Copenhagen 1:3
19:00Aarhus - Aalborg 2:2

DANİMARKA: 1st Division

14:45F. Amager - Helsingor 2:0
14:45Naestved - Lyngby 1:0
14:45Nykobing - Fredericia 0:3
14:45Thisted - Roskilde 3:2
14:45Viborg - Silkeborg 1:1

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

14:00Tarup-Paarup - Dalum IF 2:0

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

16:00Slagelse B&I - BK Frem 0:0

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Playofflar

00:00Atletico San Francisco - Vega Real 2:1
00:00Cibao - Atletico Pantoja 3:2

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

00:00Guayaquil City - Barcelona SC 3:4
02:10LDU Quito - Dep. Cuenca 1:0
04:15Delfin - Aucas 1:0
00:30Emelec - Macara 3:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

04:00Metapan - Luis Angel Firpo 2:0
00:00Audaz - Alianza FC 1:1
00:00FAS - Sonsonate 1:0
00:00Municipal Limeno - Chalatenango 2:2
00:15Jocoro - Aguila 0:0

ERMENİSTAN: Premier Lig

14:00Alashkert - Gandzasar 1:0
17:00Ararat-Armenia - Pyunik 0:0

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Levadia - Tulevik 2:1
15:00Kalju - Tammeka 2:2

ESTONYA: Esiliiga

13:00Tallinna Kalev U21 - Flora U21 0:1

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Ertelendi07 Vestur Sorvagur - Streymur -:-
17:00ErtelendiArgir - Skala Itrottarfelag -:-
17:00B36 Torshavn - HB Torshavn 1:3
17:00Klaksvik - TB/FCS/Royn 3:1
17:00Vikingur - Runavik 0:3

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

18:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 0:0
20:00Berkane - Agadir 0:0
22:00Wydad - Mouloudia Oujda 2:0

FAS: Elite 2

18:00Benguerir - Widad Temara 2:2
18:00Raja Beni Mellal - Khemisset 1:5

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30Bouake - Academie de FAD 1:0
18:30Moossou - Bassam 0:0
21:00Africa Sports - SO Armee 0:1

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

14:30HJK - SJK 1:0
14:30Ilves - Lahti 0:1
14:30Inter Turku - Honka 0:2
14:30Kemi - Mariehamn 2:0
14:30KuPS - TPS Turku 2:1
14:30VPS - Rovaniemi 1:2

FRANSA: Lig 1

16:00Montpellier - Bordeaux 2:0
18:00St. Etienne - Rennes 1:1
22:00Nice - Marsilya 0:1

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

16:00Lyon K - Bordeaux K 3:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

04:00Coban Imperial - Guastatoya 0:1
20:00Municipal - Petapa 1:0
20:00Sanarate - Deportivo Chiantla 1:0
21:00Antigua - Xelaju 0:0
21:00Malacateco - Comunicaciones 1:0

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:30Cape Umoya United - Witbank 1:4
16:30Jomo Cosmos - Pretoria U. 1:1
16:30Maccabi - Real Kings 2:4
16:30Richards Bay - Uthongathi 2:2

GÜNEY AFRİKA: Telkom Knockout

16:30Kaizer - Black Leopards 2:1pen
16:30Polokwane - Supersport 1:2pen

GÜNEY KIBRIS: First Division

17:00Nea Salamis - Omonia 1:0
19:00APOEL - AEL Limassol 0:0

GÜNEY KIBRIS: Division 2

15:30Aris - Omonia Aradippou 2:1
15:30ASIL Lysi - Zakakiou 0:1

GÜNEY KORE: K League 2

09:00Ansan Greeners - Bucheon 3:1
09:00Daejeon - Busan 0:1
09:00Gwangju - Suwon City 0:2
09:00Seoul E. - Anyang 0:1
11:00Asan Mugunghwa - Seongnam 1:0

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

15:00Din. Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:0
17:00Torpedo Kutaisi - Rustavi 2:2
19:00Saburtalo Tbilisi - Poti 4:1

HIRVATİSTAN: 1. HNL

16:00Slaven Belupo - Gorica 0:1
18:30Lok. Zagreb - Hajduk Split 2:0

HIRVATİSTAN: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Solin 1:1
16:00Din. Zagreb 2 - Osijek 2 4:1
16:00Hajduk Split 2 - Dragovoljac 1:0

HİNDİSTAN: ISL

17:00Jamshedpur - ATK 1:1

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Breda - Willem II 2:2
15:30Feyenoord - Zwolle 3:0
15:30Heracles - Groningen 4:1
15:30Venlo - Den Haag 2:0
17:45Sittard - Graafschap 3:1

HOLLANDA: Derde Divisie

15:30Blauw Geel - ADO 20 Heemskerk 1:2
15:30Dongen - Rosmalen 1:0
15:30GOES - KVV Quick 20 2:3
15:30Hsc 21 - USV Hercules 3:0
15:30Oostzaan - FC Oss 2:4

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

15:30Ajax K - Excelsior/Barendrecht K 5:0

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

03:30UPNFM - Motagua 1:3
04:00Real Espana - Platense 1:0

HONG KONG: Premier League

09:30Hoi King - Pegasus 2:6
12:30Kitchee - Tai Po 2:2

IRAK: Süper Lig

15:00Al Kahraba - Erbil 0:1
17:15Naft Al Junoob - Al Shorta 1:3

İNGİLTERE: Premier League

18:00Everton - Crystal Palace 2:0

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Liverpool U23 - Derby U23 2:3
15:00West Ham U23 - Swansea U23 5:3

İNGİLTERE: WSL 1 Women

14:30Birmingham K - Chelsea K 0:0
16:00Arsenal K - Reading K 6:0
16:00Brighton K - Manchester City K 0:6
17:00West Ham K - Liverpool K 0:1
17:00Yeovil K - Bristol City K 1:2

İNGİLTERE: WSL 2 Women

14:00Durham K - Crystal Palace K 2:0
15:00Tottenham K - Millwall K 8:0
16:00Charlton K - Sheffield Utd K 2:0
16:00Leicester K - Aston Villa K 1:1
16:00London Bees K - Lewes K 3:2

İRAN: Division 1

14:30Mes Rafsanjan - Oxin Alborz 1:1
14:45Khooneh Be Khooneh - Shahin Bushehr 0:0
14:45Qashqai Shiraz - Gol Gohar 3:3

İSKOÇYA: Premiership

15:30Hamilton - Rangers 1:4

İSPANYA: LaLiga

13:00Vallecano - Getafe 1:2
17:15Eibar - Ath. Bilbao 1:1
19:30Huesca - Espanyol 0:2
21:45Betis - Valladolid 0:1

İSPANYA: LaLiga2

13:00Mallorca - Extremadura UD 1:1
17:00Lugo - Gimnastic 1:0
19:00Albacete - Almeria 1:1
19:00Reus Deportiu - Rayo Majadahonda 2:1
21:00Zaragoza - Tenerife 1:1
21:30Cadiz - Gijon 0:0

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

12:00Ponferradina - Las Palmas B 0:0
13:00Celta Vigo B - Real Madrid B 1:1
13:00Fuenlabrada - Atl. Madrid B 2:0
13:00Internacional de Madrid - Unionistas 0:0
13:00Union Adarve - Navalcarnero 3:2
18:00Burgos - Pontevedra 0:1
18:00La Coruna B - San Sebastian Reyes 0:1
18:00Salmantino - Rapido de Bouzas 0:1
19:00Guijuelo - Coruxo 0:0

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

13:00Gijon B - Santander 3:1
17:30Tudelano - R. Sociedad B 1:3
18:00Calahorra - Izarra 2:0
18:00Langreo - Durango 4:1
18:00R. Union - Arenas Club 1:1
18:00Torrelavega - UD Logrones 0:1

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

13:00Baleares - Ontinyent 2:1
13:00Conquense - Espanyol B 1:1
13:00Peralada - Ebro 1:2
18:00Alcoyano - Levante B 2:3
18:00Castellon - Valencia B 1:1
18:00Ejea - Cornella 0:0
18:00Sabadell - Teruel 2:0
18:30Olot - Lleida 0:1
20:00Hercules - Badalona 1:0

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

12:30Sevilla B - Cartagena 0:1
13:00Malaga B - Jumilla 0:0
13:00Melilla - UCAM Murcia 2:2
13:00UD Ibiza-Eivissa - Marbella 4:0
18:00Ejido - San Fernando 0:2
19:00Badajoz - Linense 0:2
19:00Murcia - CF Talavera 1:0
19:00Villanovense - Granada B 1:0
19:30Huelva - Almeria B 2:0
19:30Sanluqueno - Don Benito 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

13:00Compostela - UD Ourense 1:1
13:00Ourense CF - Laracha 2:2
13:00Polvorin - Arenteiro 1:0
13:15Silva SD - Barco 0:2
18:00Alondras - Boiro 3:1
18:30Bergantinos - Ribadumia 1:0
18:30Celtiga - CD Choco 2:1
18:30Paiosaco - Porrino Industrial 0:1
18:30Somozas - Racing Club Villalbes 0:0
19:00Arosa SC - Ferrol 0:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

13:00Condal - Praviano 1:0
13:00Real Aviles - Tuilla 1:1
13:00Universidad Oviedo - San Claudio 1:1
17:45La Madalena - CD Colunga 1:1
17:45Llanera - Mosconia 3:2
17:45Llanes - Club Siero 3:1
18:00Gijon Industrial - Covadonga 1:2
18:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

12:45Revilla - Rinconeda Polanco 1:0
12:45Siete Villas - Solares 0:2
17:30Santander B - Laredo 2:1
17:45Torina - Vimenor 3:4
18:00Velarde - Atletico Albericia 1:0
18:30Textil Escudo - Barreda Balompie 2:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

12:15Santurtzi - Basconia 2:2
12:30Alaves B - SD Deusto 3:1
19:15Sodupe - Ordizia 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

13:00Castelldefels - Santfeliuenc 2:1
13:00CE Europa - FE Grama 1:1
13:00Cerdanyola - UE Sants 2:0
13:00Horta - Asco 1:1
13:00Martinenc - Granollers 1:2
13:00Prat - Terrassa 2:0
13:00Santboia - Reus Deportiu B 0:5
13:00Vilafranca - L'Hospitalet 1:0
18:00UE Figueres - Llagostera Costa Brava 0:1
19:00Sant Andreu - Pobla Mafumet 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

13:00ErtelendiPaterna - Rayo Ibense -:-
18:00ErtelendiNovelda CF - Eldense -:-
18:00ErtelendiSilla CF - La Nucia -:-
18:30ErtelendiCrevillente - Olimpic Xativa -:-
18:30ErtelendiSaguntino - Orihuela -:-
19:00ErtelendiRoda - Torre Levante -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

12:30Alcorcon B - Leganes B 0:1
12:30Parla - San Fernando 0:1
12:30RSD Alcala - Trival Valderas 3:0
12:30SR Villaverde Boetticher - CD Mostoles 4:0
12:30Tres Cantos - Carabanchel 1:1
12:30Vicalvaro - Pozuelo de Alarcon 2:0
13:00Alcobendas - Getafe B 0:1
13:00Canillas - Atletico Pinto 2:2
13:00San Agustin - Vallecano B 3:3
13:00Santa Ana - Las Rozas 0:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

17:15Bupolsa - La Granja 1:2
17:30Briviesca - Sporting Uxama 0:2
18:00Atl. Tordesillas - Almazan 0:1
18:00Cristo Atletico - Leonesa 2 1:0
18:00G. Segoviana - Atl. Astorga 2:1
18:00La Baneza - Cebrerena 1:0
18:30Zamora - Arandina 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

13:00Mancha - Loja 0:1
13:00Velez - Rincon 0:1
13:15CD Alhaurino - Huetor Vega 6:0
14:15CP Almeria - Antequera 1:4
18:00Martos - Guadix 2:1
19:00CD Torreperogil - UD San Pedro 0:0
19:00El Palo - Alhaurin 3:2
19:00Huetor Tajar - Linares 0:1
19:00Motril - Juventud Torremolinos 4:0
20:00Torredonjimeno - Jaen 0:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

12:30Cabecense - Coria C.F. 1:4
12:30CD Gerena - Xerez CD 1:0
13:00Arcos CF - Puente Genil 2:2
13:00CD Utrera - Conil 5:0
13:00Guadalcacin - Algeciras 2:3
13:00Lebrijana - Ciudad de Lucena 2:1
13:00Sevilla C - Atletico Espeleno 1:0
18:00Ecija - Cadiz B 0:3
18:30Los Barrios - Ceuta 2:0
19:00San Roque - Betis B 0:2
20:00Xerez D.F.C. - Cordoba B 0:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

13:00San Rafael - Binissalem 5:2
13:30Constancia - Pena Deportina 0:3
13:30Formentera - Santa Catalina Atletico 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

14:00CD Marino - La Cuadra 4:0
14:00Club Atletico Tacoronte - Villa Santa Brigida 0:2
14:00Lanzarote - CD Buzanada 2:0
14:00Las Zocas - San Fernando 2:0
14:00Mensajero - Yaiza 1:0
14:45El Cotillo - Santa Ursula 0:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

13:00Huercal-Overa - Deportiva Minera 1:1
17:00Real Murcia B - Mar Menor 1:1
17:45Cartagena B - Estudiantes de Murcia 1:1
18:00Aguilas FC - EDMF Churra 3:2
18:00Ciudad de Murcia - Lorca FC 0:3
18:30Muleno - Ciudad Cieza 3:0
19:00CA Pulpileno - Club Olimpico de Totana 3:0
19:00CD Algar - Minerva 2:4
19:00Lorca Deportiva - Yeclano 1:2
19:00Mazarron CF - La Union 1:0
19:00UD Los Garres - UCAM Murcia B 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

13:00CD Calamonte - Jerez CF 1:1
13:00Montijo - Azuaga 1:0
13:00Olivenza - Cacereno 0:3
17:30Extremadura UD B - AD Llerenense 4:0
18:00Merida AD - Valdivia 4:0
18:00Pueblonuevo - Castuera 1:2
18:30CD Coria - UP Plasencia 2:2
19:00Aceuchal - Moralo 0:1
19:00RCP Valverdeno - Arroyo 1:2
19:00Valdelacalzada - Diocesano 1:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

17:00Beti Kozkor - CD Corellano 2:2
17:30CD Cantolagua - CD Ardoi 1:1
18:00Cirbonero - Osasuna B 0:3
18:00Mutilvera - Ezcabarte 0:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

13:00Berceo - Logrones Promesas 1:1
17:30Anguiano - Alfaro 0:0
18:00CDFC Calzada - Arnedo 1:3
18:00Pradejon - Calasancio 2:0
18:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
18:00SD Logrones - Naxara 1:3
18:00Vianes - Varea 1:1
18:15Autol - Oyonesa 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

12:30San Juan Zaragoza - La Almunia 1:1
12:30Zaragoza B - Almudevar 4:1
13:00Sabinanigo - Tarazona 0:2
13:00San Lorenzo Flumen - Robres 2:0
17:30Atletico Monzon - Belchite 97 1:0
17:30Borja - UD Casetas 2:1
17:30Brea - Binefar 0:0
17:30Villanueva CF - CF Illueca 1:1
18:00Tamarite - Calamocha 1:1
18:00Utebo FC - Sarinena 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

13:00Azuqueca - Almagro 2:3
17:00Guadalajara - Tomelloso CF 3:1
18:00Atl. Ibanes - Marchamalo 4:0
18:00La Roda - La Solana 0:0
18:30Madridejos - Mora CF 2:1
18:30Quintanar - Tarancon 2:1
19:00Villarrobledo - Toledo 4:3
19:00Villarrubia - Puertollano C.F. 5:0

İSPANYA: Primera Division Women

13:00Betis K - Athletic Bilbao K 0:0
13:00EDF Logrono K - Malaga K 1:2
13:00Espanyol K - Tenerife K 1:1
13:00Real Sociedad K - Levante K 1:2
14:00Huelva K - Barcelona K 1:3
19:00Atletico Madrid K - Madrid C. K 6:1

İSRAİL: Ligat ha'Al

20:00M. Petach Tikva - Sakhnin 0:0
21:00Ashdod - B. Jerusalem 1:1

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Djurgarden - AIK Stockholm 0:0
16:00Hacken - Östersunds 2:0
18:30Elfsborg - Sundsvall 2:0
18:30Kalmar - Norrkoping 1:2
18:30Trelleborgs - Sirius 1:2

İSVEÇ: Superettan

16:00AFC Eskilstuna - Falkenbergs 1:0
18:30Brage - Jonkopings 3:2

İSVEÇ: Division 1, Norra

15:00Skelleftea - Karlslunds 1:2
16:00Syrianska - Akropolis 1:1

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

15:00Halmia - Olympic 3:2
15:00Hittarps - IFK Malmo 0:0
15:00Högaborgs - Vinbergs 0:7
15:00Lindome - Assyriska BK 4:0
15:00Rosengard - Prespa Birlik 4:0
15:00Ullareds IK - Savedalens 4:2
15:00Varbergs GIF - Kvarnby 4:1

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

15:00AFK Linkopings - Enskede 0:2
15:00Haninge - Varmbols 2:0
15:00Huddinge - Nora 6:2
15:00Motala - Sylvia 1:2
15:00Newroz - Aspudden Tellus 1:1
15:00Sleipner - Eskilstuna City 4:0
15:00Sodertalje FK - Varmdo 2:4

İSVEÇ: Division 2, Östra Götaland

15:00Asarums - IFK Hassleholm 2:0
15:00Assyriska IK - Nassjo -:-
15:00Hassleholms IF - Rappe GOIF 3:2
15:00IFK Berga - Dalstorps IF -:-
15:00Nosaby IF - Osterlen FF -:-
15:00Raslatts - Lindsdals 5:0
15:00Solvesborgs - Bromolla 1:1

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

16:00Vittsjo K - Eskilstuna United K 4:0

İSVEÇ: Elitettan Women

14:00Boljan K - Ljusdals K 0:1
14:00Umeå IK K - Lidkopings FK K 0:3
15:00Assi K - Västerås K 1:0
16:00Mallbackens K - AIK K 1:1

İSVİÇRE: Super Ligi

17:00Basel - Xamax 1:1
17:00Lugano - St. Gallen 3:1
17:00Sion - Grasshoppers 0:0

İSVİÇRE: Challenge Ligi

15:30Wil - Chiasso 3:1

İSVİÇRE: 1.Liga Promotion

15:00Munsingen - Koniz 2:1

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

16:00Thun II - Echallens 1:4

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

15:30Luzern II - Buochs 0:1

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

16:30Kosova - Wettswil-Bonstetten 1:2

İTALYA: Serie A

13:30Frosinone - Empoli 3:3
16:00Bologna - Torino 2:2
16:00Chievo - Atalanta 1:5
16:00Parma - Lazio 0:2
19:00Fiorentina - Cagliari 1:1
21:30Inter - AC Milan 1:0

İTALYA: Serie B

16:00Salernitana - Perugia 2:1
16:00Venezia - Verona 1:1
22:00Lecce - Palermo 1:2

İTALYA: Serie C - Group A

16:30Arzachena - Alessandria 0:1
17:30Arezzo - Albissola 2:0
17:30ErtelendiEntella - Lucchese -:-
17:30Juventus U23 - Siena 2:2
17:30Pistoiese - Novara 0:2
17:30Pro Patria - Piacenza 1:4
17:30Pro Vercelli - Pontedera 0:0
21:30Pro Piacenza - Cuneo 0:1

İTALYA: Serie C - Group B

15:30AlbinoLeffe - Vis Pesaro 0:2
15:30Fano - Sambenedettese 1:1
15:30Fermana - L.R. Vicenza 2:0
15:30Gubbio - Sudtirol 0:0
15:30Monza - Teramo 0:1
17:30Pordenone - Renate 2:1
17:30Ravenna - FeralpiSalo 1:1
19:30Imolese - Rimini 3:1
19:30Virtus Verona - Giana Erminio 0:3

İTALYA: Serie C - Group C

15:30Siracusa - Potenza 0:1
16:00ErtelendiViterbese - Cavese -:-
17:30Rende - Bisceglie 3:0

İTALYA: Serie D - Group A

16:00Arconatese - Lavagnese 2:1
16:00Bra - Casale 1:1
16:00Inveruno - Borgosesia 3:1
16:00Lecco - Folgore Caratese 1:0
16:00Ligorna - Borgaro 3:2
16:00Milano City - Savona 1:5
16:00Sestri Levante - Fezzanese 1:0
16:00Unione Sanremo - Chieri 2:1

İTALYA: Serie D - Group B

16:00Caravaggio - Virtus Bergamo 2:1
16:00Darfo Boario - Caronnese 0:1
16:00Legnago Salus - Ciserano 1:1
16:00Mantova - Como 2:1
16:00Pontisola - Villa Alme 1:2
16:00Pro Sesto - Olginatese 3:1
16:00Rezzato - Ambrosiana 2:1
16:00Seregno - Scanzorosciate 0:0
16:00Villafranca - Sondrio 0:1

İTALYA: Serie D - Group C

16:00ASC St. Georgen - ArzignanoChiampo 1:2
16:00Campodarsego - Adriese 2:2
16:00Cartigliano - Chions 3:1
16:00Cjarlins Muzane - Delta Rovigo 2:2
16:00Montebelluna - Clodiense 3:2
16:00Sandona - Bolzano 2:0
16:00Tamai - Levico Terme 1:3
16:00Trento - Este 1:1

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Axys Zola - Modena 0:5
16:00Ciliverghe Mazzano - Sasso Marconi 0:2
16:00Classe - Fiorenzuola 1:0
16:00Crema - Pavia 3:2
16:00Fanfulla - Calvina 3:2
16:00Mezzolara - San Marino 3:2
16:00OltrepoVoghera - Adrense 4:1
16:00Reggio Audace - Lentigione 1:0
16:00Vigor Carpaneto - Pergolettese 1:1

İTALYA: Serie D - Group E

16:00Cannara - Ghivizzano Borgo 0:1
16:00Prato - Pianese 2:1
16:00Real Forte Querceta - AC Aglianese 0:0
16:00Sangimignanosport - Scandicci 0:0
16:00Tuttocuoio - Viareggio 2:1

İTALYA: Serie D - Group F

16:00Isernia - Campobasso 0:1
16:00Jesina - Vastese 1:3
16:00Sammaurese - S. N. Notaresco 2:0
16:00Savignanese - ASD Pineto Calcio 1:1

İTALYA: Serie D - Group G

15:30Avellino - Lanusei Calcio 2:1
15:30Ladispoli - Castiadas 1:2
16:00Albalonga - Monterosi FC 0:0
16:00Budoni - Trastevere Calcio 1:2
16:00Citta di Anagni - Flaminia 0:1
16:00Latina - Aprilia 0:1
16:00SFF Atletico - Cassino 3:2
16:00Torres - Vis Artena 2:4

İTALYA: Serie D - Group H

16:00Altamura - Francavilla 1:1
16:00Citta di Fasano - Sorrento 2:1
16:00Gragnano - Bitonto 0:1
16:00Gravina - Vesuvio Ercolanese 5:1
16:00Nardo - Gelbison Cilento 2:3
16:00Sarnese - Audace Cerignola 1:3
16:00Savoia - Taranto 0:1
16:00SS Nola 1925 - Pomigliano 0:1
17:00Andria - Picerno 2:0

İTALYA: Serie D - Group I

15:30Marsala - Bari 1:1
16:00AS Acireale - Sancataldese 1:1
16:00Castrovillari - Roccella 1:1
16:00Citta di Messina - Troina 0:0
16:00Gela - Nocerina 1:2
16:00Igea Virtus - Cittanovese 0:4
16:00Locri 1909 - Rotonda 3:0
16:00Turris - Messina 2:1
16:00US Palmese - Portici 1906 0:0

İTALYA: Serie A Women

13:30AS Roma K - Juventus K 0:4

JAMAİKA: Premier League

23:00Humble Lions - Dunbeholden 3:4
23:00Reno - Waterhouse 1:0
23:00UWI - Tivoli 0:1

JAPONYA: J-League

10:00V-Varen Nagasaki - Iwata 0:0

JAPONYA: J-Ligi Division 2

07:00Yamagata - Avispa Fukuoka 2:2
08:00Kamatamare - Renofa Yamaguchi 0:0
08:00Mito - Kumamoto 3:2
08:00Tochigi - Kofu 2:2
08:00Verdy - Tokushima 2:1
08:00Yamaga - Gifu 0:0
08:00Yokohama FC - Omiya Ardija 1:1
09:00Chiba - Oita 2:4
10:00Okayama - Machida 1:0

JAPONYA: Bayanlar Futbol Şampiyonası

07:00Albirex Niigata K - Nojima Stella K 0:2
07:00Nippon Sport Science University K - Vegalta Sendai K 2:0
07:00Parceiro Nagano K - JEF United K 1:1

KANADA: U Sports

23:00Thompson Rivers - Victoria 4:1
23:00UBC Okanagan - UBC 0:2
00:15Alberta - MacEwan 4:1
00:30Ryerson - Laurentian 3:1
01:15Acadia - UPEI 2:2
03:30Toronto - Nipissing 4:2
04:30UFV - UNBC 2:2
20:00Concordia - Sherbrooke 1:5
20:00McGill - UQAM 2:2
20:00UQTR - Laval 3:1
21:15Moncton - Memorial 3:0
21:15Mount Allison - Cape Breton 1:6
21:15Western - York 1:2
22:00Algoma - McMaster 0:6
22:00Saskatchewan - Calgary 2:0
22:15Brock - Laurier 1:0
22:15Carleton - RMC 0:0
22:15Windsor - Guelph 4:1
23:00Thompson Rivers - UBC 1:0
23:00UBC Okanagan - Victoria 0:2
23:15Dalhousie - UPEI 2:0
23:15Lethbridge - Mount Royal 1:2
00:15Toronto - Laurentian 2:2
00:30Ryerson - Nipissing 2:1

KARADAĞ: Division 2

14:30Arsenal Tivat - Berane 2:0
14:30Decic - Jezero 4:1
14:30Jedinstvo - Igalo 1:1
14:30Ljeskopolje - Bokelj 0:0
14:30Otrant - Kom Podgorica 2:1

KATAR: Premier Lig

17:25Al Sailiya - Al-Shahaniya 1:3
19:35Al-Kharitiyath - Al Khor 1:5

KAZAKİSTAN: Premier Lig

12:00K. Almaty - Tobol 0:0
12:00Kyzylzhar - Zhetysu 1:1
12:00Shakhtar K. - Aktobe 0:1
13:00Atyrau - FK Akzhayik 2:1
13:00I. Pavlodar - Kaisar 0:1

KIRGIZİSTAN: Top Liga

12:00Alga - Alay Osh 0:3
12:00Dordoi Bishkek - FK Kara Balta 3:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Jaguares de Cordoba - Ind. Medellin 0:2
01:30Bucaramanga - Chico 3:0
02:00Santa Fe - La Equidad 0:1
03:45Patriotas - Once Caldas 1:0
22:00Tolima - Leones 3:2
00:00America De Cali - Aguilas 2:1

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Kazananlar etabı

23:00Valledupar - Quindio 1:3
23:00Llaneros - Cucuta 1:1
23:00U. Magdalena - Pereira 3:0

KONGO: Ligue 1

17:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs 0:0

KONGO DC: Super Ligi

17:30Motema Pembe - Mazembe 0:3

KOSOVA: Superliga

15:45Gjilani - KF Feronikeli 1:0
15:45Trepca 89 - KF Llapi 1:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

03:00Santos DG - Limon 1:1
04:55Herediano - Zeledon 0:1
20:05Grecia - Carmelita 2:0

KUVEYT: Premier Lig

17:45Al-Fahaheel - Al Qadisiya 0:4
20:05Al Arabi - Al Jahra 1:0

LESOTHO: Premier League

16:00Bantu - LMPS 2:0
16:00Kick4Life - Lesotho 0:4
16:00Lioli - Defence Force 1:1

LETONYA: 1. Liga

14:00Alberts JDFS - Super Nova 0:8
14:00Bebri - FK Smiltene 1:1
14:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 5:0
14:00Rezekne - Auda 0:1
14:00RTU - Grobina 2:2

LİTVANYA: A Lyga

13:00Jonava - Suduva 1:2
13:00Zalgiris - Trakai 2:2

LÜBNAN: Premier Lig

15:30Al Akhaa Al Ahli Aley - Tadamon 1:1
15:30Bekaa Club - Al Sahel 0:2
16:00Nejmeh SC - Salam Zgharta 2:0

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Benfica - Hostert 1:2
17:00Differdange - Victoria Rosport 3:0
17:00Fola - Ettelbruck 6:0
17:00Mondorf - Rumelange 4:3
17:00UNA Strassen - Racing Luxembourg 1:2
17:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch 3:2

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

15:30Budafoki - Budaorsi 1:2
15:30Dorogi - Siofok 0:0
15:30Kazincbarcika - Zalaegerszeg 1:1
15:30Mosonmagyarovari TE - Cegledi 0:2
15:30Soroksar - Vasas 3:1
15:30Tiszakecske - Bekescsaba 2:1
16:30Kaposvar - Nyiregyhaza 2:1
18:00Balmazujvaros Sport - Győr 0:1
18:00Csakvari - Vac 2:2
18:00Gyirmot - Monori 7:3

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Prva Ligi

15:30Belasica - Pobeda 2:1
15:30Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0
15:30Renova - Rabotnicki 0:2
15:30Shkupi - Sileks 2:0
15:30Vardar - Shkendija 0:2

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Division 1

15:30Struga Trim & Lum - Goblen 1:1

MALAWİ: Super League

15:30Big Bullets - Dwangwa United 2:0
15:30ErtelendiBlue Eagles - Red Lions -:-
15:30ErtelendiKaronga United - Dwangwa United -:-
15:30Silver - Moyale Barracks 0:0
15:30ErtelendiTN Stars - Mighty Wanderers -:-

MALEZYA: Malaysia Cup - Playofflar

15:15Sabah - Perak 2:2

MALTA: Premier Lig

16:00Mosta FC - Sliema 1:2
18:15Hibernians - Hamrun 2:1

MALTA: Division 1

16:00Qrendi - Pembroke 1:0
18:15Naxxar Lions - Sirens 0:3

MEKSİKA: Primera División - Apertura

01:00Queretaro - Cruz Azul 2:0
03:00Club America - Tijuana 3:0
03:00Pachuca - Santos Laguna 1:1
05:00Necaxa - Leon 0:2
05:06Monterrey - Toluca 2:1
20:00Lobos BUAP - Guadalajara 1:1
00:30U.N.A.M. - Tigres 3:3

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Zacatecas Mineros - Dorados 2:3
03:00Celaya - Atlante 1:0
05:00Juarez - Cimarrones de Sonora 3:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Club America K - Tijuana K 2:1

