YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: USL

00:00New York Red Bulls 2 - Pittsburgh 2:1

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

21:30Sacachispas - Talleres (R.E) -:-
21:30San Telmo - Deportivo Espanol -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

21:30CSR Espanol - Def. de Cambaceres -:-
21:30Puerto Nuevo - Argentino de Rosario -:-

ARJANTİN: Torneo Federal A

23:00San Lorenzo Alem - Juventud Unida Universitario 1:2
00:00Cipolletti - Independiente de Neuquen 0:0
00:00Sportivo Estudiantes - Desamparados 0:3
01:30Defensores Belgrano VR - CDJU Gualeguaychu 1:1
02:00Alvarado - Sansinena 1:0
02:15Sportivo Belgrano - Huracan Las Heras 0:2
03:00Boca Unidos - Gimnasia y Tiro 2:0
22:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig -:-
23:00Crucero del Norte - AH Zapla -:-
23:45Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig A

21:45İspanya - İngiltere -:-
21:45İzlanda - İsviçre -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig B

21:45Bosna Hersek - Kuzey İrlanda -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig C

21:45Estonya - Macaristan -:-
21:45Finlandiya - Yunanistan -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig D

21:45Beyaz Rusya - Moldova -:-
21:45Lüksemburg - San Marino -:-

AVRUPA: European U21 Şampiyonası - Elemeler

88'Çek Cumhuriyeti U21 - Moldova U21 1:0
13'San Marino U21 - Hırvatistan U21 0:0
13'Yunanistan U21 - Beyaz Rusya U21 0:0

AVRUPA: UEFA Regions' Cup - Elemeler

16:00Dolnoslaski (Am) (Pol) - Toscana (Am) (Ita) 1:2
16:00Ialoveni (Am) (Mda) - Vaud (Am) (Sui) 0:6

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

12:00Yunanistan U17 K - Kazakistan U17 K 7:1
15:00Çek Cumhuriyeti U17 K - Faroe Adaları U17 K 5:1
15:00İsviçre U17 K - Kuzey İrlanda U17 K 1:1
15:00Ukrayna U17 K - Danimarka U17 K 0:4

AVRUPA: Elite League U20

43'Çek Cumhuriyeti U20 - İngiltere U20 0:1

BAE: Arabian Gulf Cup

16:05Al-Ain - Al Dhafra 1:0
16:05Al Sharjah - Al-Jazira 0:1
Devre ArasıEmirates Club - Al Fujairah 2:0

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

23:00San Jose - Destroyers 3:1

BREZİLYA: Serie A

01:00Atletico-MG - America MG 0:0
01:00Atletico-PR - Sport Recife 4:0

CEZAYİR: 1.Küme

17:00Medea - Setif 2:2
19:45MC Alger - Constantine -:-
19:45USM Alger - MO Bejaia -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

13:00Letonya U19 - Yunanistan U19 0:3
15:00Ermenistan U19 - Fransa U19 0:2
16:00Almanya U17 - Danimarka U17 2:1
85'Sırbistan U23 - Fransa U20 2:4
43'Galler U19 - Polonya U19 1:0
13'İtalya U21 - Tunus U21 0:0
13'Kuveyt - Avustralya 0:1
20:00İngiltere U18 - Çek Cumhuriyeti U18 -:-
20:45Suudi Arabistan - Irak -:-
21:45Hırvatistan - Ürdün -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13'Aachen (Ger) - Dortmund (Ger) 0:1

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

01:00Barcelona SC - Emelec 1:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:00Audaz - Luis Angel Firpo 2:1
00:00FAS - Pasaquina 1:0
00:00Municipal Limeno - Aguila 0:4
00:30Jocoro - Metapan 0:0

ENDONESYA: Liga 1

09:30Persipura - Persib 1:1
15:00Bali United - Mitra Kukar 1:0

ENDONESYA: Liga 2

09:30PSBS Biak Numfor - Blitar United 2:1
11:15Padang - Persis Solo 1:0
11:15PSMP Mojokerto - PSS Sleman 2:1
11:15Semeru Fc Lumajang - Gresik 1:2
11:30Aceh United - Persibat Batang 2:0
11:30Balikpapan - Kalteng Putra 2:0
11:30Cilegon United - Persika Karawang 1:2
11:30Persik Kendal - Persiraja Aceh 1:3
11:30Persita - Perserang Serang 1:1
11:30Persiwa - Martapura 1:0
11:30Rembang - PSPS Riau 6:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

23:30Guastatoya - Municipal 2:0

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Ouanaminthe 1:1
23:00Don Bosco - Cavaly 4:3
23:00Fica - Mirebalais 3:0
23:00Racing des Gonaives - Real du Cap 2:0
23:00Sud-Est - Capoise 1:1
23:00Tempete - Arcahaie 0:1
23:00ErtelendiValencia Leogane - Baltimore -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong PSV - Jong Ajax -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

23:00Juticalpa - Real de Minas 3:2
00:00Marathon - Real Espana 2:2
00:00Vida - UPNFM 1:2
01:00Olimpia - Motagua 1:1
01:00Platense - CD Honduras 2:3

