Futbol » Bugün » Hepsi
AFRİKA: African Games - Playofflar
20:00Uganda U20 - Kongo U20 -:-23:30Gana U20 - Senegal U20 -:-
AFRİKA: African Games Women - Playofflar
23:30Gana U20 K - Senegal U20 K 3:1ALMANYA: Regionalliga Nordost
21:00Babelsberg - Chemnitzer -:-ALMANYA: Oberliga Hamburg
21:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-21:30Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
21:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
20:30Donaustauf - Wurzburger FV -:-21:00Feucht - Bayern Hof -:-
21:00Kornburg - Regensburg II -:-
ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
01:00Willikies - Green City 0:0ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
03:15Union Santa Fe - Central Cordoba 2:2ARJANTİN: Primera Nacional
00:30Gimnasia Mendoza - Atletico Atlanta 2:100:45Nueva Chicago - Defensores Unidos 3:0
03:45Agropecuario - Ferro 1:2
22:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-21:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
21:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
20:45Ajax K - Chelsea K -:-23:00Benfica K - Lyon K -:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - 2. Tur - Lig A
16:00Danimarka U17 K - Polonya U17 K -:-16:00Kuzey Makedonya U17 K - İskoçya U17 K -:-
BREZİLYA: Acreano - İlk etap
23:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-BREZİLYA: Amapaense
02:00Oratorio - Santos AP 1:122:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BREZİLYA: Amazonense - İkinci etap
02:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:1BREZİLYA: Cearense 2
22:00Tiradentes - Tirol -:-BREZİLYA: Mineiro - Düşme Grubu
02:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BREZİLYA: Tocantinense - Playofflar
00:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
02:00Gremio K - Corinthians K 0:321:00Real Brasilia K - Ferroviaria K -:-
21:00Sao Paulo K - Avai Kindermann K -:-
CEZAYİR: 1.Küme
17:30Magra - Belouizdad -:-00:00USM Alger - Setif -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00Strömsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) -:-16:30Molde (Nor) - Brann (Nor) -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
00:30Cumbaya - Mushuc Runa -:-EKVADOR: Serie B
03:00Manta - Ind. Juniors 1:0FRANSA: National
23:00Villefranche - Red Star 0:2GALLER: Cymru South
22:30Briton Ferry - Afan Lido -:-22:30ErtelendiCaerau Ely - Pontardawe -:-
GALLER: Cymru North
22:30ErtelendiDenbigh - Gresford -:-22:30ErtelendiGuilsfield - Caersws -:-
22:30ErtelendiHolywell - Prestatyn -:-
GANA: Premier Lig
18:00Accra Lions - Great Olympics -:-GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U17
00:00Kolombiya U17 K - Arjantin U17 K 3:002:30Venezuela U17 K - Peru U17 K 0:1
00:00Şili U17 K - Bolivya U17 K -:-
İNGİLTERE: League Two
22:45Bradford City - Notts County -:-İNGİLTERE: National League
22:45Barnet - Eastleigh -:-İNGİLTERE: National League North
22:45Bishop's Stortford - King’s Lynn -:-22:45Blyth - Buxton -:-
İNGİLTERE: National League South
22:45Braintree - Weymouth -:-22:45Hampton & Richmond - Welling -:-
22:45Truro - Eastbourne Boro -:-
İNGİLTERE: NPL Premier Division
22:45Radcliffe - Morpeth -:-22:45Stafford - Macclesfield -:-
22:45Whitby - Guiseley -:-
İNGİLTERE: Southern League Central Division
22:45Alvechurch - Telford -:-22:45Leamington - Coalville -:-
22:45Needham Market - Redditch -:-
İNGİLTERE: Southern League South Division
22:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-22:45Hendon - Poole -:-
22:45Tiverton - Dorchester -:-
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
22:45Bognor Regis - Whitehawk -:-22:45Canvey Island - Horsham FC -:-
22:45Cheshunt - Folkestone -:-
22:45Concord - Potters Bar -:-
22:45Hastings - Hornchurch -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
16:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-16:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
16:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
16:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
17:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
22:00Hull U21 - Birmingham U21 -:-
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
17:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-İSKOÇYA: League One
22:45Kelty Hearts - Alloa -:-İSKOÇYA: Lowland League
22:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-22:45Tranent - East Stirlingshire -:-
İSRAİL: Liga Alef North
16:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-İSRAİL: Liga Alef South
16:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
22:00YF Juventus - Taverne -:-İTALYA: Serie C - Group A
21:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-İTALYA: Coppa Italia Serie C
22:00Padova - Catania -:-İZLANDA: League Cup Women
21:00ErtelendiTindastoll K - Keflavik K -:-JAMAİKA: Premier League
01:00Cavalier - Portmore 0:103:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
KATAR: QFA Cup - Playofflar
21:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-21:30Al Khor - Al-Duhail -:-
KAZAKİSTAN: Kupası
90+'Maqtaaral - SD Family 0:214:00FK Kyran - Aksu -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
02:00Tigres - Llaneros 1:104:05Leones - Huila 1:2
KOLOMBİYA: Liga Women
00:00Inter Palmira K - Santa Fe K 1:3KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
16:30ErtelendiAC Kuya - Celeste -:-16:30ErtelendiSimba - Groupe Bazano -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura
00:00Carmelita - Cofutpa 1:304:00Marineros PFC - Jaco 4:1
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship
22:45Ards - Portadown -:-22:45Newington - Knockbreda -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
05:00ErtelendiChihuahua - Saltillo -:-MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
02:00Atl. San Luis K - Atlas K 0:002:00Necaxa K - Leon K 2:1
02:00Puebla K - Mazatlan FC K 1:2
04:00Pachuca K - Toluca K 4:0
06:06Queretaro K - Santos Laguna K 2:1
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:30Ameliano - Sol De America 2:1PORTEKİZ: Liga Portugal 2
23:15Vilaverdense - Os Belenenses 1:1SİERRA LEONE: Premier League
19:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-ŞİLİ: Primer B
00:00Barnechea - Rangers 2:102:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1
ŞİLİ: Segunda Division
00:00Dep. Linares - Melipilla 1:302:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
22:00Estudiantes M. - Universidad Central -:-00:45La Guaira - Carabobo -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
16:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-YUNANİSTAN: Division A Women
14:00Asteras T. K - Rethymniakos K -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.