MOLDOVA: Ulusal Lig

16:00Petrocub - Sfintul 0:0
17:00S. Tiraspol - Milsami 1:1

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Costa do Sol - Ferroviario Beira 3:1
16:00Ferroviario Maputo - Textafrica Chimoio 3:2
16:00Ferroviario Nampula - Chibuto 4:4
16:00Incomati Xinavane - Sporting Nampula 2:0
16:00LD Maputo - Ferroviario Nacala 1:0
16:00Nacala - Maxaquene 1:0
16:00UD Songo - ENH Vilankulo 1:0
16:00UP de Manica - 1º de Maio de Quelimane 1:0

NİKARAGUA: Primera Division - Apertura

00:00Diriangen - Ferretti 0:0
03:00UNAN-Managua - Esteli 0:4
04:00Real Madriz - Ocotal 3:2
00:00Chinandega - Jalapa 4:1

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Haugesund - Odd 2:0
19:00Lilleström - Rosenborg 0:0
19:00Ranheim - Bodo/Glimt 0:0
19:00Tromsø - Start 1:2
19:00Vålerenga - Kristiansund 0:2
21:00Stabaek - Brann 1:2

NORVEÇ: OBOS-ligaen

14:00Tromsdalen - Ham-Kam 0:2
16:00Åsane - Sogndal 1:2
16:00Ull/Kisa - Kongsvinger 1:1
19:00Levanger - Floro 0:1
19:00Mjondalen - Jerv 1:1
19:00Notodden - Strømmen 1:1
19:00Sandnes - Nest-Sotra 1:1

NORVEÇ: Junior U19

16:30Floro U19 - Stromsgodset U19 1:1

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

16:00LSK Kvinner K - Klepp K 2:3
18:00Kolbotn K - Grand Bodo K 3:2

PAKİSTAN: Premier League

11:00KRL FC - KESC FC 1:1
13:30Pakistan Air Force - Pakistan Nawy 2:0

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Alianza - Miguelito 1:1
02:00Deportivo Universitario - Independiente 2:1
02:00Santa Gema - Plaza Amador 0:2

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:00Diaz - Deportivo Santani 4:0
02:00Nacional Asuncion - Guarani 0:0
23:00Sol De America - Cerro Porteno 2:1

PERU: Primera División - Clasura

23:30Garcilaso - Union Comercio 1:0
01:45Sport Rosario - U. San Martin 0:2
04:00Sport Boys - AD Cantolao 3:1
19:00Sporting Cristal - Cajamarca 1:0
21:30Dep. Municipal - Comerciantes Unidos 1:0
00:00A. Lima - Melgar 0:1

PERU: Segunda Division

23:30Alfredo Salinas - Hualgayoc 0:6
23:30Alianza Atl. - Juan Aurich 2:1
23:30Carlos Manucci - Sport Victoria 6:1
23:30Deportivo Coopsol - Grau 1:0
23:30Los Caimanes - Cienciano 1:1
23:30Sport Loreto - Huaral 2:1
23:30Willy Serrato - Cesar Vallejo 0:3

POLONYA: Ekstraklasa

16:30Zaglebie - Plock 3:3
19:00Legia - Wisla 3:3

POLONYA: Division 1

15:00Warta - Chrobry Glogow 2:1

POLONYA: III Liga - Group I

12:00Legia II - T. Mazowiecki 1:2

POLONYA: III Liga - Group II

15:00Stezyca - Mieszko 0:0

POLONYA: Central Youth League

16:00Escola Warszawa U18 - Gornik Z. U18 3:1

PORTEKİZ: Segunda Liga

13:15Varzim - FC Porto B 2:1

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

17:00Sertanense - Sintrense 0:0

PORTEKİZ: Taça de Portugal

15:00Vale Formoso - Coimbroes 4:3uz
17:00Agueda - Louletano 1:0
17:00Armacenenses - Setubal 1:2
17:00Casa Pia - SC Angrense 2:1
17:00CDC Montalegre - Oriental 2:1uz
17:00Estoril - Tondela 1:2pen
17:00Fafe - Penafiel 0:1pen
17:00Farense - Arouca 1:3
17:00Fatima - Boavista 1:4
17:00Ferreira - Gafanha 2:0
17:00Leixoes - Amarante 3:1
17:00Limianos - Covilha 0:2
17:00Lusitano FCV - Nacional 4:3uz
17:00Maria de Fonte - Santa Clara 1:2
17:00Mirandela - Feirense 1:2uz
17:00Moura AC - Maritimo 0:1pen
17:00Pedras Salgadas - Chaves 1:4
17:00Santa Iria - SC Praiense 0:2
17:00Sao Martinho - Moreirense 0:1
17:00Silves FC - Chaves B 2:1
17:00Torreense - Rio Ave 1:5
17:00U. Madeira - Uniao SC 2:0
17:00Vilafranquense - Anadia 0:4
18:00Sacavenense - Aves 1:3
22:00Felgueiras - Braga 0:1

PORTEKİZ: Liga BPI Women

17:00Boavista K - Albergaria/Durit K 0:2
17:00CF Benfica K - A-dos-Francos K 3:1
17:00Estoril K - Braga K 0:6
17:00Ouriense K - Valadares Gaia K 2:0
17:00Ovarense K - Vilaverdense K 5:0
18:00Maritimo K - Sporting K 1:1

RÉUNİON: Regionale 1

14:30Capricorne - OSCA Leopards 2:2
14:30St. Louis - Tamponnaise 0:2
15:00AS Marsouins - Saint-Pierroise 1:5
15:00Sainte-Suzanne - Saint-Louisienne 2:2
15:00Saint-Pauloise - Saint-Denis 1:0
15:00St Marienne - Jeanne d'Arc 0:0

ROMANYA: Liga 1

18:00Gaz Metan - Botosani 1:2
21:00U Craiova 1948 CS - FCSB 2:1

ROMANYA: Liga 2

12:00F. Constanta - Arges Pitesti 3:1
14:00Daco-Getica Bucuresti - Petrolul 1:2

ROMANYA: Superliga Women

11:00CSS Targoviste K - Fairplay Bucuresti K 0:3
11:00Fortuna Becicherecu Mic K - Heniu Prundu Bargaului K 0:0
11:00Universitatea Galati K - Baia Mare K 6:5

RUANDA: National Football league

16:30AS Kigali - Musanze 1:1
16:30Marines - Bugesera FC 1:1
16:30Muhanga - Police 2:1

RUSYA: Premier Ligi

14:00Din. Moskova - Zenit Petersburg 1:0
16:30Sp. Moscow - Arsenal Tula 2:3
18:59Krasnodar - Akhmat Grozny 0:1

RUSYA: PFL - Center

14:00Khimik Novomoskovsk - Khimki 2 1:0

RUSYA: PFL - South

14:00Dynamo Stavropol - Nalchik 3:1
14:00Legion Dynamo - Krasnodar 3 2:0
15:00Mashuk - Volgar-Astrakhan 3:4
15:00SKA Rostov - Biolog 0:0
16:00Maykop - Chornomorets 0:1
16:00Vladikavkaz - Urozhay 0:1
18:00FK Chayka - Nazran 5:0

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

13:00Ufa 2 - Chelyabinsk 1:1
13:00Zenit-Izhevsk - Ulyanovsk 1:1
15:00FC Zvezda Perm - Ural 2 5:1
15:00Neftekhimik - Lada Togliatti 4:1
16:00Kamaz - Syzran 0:1

RUSYA: PFL - West

19:00Chertanovo M. 2 - Dolgoprudny 0:3

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese

16:00Libertas - Faetano 1:0
16:00Pennarossa - Tre Penne 3:2
16:00Virtus - San Giovanni 1:1

SIRBİSTAN: Super Liga

14:00Sp. Subotica - Partizan 0:0
17:00Din. Vranje - Backa 1:1

SIRBİSTAN: Prva Liga

15:30Bezanija - Metalac 1:1
15:30Indjija - Teleoptik 1:0
15:30Novi Pazar - Zarkovo 1:1

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30Zilina B - Trebisov 1:1

SLOVAKYA: Küme C - Batı

11:00MSK Povazska Bystrica - Nitra B 3:0
11:30Trnava B - FK Nove Zamky 10:0
15:00FC Zlate Moravce B - AFC Nove Mesto 0:0
15:00Gabcikovo - Kalna n. Hronom 2:0
15:00Galanta - Sala 0:1
15:00Malzenice - Crystal 4:0
15:00Velke Ludince - Puchov 1:1

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

15:001.FK Svidnik - Stropkov 1:0
15:00Krompachy - Plavnica 1:0
15:00Snina - V. Revistia 1:0

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Podbrezova B - Zarnovica 3:2
11:30Ruzomberok B - MSK Martin 3:1
15:00Namestovo - Filakovo 4:1
15:00Poltar - Lip. Stiavnica 4:2

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30S. Bratislava B - Malacky 5:1
16:00D. Luzna - Slovan Most 0:1
16:00Ivanka pri Dunaji - Pezinok 0:2
16:00Rusovce - Rohoznik 1:2
16:00Tomasov - Lozorno 4:3
16:00Vajnory - Rovinka 1:1

SLOVENYA: Prva Liga

15:45Celje - Krsko 2:1
18:00O. Ljubljana - Triglav 2:0

SLOVENYA: 2.SNL

14:00Tabor Sezana - Drava 3:3

SRİ LANKA: Champions League

14:00ErtelendiColombo - UP Country Lions -:-
14:00ErtelendiSolid - Crystal Palace -:-
14:00ErtelendiSri Lanka Army - Java Lane -:-
15:15Super Sun - New Young's SC -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. Calera - Huachipato 0:2
02:00U. Catolica - U. De Concepcion 1:0
18:00Deportes Iquique - San Luis 2:2
21:00Antofagasta - A. Italiano 1:1

ŞİLİ: Primer B

18:00Barnechea - San Felipe 3:1
18:00S. Wanderers - Copiapo 1:0
21:30Cobresal - Cobreloa 1:0
22:00Valdivia - D. Puerto Montt 2:1
23:00S. Morning - La Serena 1:2
23:30Coquimbo - Arica 4:0
00:00Nublense - Rangers 0:0

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

13:00ErtelendiIstiqlol Dushanbe - CSKA-Pomir Dushanbe -:-
13:00ErtelendiKhatlon - Khujand -:-
13:00ErtelendiKuktosh - Regar-TadAZ -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

13:00Lipuli - Kagera Sugar 0:1
15:00Mbao - Mtibwa Sugar 0:0
15:00Simba - Stand U. 2:0

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

22:30ErtelendiSando - Point Fortin -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

16:30Metlaoui - Ben Guerdane 1:0
16:30Sfaxien - Club Africain 2:0
16:30Stade Tunisien - Kairouanaise 1:2

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

13:30Rizespor - Konyaspor 1:1
16:00Alanyaspor - Antalyaspor 0:1
16:00Ankaragücü - Yeni Malatyaspor 1:0
19:00Göztepe - Beşiktaş 2:0

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

14:00Hatayspor - Osmanlıspor 0:0
16:30Karabükspor - Altay 0:4
19:30İstanbulspor - Giresunspor 3:1

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

14:00Amedspor - Gümüşhanespor 1:4
14:30Hacettepe - İnegölspor 1:0
14:30Keçiörengücü - Bodrumspor 3:2
14:30Niğde Anadolu - Bayrampaşa 1:1
15:00Sarıyer - Gaziantepspor 2:1
15:00Utas Usakspor - Ankara Demirspor 1:0
19:00Manisaspor - Eyüpspor 1:0
19:00Sakaryaspor - Sancaktepe 0:0
19:00Samsunspor - Kastamonuspor 1:0

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

13:30Tokatspor - Kırklarelispor 1:0
14:30Anadolu Selçukspor - Manisa 0:4
15:00Darıca Gençlerbirliği - Bugsaşspor 1:0
15:00Karagümrük - Etimesgut 3:0
15:00Tuzlaspor - Sivas Belediyespor 3:0
19:00Fethiyespor - Kahramanmaraş 0:0
19:00Menemen Belediye - Zonguldak 3:1
19:00Şanlıurfaspor - Pendikspor 1:1
19:00Tarsus - Bandırmaspor 4:3

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

14:00Erzin - Sile Yildizspor 0:0
14:00Hopaspor - Gebzespor 5:1
14:00Yomraspor - Batman Petrolspor 2:1
14:30Kozan - Silivrispor 0:0
15:00Korfez - Erbaaspor 0:1
15:00Nazillispor - Ergene Velimese 2:2
15:00Tepecik - Düzyurtspor 0:1
17:00Tire - Karakopru 0:0