İNGİLTERE: Kuzey Premier Ligi

21:45ErtelendiBasford - Witton -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

21:45Stourbridge - Bedworth -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Coventry U23 - Colchester U23 4:1
16:00Cardiff U23 - Charlton U23 3:1
16:00Nottingham U23 - Birmingham U23 0:1
16:00Sheffield Utd U23 - Barnsley U23 1:0
21:00Bolton U23 - Hull U23 -:-
21:00Bristol City U23 - Crystal Palace U23 -:-

İNGİLTERE: FA Trophy - Elemeler

22:00Atherton - Marske -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

21:00Stoke U23 - Peterborough U23 -:-

İRAN: Division 1

14:15Gol Gohar - Mes Rafsanjan 3:1
14:45Baderan Tehran - Qashqai Shiraz 0:0
14:45Mes Kerman - Khooneh Be Khooneh 3:0

İSPANYA: LaLiga2

17:00Gimnastic - Alcorcon 1:3

İSRAİL: Leumit League

43'Hapoel Afula - Ramat Hasharon 1:0
43'H. Marmorek - Hapoel Katamon 2:0
43'Nes Tziona - Ashkelon 1:1

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Angelholms - Kristianstads -:-

İTALYA: Serie C - Group A

13'Gozzano - Lucchese 0:1
21:45Arezzo - Pontedera -:-

İTALYA: Serie C - Group C

15:30Reggina 1914 - Siracusa 1:0

JAMAİKA: Premier League

23:30Dunbeholden - Harbour View 0:1
23:30Montego Bay - Humble Lions 1:1
23:30Reno - Portmore 0:2
23:30Tivoli - Mount Pleasant 0:1
23:30UWI - Arnett Gardens 3:0

KANADA: U Sports

23:15Calgary - Alberta 0:2
23:15Lethbridge - Saskatchewan 1:2
00:00UNBC - UBC Okanagan 1:0

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Leones - La Equidad 0:1
01:15Atl. Nacional - Dep. Cali 0:0
01:30Bucaramanga - Envigado 2:1
03:30America De Cali - Ind. Medellin 1:2

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

23:00Bogota - Tigres -:-
23:00Cortulua - Valledupar -:-
23:00Fortaleza - Barranquilla -:-
23:00Llaneros - Quindio -:-
23:00Pereira - Popayan -:-
23:00Real Cartagena - Real Santander -:-
23:00U. Magdalena - Orsomarso -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00U.C.R. - Carmelita 3:4
00:05Grecia - Herediano 2:0
01:00Saprissa - Zeledon 2:2

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Nations League - Elemeler

23:00Saint Martin - Saint Kitts ve Nevis 0:10
01:00Bonaire - Jamaika 0:6
01:00Montserrat - Belize 1:0
02:00Nikaragua - Anguilla 6:0

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Championship Women - Playofflar

00:00Panama K - Kanada K 0:7
03:00ABD K - Jamaika K 6:0

LİTVANYA: I Lyga

15:00NFA Kaunas - Stumbras 2 3:1

MACARİSTAN: NB I Women

15:00MLE K - DVTK K 0:3

MALAWİ: Super League

15:30Azam Tigers - Nchalo -:-
15:30Civil - Blue Eagles -:-
15:30Dwangwa United - MAFCO -:-
15:30Masters Security - Kamuzu Barracks -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Monarcas Morelia K - Necaxa K -:-

MISIR: Premier Lig

22:00ErtelendiEl Daklyeh - Al Ahly -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

19:30Hødd 2 - Spjelkavik -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

20:00Sandefjord 2 - Halsen -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

20:00Rosenborg 2 - Levanger 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Costa del Este - Plaza Amador 1:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:00Diaz - Nacional Asuncion 1:2

PERU: Primera División - Clasura

23:00Sport Boys - A. Lima 1:1

PERU: Segunda Division

23:00Cesar Vallejo - Sport Loreto 2:0
23:00Grau - Carlos Manucci 2:0
23:30Cienciano - Deportivo Coopsol 2:1
23:30Huaral - Alianza Atl. 2:2
23:30Santa Rosa - Los Caimanes 7:0
23:30Sport Victoria - Willy Serrato 8:1

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

13:00Chelyabinsk - Zenit-Izhevsk 0:1
15:00Lada Togliatti - Ufa 2 2:2
15:00Nosta - Neftekhimik 0:3
17:00Syzran - FC Zvezda Perm 5:1
17:00Ulyanovsk - Kamaz 0:2

RUSYA: Youth League

12:00Zenit Petersburg U21 - Sp. Moscow U21 1:0

SIRBİSTAN: Prva Liga

20:00Trayal Krusevac - Teleoptik -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00Coquimbo - S. Morning 0:0

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Boston River - Club Nacional 1:0

VENEZUELA: Copa Venezuela - Playofflar

23:00Aragua - Anzoategui 3:2
01:00Zamora - Zulia 0:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan