Futbol » Bugün » Bitmiş
ABD: MLS Next Pro
02:30New York City II - Chattanooga 2:1pen04:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
ABD: NISA
00:00ErtelendiMaryland Bobcats - LA Force -:-00:00ErtelendiSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
03:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARJANTİN: Primera C - Apertura
01:00Central Cordoba - Yupanqui 0:301:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
01:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARJANTİN: Copa Argentina
23:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:101:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
ARNAVUTLUK: First Division
16:00Lushnja - Vora 4:3AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
23:00Chelsea K - Ajax K 1:1AVUSTRALYA: NPL South Australian
12:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:012:00Adelaide U21 - NE Metrostars 0:4
AVUSTRALYA: NPL Western Australia
14:00Perth SC - Inglewood 6:0AVUSTRALYA: A-League Women
11:00Central Coast Mariners K - Western United K 1:1AZERBAYCAN: I Liqa
14:00Karvan - Difai Agsu 0:014:00Lokbatan - Iravan 3:0
15:00Araz Saatli - Mingachevir 4:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:00Smorgon K - Minsk FK K 0:1415:00Vitebsk K - Din. Minsk K 1:4
16:00Bobruichanka K - Beyaz Rusya U19 K 1:1
BREZİLYA: Amapaense
02:00Santos AP - Macapa 1:3BREZİLYA: Carioca - Rio Kupası
01:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BREZİLYA: Cearense 2
02:00Tiradentes - Icasa-CE 1:302:00Tirol - Maranguape 4:1
BREZİLYA: Goiano - Playofflar
01:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BREZİLYA: Paraense - Playofflar
02:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BREZİLYA: Paranaense - Playofflar
02:00Athletico-PR - Operario 1:0BREZİLYA: Paulista - Playofflar
02:30Santos - Bragantino 3:1BREZİLYA: Paulista A2 - Playofflar
01:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen01:30Sao Bento - Noroeste 1:2
02:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
02:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BREZİLYA: Copa Verde
02:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BREZİLYA: Copa do Nordeste
03:30America-RN - Nautico 1:003:30Botafogo PB - Bahia 4:0
03:30Ceara - Itabaiana 2:1
03:30CRB - AE Altos 2:0
03:30Maranhao - Fortaleza 3:2
03:30River-PI - ABC 0:1
03:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
03:30Vitoria - Treze 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
13:00Mlada Boleslav U19 - Ceske Budejovice U19 3:015:00Brno U19 - Pardubice U19 1:3
DANİMARKA: 2nd Division
15:00F. Amager - Middelfart 1:315:00Hellerup - FA 2000 4:2
16:00Aarhus Fremad - Skive 0:1
16:00Esbjerg - Roskilde 4:2
DANİMARKA: 3rd Division
15:00Avarta - Ishoj 0:115:00Holbaek - Lyseng 1:0
15:00Holstebro - Næsby 1:0
15:00Vejgaard - Vanløse 0:0
16:00SfB-Oure - VSK Aarhus 0:0
16:00Young Boys - BK Frem 1:1
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
02:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:013:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
14:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
15:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) 3:0
16:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) 5:1
16:00Beşiktaş (Tur) - Karagümrük (Tur) 1:1
16:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) 3:0
16:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) 1:4
EKVADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:023:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
03:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:2
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:15Jocoro - FAS 1:300:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
00:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
00:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
03:30Santa Tecla - Dragon 3:1
04:30Metapan - Alianza FC 0:3
ENDONEZYA: Liga 1
16:30Persib - FC Bhayangkara 0:016:30Persik Kediri - Persikabo 1973 5:2
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Rangers FC - Manzini Wanderers 0:1ETİYOPYA: Premier League
16:00Defence Force - Welayta Dicha 1:0FAS: Coupe du Trone
01:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:001:00FATH Casablanca - Fes 2:0
01:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
01:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
00:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:005:00Antigua - Comunicaciones 3:0
HİNDİSTAN: 1. Lig
13:00Delhi FC - Lajong 3:1İSKOÇYA: Highland League
23:00Buckie Thistle - Brechin 2:1İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
14:00Estradense - Pontevedra B 2:114:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
14:00Polvorin - UD Ourense 4:2
14:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
14:15Silva SD - Bergantinos 0:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
14:00Gijon Industrial - Condal 0:114:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
14:00Luarca - CD Colunga 0:3
14:30Union Club Ceares - L'Entregu 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
13:45Siete Villas - Solares 1:1İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
23:00Anorga - Leioa 0:113:30Basconia - Durango 1:1
13:30Beasain - Touring KE 1:1
13:30Portugalete - Padura 3:1
15:00Alaves C - SD Deusto 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
14:00Ilicitano - Villarreal C 3:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
12:30Canillas - Leganes B 1:213:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
14:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
14:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
14:00Villaralbo - Burgos CF B 1:214:30La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
14:30Huetor Tajar - CP Almeria 0:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
14:00Atletico Espeleno - La Palma 1:014:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
14:00Cartaya - CD Utrera 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
13:30Collerense - Poblense 0:213:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
14:00Binissalem - Portmany 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
14:00Arucas - Tenerife B 1:115:00La Cuadra - Yaiza 0:1
15:00Panaderia - Lanzarote 2:1
15:00Santa Ursula - Ibarra 1:0
15:00Tamaraceite - Teror 1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
14:00Castuera - CD Calamonte 3:114:30Arroyo - Trujillo 1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
13:00Beti Onak - Txantrea 1:013:30Alesves - CD Ardoi 2:2
14:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
13:30Comillas - Arnedo 0:214:00Berceo - Anguiano 0:2
14:00Calahorra B - Varea 0:1
14:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
14:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
14:00Tedeon - Racing Rioja 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
13:00Calamocha - Binefar 0:013:00Huesca B - Borja 0:0
13:30Epila - Cuarte 1:1
14:00Belchite 97 - Ejea 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
13:30Conquense - San Clemente 4:114:00Azuqueca - Torrijos 3:0
14:00Cazalegas - La Solana 2:0
14:00Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
14:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
14:00Villarrobledo - Tomelloso 2:1
14:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
İSRAİL: Liga Alef North
16:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna 1:0İSRAİL: Liga Alef South
15:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:2İTALYA: Serie D - Group A
16:30Alcione Milano - Vogherese 3:116:30Asti - Derthona FbC 2:1
16:30Borgosesia - Gozzano 0:1
16:30Bra - Lavagnese 1:1
16:30Ticino - PDHA 5:2
16:30Vado - Chisola 1:1
İTALYA: Serie D - Group B
16:30Arconatese - Ciserano-Bergamo 1:316:30Club Milano - Varesina 2:1
16:30Crema - Castellanzese 0:2
16:30Desenzano - Villa Valle 2:1
16:30Legnano - Brusaporto 1:0
16:30Ponte San Pietro - Clivense 1:0
16:30Tritium - Folgore Caratese 0:0
İTALYA: Serie D - Group C
16:30Bassano - Montecchio Maggiore 4:516:30Luparense - Chions 1:2
16:30Montebelluna - Castegnato 0:0
16:30Mori - Breno 1:2
İTALYA: Serie D - Group D
16:30Aglianese Calcio - AC Carpi 1:216:30Certaldo - Sant'Angelo 1:0
16:30Forli - Lentigione 1:3
16:30Imolese - Fanfulla 2:0
16:30Mezzolara - Ravenna 0:4
16:30Prato - Sangiuliano City 1:0
16:30San Donnino - Pistoiese 1:0
16:30SCD Progresso - Corticella 2:0
İTALYA: Serie D - Group E
16:30Follonica Gavorrano - Figline 1:116:30SC Cenaia - Livorno 1:1
16:30Tau - Trestina 4:0
16:30Vivi Altotevere - Poggibonsi 0:1
İTALYA: Serie D - Group F
16:30Avezzano - L Aquila 0:016:30Fano - Atletico Ascoli 1:1
16:30Sambenedettese - Chieti 1:1
16:30Vastogirardi - Matese 1:0
İTALYA: Serie D - Group G
16:00Cavese - Budoni 3:016:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia 0:6
16:30Romana - Nocerina 0:2
16:30San Marzano - Nuova Florida 1:0
İTALYA: Serie D - Group H
16:30Santa Maria Cilento - Casarano 3:4İTALYA: Serie D - Group I
16:30Portici 1906 - S. Agata 1:116:30Reggio Calabria - Akragas 5:1
16:30Siracusa - USD Ragusa 0:0
KAMERUN: Elite One - Şampiyona Playoffları
16:00Stade Renard - Canon Yaounde 1:1KAMERUN: Elite Two - Düşme Grubu
15:30Isohsa - Renaissance 2:0KIRGIZİSTAN: Premier Liga
15:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 1:3KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:00Bucaramanga - Aguilas 1:002:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0
04:20Millonarios - Santa Fe 3:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
16:30ErtelendiRenaissance - AC Rangers -:-KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Grecia - Puntarenas FC 0:104:00San Carlos - Herediano 2:0
05:00Cartagines - Saprissa 3:4
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship
23:00Bangor FC - Institute 0:1MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
04:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:406:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
14:00Buxoro - Xorazm Urganch 0:0PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:00Tacuary - Ameliano 1:103:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1
POLONYA: Central Youth League
13:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 0:014:00Lech U19 - Zaglebie U19 3:1
14:00Sandecja U19 - Pogon Szczecin U19 0:3
16:00Wisla U19 - Legia U19 1:2
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00Sando - Prison Service 2:101:00La Horquetta - Central FC 4:4
01:00Point Fortin - Police 2:3
01:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
03:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
16:00Maroons - Express 2:0UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
13:00Mariupol K - Veres-Rivne K 1:113:00Panthers FC Uman K - EMC Podolie K 3:0
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
13:00Kryvbas K - Vorskla Poltava K 1:2ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Herentals 0:016:00CAPS Utd - Bikita Minerals 0:1
16:00GreenFuel - TelOne 1:1
16:00Manica - Chegutu Pirates 0:0
16:00Platinum - Chicken Inn 2:2
16:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum 0:0
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.