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

13:00Düzcespor - Yeni Orduspor 1:0
14:00Adiyamanspor - Catalca 1:2
14:00Elaziz Bld. - Pazarspor 2:0
14:00Van Buyuksehir Bld. - Ofspor 0:0
15:00Alibeyköy - Altindag Bld. 1:3
15:00Erokspor - Kirsehir Belediyespor 2:1
15:00Kemerspor 2003 - Kizilcaboluk Spor Kulubu 0:3
15:00Sultanbeyli - Bergama Bld. 0:1

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

14:001461 Trabzon - Turgutluspor 2:1
14:00Bayburt - Serik Belediyespor 1:0
14:00Cizrespor - Diyarbakırspor 1:0
14:00Fatsa Belediyespor - Golcukspor 2:0
14:30Corum - Bucaspor 4:1
15:00Karacabey Birlikspor - Payasspor 2:0
15:00Muğlaspor - Halide E. 3:0
19:00Kocaelispor - Bagcilar 1:0

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

14:00Energetik - Kopetdag Asgabat 1:0
15:00ErtelendiFC Balkan - Altyn Asyr -:-

UKRAYNA: Premier League

14:00Lviv - A. Kiev 1:0
17:00Olimpik Donetsk - Ch. Odessa 1:0
19:30Oleksandriya - Karpaty 2:1

UKRAYNA: Persha Liga

16:00Prykarpattya - Obolon Brovar Kyjev 0:1

UKRAYNA: Druha Liga

15:00Nyva Ternopil - Kyiv-Sviatoshyn 2:0
15:00Zhytomyr - Bukovyna 1:0
17:00MFC Metalurh - Hornostayivka 2:3

URUGUAY: Primera Division - Clasura

16:15Fenix - Atenas 2:1
22:00CA Torque - Cerro CA 0:0
22:00Progreso - Boston River 1:0
22:00Racing Montevideo - Liverpool M. 1:1
22:00Rampla Juniors - Danubio 0:0
22:00River Plate - Wanderers 0:5

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al-Faisaly Amman - Al Sareeh 1:0
19:30Al Jazeera Amman - Al Ramtha 2:0

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Anzoategui - Lara 2:1
23:00Aragua - Zulia 0:2
23:00Caracas - Zamora 2:2
23:00Estudiantes M. - Atl. Venezuela 3:1
23:00Metropolitanos - Monagas 2:0
23:00Mineros - La Guaira 1:1
23:00Portuguesa - Carabobo 1:0
23:00Puerto Cabello - Dep. Tachira 0:0
23:00Trujillanos - Estudiantes Caracas 4:1

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

03:00Canterbury - Southern United 1:0
04:00Auckland City - Tasman United 3:1
04:00Hamilton - Waitakere 3:1
04:10Wellington Phoenix Res 2 - Team Wellington 1:4

YUNANİSTAN: Super Ligi

18:15Levadiakos - Xanthi 1:2
19:00Aris - PAOK 1:2
20:30OFI Crete - Olympiakos 1:0

YUNANİSTAN: Division C

11:00Panarkadikos - Eikosimias 3:0
12:00Thyella Kamari - Agioi Anargyroi 1:0
13:00PAE Egaleo - Panthiraikos 2:1
13:30Katastari - Ipato 1:2
14:30Diagoras Vrachneikon - Diagoras 1:1
16:00Acharnaikos - Panamvrakakikos 1:0
16:00Achilleas Neokesarias - Oikonomos 1:1
16:00AE Neapolis - Ionikos 0:0
16:00Aetos Orfani - Apollon Paralimniou 2:1
16:00Aiolikos - Agios Ierotheos 1:0
16:00Alexandros Kallithea - Thriamvos Serviana 1:0
16:00Almopos - Elpis Skoutareos 1:1
16:00Ampelakiakos Salamis - Episkopi 1:4
16:00Amyntaio - A. Asteras 0:3
16:00AO Ilisiakos - Chalkis 2:0
16:00Apollon Eretria - Charavgiakos 1:0
16:00Aris Palaiochori - Pao Koufalion 4:2
16:00Aspida Xanthi - Chrisoupolis 0:4
16:00Enosi Lerna - Asteras Vlachioti 0:2
16:00E. Piraeus - Atromitos P. 2:1
16:00Floriada - Makedonikos Foufas 0:3
16:00Fokikos - Meteora 0:2
16:00Giouchtas - Ierapetra 0:0
16:00GS Almyros - Sellana 2:1
16:00Ialisos - Niki Tragano 3:0
16:00Kalamata - Panargiakos 2:0
16:00Kallithea - Korinthos 0:0
16:00Karditsa - Pierikos 0:2
16:00Kavala - Panserraikos 4:0
16:00Keratsini - Palaiochora 3:0
16:00Keravnos Pernis - Aris Avato 3:0
16:00Kosmio - Kalampaki 2:0
16:00Kronos Argyrades - Souli Paramythia 1:0
16:00Langadas - Kyminion 1:0
16:00Lefkimmi - Grevena Aerata 4:0
16:00Makedonikos - Edessaikos 1:0
16:00Mandraikos - Amvrysseas 1:0
16:00Niki Agkathia - AS Giannitsa 2:0
16:00Niki Volos - Apollon Makrychori 1:0
16:00Orfeas Xanthi - Alexandroupoli 2:1
16:00Pamisos - Ermionidas-Ermis 1:1
16:00Panegialios - Thyella D. 2:1
16:00PAO Varda - Amaliadas - Panopoulou 2:0
16:00Pellana - Aspropyrgos Enosis 0:1
16:00PO Triglia - Meliteas Melitis 2:0
16:00Proodeftiki - Aeek Inka 1:2
16:00Sidirokastro - Alexandros Kilkis 0:3
16:00Stylida - Asteras Itea 0:0
16:00Thesprotos - Acheron Kanalaki 1:0
16:00Thiseas Agria - O. Volos 0:2
16:00Tilikratis L. - Makedonikos Siatista 3:1

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Dynamos - Black Rhinos 2:1
16:00Highlanders - Bulawayo City FC 1:2
16:00Mutare City Rovers FC - Yadah 0:2
16:00Shabanie - Harare City 0:1
16:00Triangle - Herentals 0:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan