YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

05:30Portland Timbers - Columbus Crew 3:2
06:00San Jose Earthquakes - Atlanta United 3:4
06:00Seattle Sounders - Philadelphia Union 0:1

ABD: USL

01:30Penn - Louisville City 0:3
02:00Charleston - Charlotte Independ. 1:1
03:00Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic 1:4
03:30Swope Park - San Antonio 2:0
05:00Orange County SC - Real Monarchs 5:2

ARJANTİN: Torneo Federal A

02:45Atletico Parana - CDJU Gualeguaychu 0:0
03:00Crucero del Norte - Chaco For Ever 2:1
03:00San Lorenzo Alem - Sportivo Belgrano 1:1
03:00Sportivo Las Parejas - Defensores Belgrano VR 2:1
03:15Estudiantes Rio Cuarto - Sportivo Estudiantes 1:1
03:15Gimnasia E.R. - Union Sunchales 1:0
03:30Deportivo Maipu - Huracan Las Heras 0:0
03:30Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 2:1
04:00Antoniana - Gimnasia y Tiro 0:0

ASYA: AFC 16 yaşaltı Gençlik Kupası

11:30Malaysia U16 - Tacikistan U16 6:2
76'Japonya U16 - Tayland U16 4:2

AVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması

19:55Akhisar Belediye - Krasnodar -:-
19:55Beşiktaş - Sarpsborg 08 -:-
19:55Dyn. Kyiv - FC Astana -:-
19:55Genk - Malmo FF -:-
19:55Lazio - Apollon -:-
19:55Marsilya - Frankfurt -:-
19:55MOL Vidi - BATE -:-
19:55PAOK - Chelsea -:-
19:55Rapid Vienna - Sp. Moscow -:-
19:55Rennes - Jablonec -:-
19:55Sevilla - St. Liege -:-
19:55Villarreal - Rangers -:-
22:00AEK Larnaca - Zurich -:-
22:00Arsenal - Vorskla -:-
22:00Celtic - Rosenborg -:-
22:00Din. Zagreb - Fenerbahçe -:-
22:00Dudelange - AC Milan -:-
22:00FC Copenhagen - Zenit Petersburg -:-
22:00Ludogorets - Leverkusen -:-
22:00Olympiakos - Betis -:-
22:00RB Leipzig - Salzburg -:-
22:00Slavia Prag - Bordeaux -:-
22:00Sporting - Qarabag -:-
22:00Trnava - Anderlecht -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

12:00Bosna Hersek U17 K - Macaristan U17 K 0:1
45+'Fransa U17 K - Makedonya U17 K 3:0

BAE: 1nci Küme

Devre ArasıEmirates Club - Dibba Al Fujairah 1:0
45+'Al-Ahli Dubai - Al Sharjah 1:1
19:15Al-Jazira - Bani Yas -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

02:30San Jose - Nacional Potosi 2:3
03:30J. Wilstermann - Aurora 3:0
03:30The Strongest - U. Sucre 2:1
22:00Guabira - Bolivar -:-
22:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:-

BREZİLYA: Brasileiro U20 - İkinci etap

23:00Flamengo U20 - Fluminense U20 0:1
23:00Vasco U20 - Coritiba U20 2:0
03:00Palmeiras U20 - Internacional U20 1:1
03:00Vitoria U20 - Corinthians U20 2:1

CEZAYİR: 1.Küme

21:00USM Alger - Mlila -:-

ÇİN: Jia Ligi

14:30Shanghai Shenxin - Dalian Transcend 1:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

12:00Finlandiya U18 - Beyaz Rusya U18 -:-
21:00Kuzey İrlanda U16 - Finlandiya U16 -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

04:00Santa Tecla - FAS 1:0
04:30Alianza FC - Aguila 3:1

ENDONESYA: Liga 2

09:45PSBS Biak Numfor - Persiwa 3:2
11:15Madura FC - Semeru Fc Lumajang 4:0
11:30PSS Sleman - Balikpapan 1:0
12:00Gresik - Kalteng Putra 2:1

ESTONYA: Esiliiga

17:30Elva - Flora U21 -:-
19:00Keila JK - Levadia U21 -:-
19:00Nomme Kalju U21 - Santos Tartu -:-
19:00Tallinna Kalev U21 - Tartu Welco -:-

ESWATİNİ: MTN Premier League

19:30Manzini Sea Birds - Manzini Sundowns -:-
19:30Mbabane Swall. - Young Buffaloes -:-
21:30Malanti Chiefs - Mbabane Highlanders -:-
21:30Moneni Pirates - Green M. -:-

FİLİSTİN: West Bank League

18:00Shabab Al-Dhahiriya - Albirah -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Haka - KPV -:-
18:30JJK Jyvaskyla - KTP -:-

FRANSA: National

21:30Boulogne - Avranches -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Playofflar

01:30Independiente (Arg) - River Plate (Arg) 0:0
03:45Boca Juniors (Arg) - Cruzeiro (Bra) 2:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana

01:30Caracas (Ven) - Atletico-PR (Bra) 0:2
03:45Dep. Cali (Col) - LDU Quito (Ecu) 2:0pen

GÜNEY KORE: WK League Women

13:00Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K 0:4
13:00Gyeongju K - Gumi Sportstoto K 2:5
13:00Hwacheon K - Suwon FMC K 2:1
13:00Seoul K - Changnyeong K 2:2

GÜRCİSTAN: Kupası

14:30Gardabani - Shukura 0:3
14:30Georgia 2 - Gagra 1:2
14:30Liakhvi Tskhinvali - Meta 2:5

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

00:00Marathon - UPNFM -:-

İNGİLTERE: Premier League International Cup

21:00Brighton U23 - Everton U23 -:-

İNGİLTERE: WSL 1 Women

21:00Everton K - Manchester City K -:-

İNGİLTERE: WSL 2 Women

21:00Manchester Utd K - Sheffield Utd K -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

19:30Loja - River Melilla -:-

İSVEÇ: Division 2, Östra Götaland

20:00IFK Hassleholm - Solvesborgs -:-

JAMAİKA: Premier League

23:30UWI - Harbour View -:-

KANADA: U Sports

02:00Trent - UOIT 0:1

KATAR: Premier Lig

17:55Qatar SC - Al Khor -:-
20:05Al-Shahaniya - Al Arabi -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

23:00Llaneros - Orsomarso 2:1
03:30Cortulua - Real Cartagena 0:2
23:00Barranquilla - Tigres -:-

KOLOMBİYA: Copa Aguila

03:30Junior - Atl. Nacional 0:0

KONGO: Ligue 1

16:00Etoile du Congo - Nico-Nicoye -:-
18:00Kondzo - V .Club Mokanda -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: Campeones Cup

03:15Toronto FC (Can) - Tigres (Mex) 1:3

LİTVANYA: A Lyga

18:00Trakai - Palanga -:-

MACARİSTAN: NB I Women

21:00MTK Hungaria K - Ferencvaros K -:-

MALTA: Division 1

20:00Zejtun Corinthians - Santa Lucia -:-

NİJERYA: NNL

18:00Bayelsa - Akwa Starlets -:-
18:00Super Stores - Osun -:-

NİKARAGUA: Primera Division - Apertura

00:00Chinandega - Juventus Managua 0:1
00:00Ocotal - Managua FC 2:5
04:00Esteli - Diriangen 1:0
04:00Real Madriz - UNAN-Managua 2:1

PANAMA: LPF - Apertura

04:00Santa Gema - Alianza 2:0
05:00Miguelito - Plaza Amador 1:2

ROMANYA: Liga 2

19'Sportul Snagov - UTA Arad 0:0

SLOVENYA: Kupa

19:00O. Ljubljana - Triglav -:-

SUDAN: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

20:00Hay al-Arab - Al-Merreikh -:-
20:00Hilal El Obied - Al-Ahly Merowe -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:30Al Shabab - Al-Fateh -:-
18:45Al-Taawon - Al-Ittihad FC -:-
20:45Al-Hilal - Al Batin -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

14:00Barqi Tojik - CSKA-Pomir Dushanbe -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

13:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 2:2
15:00African Lyon - Singida United -:-
15:00Mbao - Simba -:-

UKRAYNA: Youth League

12:00Lviv U21 - Karpaty U21 0:2

UKRAYNA: Ukrayna Kupası

19:00MFC Metalurh - Dnipro-1 -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

19'Al Hussein - Al Sareeh 0:0
19:30Al Buqaa - That Ras -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Trujillanos - Lara 1:0
00:00Anzoategui - Zulia 0:2
00:00Aragua - Estudiantes Caracas 0:0
00:45Portuguesa - La Guaira 1:2
01:00Estudiantes M. - Monagas 1:1
02:00Mineros - Zamora 2:2
02:00Puerto Cabello - Atl. Venezuela 0:2

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan