Futbol » Dün » Bitmiş
İNGİLTERE: Premier League
22:00Arsenal - Chelsea 5:0TÜRKİYE: Türkiye Kupası
20:30Ankaragücü - Beşiktaş 0:0ABD: MLS Next Pro
02:00Chicago Fire II - Carolina Core 2:1ALMANYA: Oberliga Bremen
20:00BTS Neustadt - TURA Bremen 3:0ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
19:45Arminia Hannover - BSV Rehden 1:1ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
19:15Neumarkt - Eltersdorf 1:1ARJANTİN: Primera Nacional
03:10Quilmes - Patronato 2:2ARJANTİN: Torneo Federal
02:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. 1:0ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Laferrere - San Martin Burzaco 2:0ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Claypole 3:121:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem 3:1
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 0:121:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 1:0
21:00Racing Club 2 - Banfield 2 0:0
21:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 4:0
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
02:00Unistars - Atl. Deportivo 6:104:00Santa Fe - Real Koyari 5:0
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
21:00Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) 2:1ASYA: AFC Kupası - Playofflar
19:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) 2:2ASYA: AFC Asian Cup U23
18:30Kuveyt U23 - Malezya U23 2:118:30Özbekistan U23 - Vietnam U23 3:0
AVUSTRALYA: NPL Queensland
13:35Redlands - Moreton City Excelsior 0:1AVUSTRALYA: Queensland Premier League
12:30Eastern Suburbs - Mitchelton 4:213:15Ipswich - Southside Eagles 2:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
19:30A. Lustenau - Wolfsberger 1:219:30Tirol - Austria Vienna 1:0
21:30BW Linz - Altach 2:1
BAHREYN: Premier Lig
19:00Al-Hala - Al-Shabbab 0:119:00East Riffa - Al-Rifaa 1:1
19:00Sitra - Al-Hidd 1:1
BANGLADEŞ: Federation Cup - Playofflar
12:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police 0:3BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
21:30St. Liege - KV Mechelen 0:021:30St. Truiden - Gent 0:2
21:30Westerlo - Leuven 1:1
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
17:00Igman K. - GOSK Gabela 0:019:00Velez Mostar - Sloga Doboj 1:0
21:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:0
BREZİLYA: Serie B
03:00Vila Nova - Guarani 2:0BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00Confianca - Londrina 1:102:00Ferroviaria - ABC 1:1
BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC 4:1BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
23:00Bragantino K - Gremio K 1:001:00Corinthians K - Ferroviaria K 0:0
BURKİNA FASO: Premier League
19:00Etoile Filante - ASFA Yennega 1:019:00Majestic - Bobo-Dioulasso 1:0
19:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou 0:1
19:00USFA - Vitesse 0:1
CEZAYİR: Ligue 2
17:00Bordj Menail - Annaba 0:0DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00Romanya U16 - Çin U16 4:017:15Danimarka U16 - Polonya U16 2:2
19:00İspanya U18 - İsviçre U18 1:1
ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00BKMA - Shirak 0:018:00Urartu - Noah 0:1
ERMENİSTAN: First League
15:00Alashkert 2 - FC Gandzasar 1:2FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
19:00Kyparamaki - PEPO 0:319:30Mikkeli 2 - KeuPa 2:1
20:00NuPS 2 - PPS/Old Stars 2:1
FRANSA: Lig 2
21:45Auxerre - Laval 4:021:45Bastia - Concarneau 2:0
21:45Bordeaux - Dunkerque 2:0
21:45Caen - Annecy 2:1
21:45Grenoble - St. Etienne 0:2
21:45Guingamp - Angers 1:2
21:45Quevilly Rouen - Amiens 3:3
21:45Rodez - Paris FC 1:0
21:45Troyes - Pau FC 2:2
21:45Valenciennes - AC Ajaccio 1:0
GALLER: Cymru North
21:30Denbigh - Bangor 1876 2:2GİNE: Ligue 1
19:00Flamme Olympique - Renaissance 2:0GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Mamelodi - Sekhukhune 2:1GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
17:00Achnas - Apollon 3:319:00Zakakiou - Doxa 2:3
HİNDİSTAN: ISL - Playofflar
17:00Odisha FC - Mohun Bagan 2:1HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu
16:00PSV U18 - Alkmaar U18 2:019:30Utrecht U18 - Ajax U18 1:4
IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al-Qassim 1:118:15Al Zawraa - Naft Al-Basra 3:0
20:30Al Najaf - Baghdad 1:1
İNGİLTERE: Şampiyona
22:00Leicester - Southampton 5:0İNGİLTERE: League One
21:45Cambridge Utd - Wycombe 1:121:45Cheltenham - Peterborough 2:0
İNGİLTERE: League Two
21:45Barrow - Bradford City 1:221:45Colchester - Doncaster 1:4
İNGİLTERE: National League - Playofflar
21:00Solihull Moors - Gateshead 3:0İNGİLTERE: National League South - Playofflar
21:45Braintree - Bath 1:0uzİNGİLTERE: NPL Premier Division
21:45Bamber Bridge - Macclesfield 2:121:45Guiseley - Worksop 2:4
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
21:45Cheshunt - Horsham FC 1:021:45Concord - Bognor Regis 0:4
21:45Potters Bar - Hastings 1:3
21:45Whitehawk - Enfield Town 1:0
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Hull U21 3:115:00Cardiff U21 - Peterborough U21 5:1
15:00Ipswich U21 - Wigan U21 2:0
15:00Swansea U21 - Burnley U21 1:2
15:00Watford U21 - Coventry U21 1:0
16:00Millwall U21 - Barnsley U21 3:3
21:00QPR U21 - Birmingham U21 0:2
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
14:00West Brom U18 - Southampton U18 3:2İSVEÇ: Superettan
20:00Degerfors - Helsingborg 2:1İSVİÇRE: Challenge Ligi
20:30Bellinzona - Schaffhausen 1:120:30Xamax - Wil 2:2
21:15Baden - Aarau 0:1
İTALYA: Coppa Italia
22:00Lazio - Juventus 2:1İZLANDA: Kupası
22:15Fjolnir - Selfoss 4:2İZLANDA: Icelandic Cup Women
21:30Kopavogur K - Grotta K 1:2penJAMAİKA: Premier League - Playofflar
01:00Waterhouse - Tivoli 1:103:30Arnett Gardens - Portmore 1:1
KAMERUN: Elite One - Düşme Grubu
16:00Les Astres - Fovu Baham 4:318:00Fortuna Mfou - Bamenda 1:2
18:00UMS de Loum - Union Douala 2:1
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:05Aldier - Talant 1:215:00ErtelendiMuras United - Abdish-Ata -:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:00Fortaleza - Bucaramanga 0:202:10Chico - Aguilas 1:2
04:20Pasto - La Equidad 2:3
KOLOMBİYA: Liga Women
01:00Pasto K - Inter Palmira K 2:303:00Ind. Medellin K - Atl. Nacional K 3:4
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
05:00Guanacasteca - Herediano 1:2KUZEY İRLANDA: NIFL Championship
20:45Knockbreda - H&W Welders 2:1LETONYA: Virsliga
13:00Grobina - RFS 0:417:30FK Liepaja - Jelgava 0:1
LİTVANYA: A Lyga
19:00Siauliai FA - Suduva 0:1MACARİSTAN: Kupa
21:00Paks - Kisvarda 2:1MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
01:45Tijuana U23 - Puebla U23 4:2MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
00:45Cruz Azul K - Toluca K 2:301:00Necaxa K - Mazatlan FC K 2:3
04:00Club America K - U.N.A.M. K 3:0
06:05Monterrey K - Atl. San Luis K 7:0
MISIR: Premier Lig
17:00Smouha - Baladiyat El Mahalla 4:020:00ErtelendiAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
20:00Pharco - Al Masry 1:2
MISIR: Division 2 A - Düşme Grubu
16:30Abu Qir Semad - Misr Elmaqasah 3:116:30Asyut Petroleum - Aswan SC 2:0
16:30Gomhoriat Shebin - Dekernes 1:1
16:30Makadi - Telecom Egypt 2:3
16:30Nasr Taadeen - Nogoom FC 2:2
NORVEÇ: NM Kupası
19:00Skeid - Raufoss 1:2NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
19:00Vålerenga K - Stabaek K 3:2PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Pastoreo 3:102:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua 0:1
POLONYA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Tychy 0:219:00Sosnowiec - S. Rzeszow 0:1
21:30R. Rzeszow - Wisla 1:1
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
17:00FC Voluntari - U Craiova 1948 0:019:30Botosani - Din. Bucuresti 2:1
SİERRA LEONE: Premier League
20:00Ports Authority - Diamond Stars 0:020:00ErtelendiPorts Authority - Old Edwardians -:-
SOMALİ: National league
15:30Horseed - Kigs 3:1SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:50Al Adalah - Al Jandal 2:019:30Al Orubah - Al Kholood 1:0
20:45Al-Faysaly - Al Arabi 2:1
ŞİLİ: Primer B
01:00Barnechea - San Felipe 1:003:30La Serena - CD Santa Cruz 2:1
03:30U. De Concepcion - Curico Unido 2:0
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00ErtelendiJKT Tanzania - Young Africans -:-19:00ErtelendiDodoma Jiji - Simba -:-
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00Merw - Nebitci 1:0UGANDA: Premier League
19:00Vipers - Maroons 1:1UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
12:00Veres-Rivne K - Dyn. Kyiv K 0:3UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
12:00Kolos Kovalivka K - Ladomir K 3:112:00Zhytlobud-1 K - Vorskla Poltava K 0:0
UMMAN: Professional League
16:40Al-Wahda - Al-Shabab 1:216:50Ibri - Dhofar 1:0
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
16:00Vyzas - Panelefsiniakos 4:4Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.