Futbol » Bugün » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
16:30FC Köln - Darmstadt -:-16:30Heidenheim - RB Leipzig -:-
16:30Hoffenheim - Mönchengladbach -:-
16:30Wolfsburg - Bochum -:-
19:30Union Berlin - Bayern -:-
FRANSA: Lig 1
18:00Nantes - Rennes -:-22:00Lens - Clermont -:-
İNGİLTERE: Premier League
17:00Luton - Brentford -:-17:00Sheffield Utd - Burnley -:-
21:30Wolves - Arsenal -:-
İNGİLTERE: FA Kupası
19:15Manchester City - Chelsea -:-İSPANYA: LaLiga
15:00Celta Vigo - Las Palmas -:-17:15Vallecano - Osasuna -:-
19:30Valencia - Betis -:-
22:00Girona - Cadiz -:-
İTALYA: Serie A
19:00Empoli - Napoli -:-21:45Verona - Udinese -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
13:30İstanbulspor - Karagümrük -:-16:00Konyaspor - Alanyaspor -:-
19:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
19:00Samsunspor - Adana Demirspor -:-
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
13:30Bandırmaspor - Tuzlaspor -:-16:00Giresunspor - Göztepe -:-
19:00Eyüpspor - Boluspor -:-
ABD: USL Championship
23:00Detroit - Oakland Roots -:-23:00Loudoun - Louisville City -:-
00:00Hartford Athletic - San Antonio -:-
ABD: MLS Next Pro
02:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:2pen02:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
03:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
23:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
ABD: USL League One
22:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-ABD: NISA
02:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0ABD: NWSL Women
03:00Orlando Pride K - San Diego Wave K 1:020:00Washington K - Gotham K -:-
00:00Racing Louisville K - Utah Royals K -:-
AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar
16:00Mazembe - Al Ahly -:-22:00Esperance Tunis - Mamelodi -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Düsseldorf - Fürth -:-14:00Kaiserslautern - Wehen -:-
14:00Osnabruck - Braunschweig -:-
21:30Hamburger SV - Kiel -:-
ALMANYA: 3. Liga
15:00Aue - Unterhaching -:-15:00Dresden - Viktoria Koln -:-
15:00Hallescher - Verl -:-
15:00Lubeck - Dortmund II -:-
15:00Münich 1860 - Saarbrucken -:-
17:30Ingolstadt - Duisburg -:-
ALMANYA: Regionalliga North
14:00Phonix Lubeck - Norderstedt -:-15:00Havelse - SC Weiche-08 -:-
18:00Kilia Kiel - Hamburger SV II -:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Eilenburg - Zwickau -:-14:30Meuselwitz - Altglienicke -:-
17:00Greifswald - Chemie Leipzig -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Bocholt - Ahlen -:-15:00Duren - Fortuna Koln -:-
15:00Koln II - SSVg Velbert -:-
15:00Mönchengladbach II - FC Gutersloh -:-
15:00Paderborn II - Aachen -:-
15:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck -:-
15:00Wuppertaler - Düsseldorf II -:-
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00Bahlinger - Aalen -:-15:00Freiberg - Kassel -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II -:-
15:00Homburg - Koblenz -:-
15:00Offenbach - Balingen -:-
15:00Walldorf - Mainz II -:-
ALMANYA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Bayern II -:-15:00Aubstadt - Illertissen -:-
15:00Bamberg - Schalding -:-
15:00Fürth II - Vilzing -:-
15:00Turkgucu Munchen - Nürnberg II -:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
14:00Lichtenberg - RSV Eintracht -:-14:00Wismar - Rostocker FC -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-15:00Krieschow - Halberstadt -:-
15:00Ludwigsfelde - Grimma -:-
15:00Magdeburg II - Sandersdorf -:-
15:00Motor Marienberg - Auerbach -:-
15:00Plauen - Einheit Wernigerode -:-
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV -:-15:00Flensburg - Oldenburger -:-
15:00Heider SV - Bordesholm -:-
15:00Neumunster - Todesfelde -:-
15:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
14:00Duneberg - Harksheide -:-15:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
14:00OSC Bremerhaven - Brinkumer -:-14:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
15:00Bremen II - Leher -:-
15:00TURA Bremen - Blockdiek -:-
15:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen -:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
15:00BSV Rehden - Vorsfelde -:-15:00Meppen II - Eintracht Celle -:-
15:00Schoningen - Bornreihe -:-
16:00Eilvese - Egestorf-Langreder -:-
18:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen -:-
19:00Emden - Rotenburger -:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - Weidenhausen -:-15:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
15:00VfB Marburg - Erlensee -:-
15:30Baunatal - Waldgirmes -:-
16:00Hanau - TUS Dietkirchen -:-
17:00Friedberg - RW Walldorf -:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
16:30Baumholder - Gonsenheim -:-16:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Mechtersheim - Bitburg -:-
16:30RW Koblenz - Auersmacher -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
15:00Eichstatt - Bayern Hof -:-15:00Gebenbach - Fortuna Regensburg -:-
16:00Donaustauf - Neumarkt -:-
16:00Wurzburger FV - Eltersdorf -:-
17:00Cham - Abtswind -:-
17:00Hankofen-Hailing - Ammerthal -:-
17:00Regensburg II - Feucht -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
15:00Rain/Lech - Deisenhofen -:-15:00Schwaben Augsburg - Münich 1860 II -:-
15:30Ismaning - Dachau -:-
16:00Kirchanschoring - Nordlingen -:-
16:30Sonthofen - Turkspor Augsburg -:-
17:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00FC Holzhausen - Hollenbach -:-15:00Normannia Gmund - Oberachern -:-
15:00Ravensburg - Mutschelbach -:-
15:30Offenburger - Goppinger -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen -:-
16:30Essingen - Backnang -:-
16:30Villingen - Reutlingen -:-
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
13:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 -:-13:00Meppen U19 - Jena U19 -:-
13:00Rostock U19 - RB Leipzig U19 -:-
16:00St. Pauli U19 - Werder Bremen U19 -:-
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
Devre ArasıMunich 1860 U19 - Kaiserslautern U19 2:232'Frankfurt U19 - Augsburg U19 1:0
32'Fürth U19 - Nürnberg U19 1:1
32'Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 1:0
14:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
32'B. Monchengladbach U19 - Alemannia Aachen U19 1:032'Dortmund U19 - Duisburg U19 1:0
32'Viktoria Koln U19 - Schalke U19 1:0
19:00Koln U19 - Verl U19 -:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
13:00SGS Essen K - Hoffenheim K -:-15:00Eintracht Frankfurt K - 1.FC Nürnberg K -:-
ANDORRA: Primera Divisió
21:30Carroi - Atletic America -:-ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-17:00Sagrada - CD Lunda Sul -:-
17:00Uniao de Malanje - Libolo -:-
17:30Academica - Petro -:-
ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional - Playofflar
21:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-00:30Estudiantes - Barracas Central -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
02:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:019:00ErtelendiDeportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
19:35Atletico Atlanta - Almagro -:-
21:00CA Estudiantes - All Boys -:-
21:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
22:00Boca Unidos - Sol de America -:-22:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Canuelas - UAI Urquiza -:-21:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano -:-
21:30Deportivo Merlo - Acassuso -:-
23:05Comunicaciones - Argentino de Merlo -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Def. de Cambaceres - Atlas -:-21:30Yupanqui - Central Ballester -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Ezeiza - Nautico Hacoaj -:-21:00Social Atletico Television - Provincial -:-
21:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00Boca Juniors K - Newells Old Boys K -:-17:00Ferro K - Platense K -:-
21:00Gimnasia L.P. K - Huracan K -:-
21:00Rosario Central K - Independiente K -:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
16:00Laci - Egnatia -:-19:00Partizani - Din. Tirana -:-
19:00Teuta - Vllaznia -:-
ARNAVUTLUK: First Division
16:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
03:00Britannia - Racing Club Aruba 0:1ASYA: AFC Asian Cup U23
16:00Malezya U23 - Vietnam U23 -:-18:30Kuveyt U23 - Özbekistan U23 -:-
AVRUPA: Premier League (Crimea)
15:00GFK Yalta - Inkomport -:-15:30TSK Simferopol - Ocean Kerch -:-
AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
14:30Barcelona K - Chelsea K -:-20:00Lyon K - PSG K -:-
AVRUPA: All-Island Cup Women
16:00Shelbourne K - Cork City K -:-17:00Linfield K - Bohemians WFC K -:-
18:00Shamrock Rovers K - DLR Waves K -:-
19:00Galway United K - Glentoran K -:-
20:00Wexford K - Cliftonville K -:-
21:30Athlone WFC K - Sligo Rovers K -:-
AVUSTRALYA: A-Ligi
08:30WS Wanderers - Melbourne City 1:210:30Melbourne Victory - Brisbane Roar 0:0
12:45Macarthur FC - Sydney FC -:-
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd 2:108:00Tigers FC - Canberra Croatia 2:2
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
08:30ErtelendiEdgeworth E. - Adamstown Rosebud -:-09:30ErtelendiCooks Hill United - Lake Macquarie -:-
10:30ErtelendiValentine - Newcastle Olympic -:-
AVUSTRALYA: NPL NSW
09:30Sutherland - Manly Utd 1:232'St George Saints - Hills Brumbies 1:0
17'St. George City - Central Coast Mariners U23 0:0
AVUSTRALYA: NPL Queensland
70'Redlands - Queensland Lions 1:454'Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior 0:2
Devre ArasıPeninsula - Sunshine Coast Wanderers 1:2
AVUSTRALYA: NPL South Australia
08:30Campbelltown City - Adelaide Comets 0:410:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd 3:2
AVUSTRALYA: NPL Tasmania
07:30Devonport - South Hobart 1:109:45Launceston - Clarence Zebras 2:1
AVUSTRALYA: NPL Victoria
06:00Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:208:00Manningham United Blues - Hume City 1:3
59'Altona Magic - Melbourne Knights 0:0
32'Dandenong - Avondale FC 0:1
AVUSTRALYA: NPL Western Australia
10:00Armadale - Perth SC 1:110:00Balcatta - Inglewood 3:1
10:00Bayswater City - Perth Glory U23 5:2
10:00Floreat Athena - Stirling Macedonia 2:0
10:00Perth RedStar - Fremantle City 2:3
10:00Western Knights - Olympic Kingsway 3:3
AVUSTRALYA: Capital Premier League
08:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 8:008:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles 5:0
08:15ANU - Wagga City Wanderers 2:2
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:307:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
09:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-
AVUSTRALYA: NSW League One
09:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions -:-10:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
12:00Bonnyrigg - Dulwich Hill -:-
12:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams -:-
12:00Mt Druitt Town - Inter Lions -:-
12:00SD Raiders - Bulls Academy -:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
10:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. -:-11:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-
11:00Ipswich - Mitchelton -:-
12:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles -:-
AVUSTRALYA: SA State League
08:30Adelaide Eagles - West Torrens 3:008:30Adelaide Victory - Fulham Utd. 2:3
08:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. 2:0
08:30Playford Patriots - Adelaide Vipers 2:4
08:30Sturt Lions - West Adelaide 1:0
12:30Adelaide Cobras - Western Strikers -:-
AVUSTRALYA: Tasmania Northern Championship
05:15Launceston U21 - Burnie Utd. 8:107:30Northern Rangers - Ulverstone 5:0
09:30Devonport U21 - Somerset -:-
09:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 -:-
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
07:15New Town - South East Utd. 1:107:30Glenorchy Knights U21 - Taroona -:-
07:30Hobart City - Olympia Warriors 2:3
07:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 6:1
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 1:308:00North Geelong - Eastern Lions 1:1
10:30George Cross - Bentleigh -:-
AVUSTRALYA: WA State League
10:00Gosnells City - Mandurah City -:-10:00Gwelup Croatia - Nedlands -:-
10:00Rockingham City - Joondalup Utd. -:-
10:00Subiaco - Cockburn City -:-
12:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville -:-
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
18:00Altach - BW Linz -:-18:00Austria Vienna - Tirol -:-
18:00Wolfsberger - A. Lustenau -:-
AVUSTURYA: 2. Liga
15:30Stripfing - Dornbirn -:-AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Mauerwerk - Wiener Viktoria -:-AVUSTURYA: Regionalliga Central
17:00Union Gurten - Weiz -:-20:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
13:45Altach U21 - Saalfelden -:-16:00Wolfurt - Bischofshofen -:-
17:00A. Salzburg - Rothis -:-
18:00Dornbirner SV - Motz/Silz -:-
18:00Hohenems - RW Rankweil -:-
18:00SC Imst - Wals-Grunau -:-
18:00TSV St. Johann - Kufstein -:-
AVUSTURYA: Burgenland
18:00Halbturn - Pinkafeld -:-18:00Margarethen - Marz -:-
19:00Schattendorf - USVS Rudersdorf -:-
AVUSTURYA: Karnten
16:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt -:-17:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf -:-
17:00Bleiburg - SV Kraig -:-
17:00Donau Klagenfurt - SC Landskron -:-
17:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
17:00Warth - SCU Kilb -:-17:30Retz - Rohrbach -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
14:30ASK St.Valentin - Dietach -:-17:30Bad Ischl - Oedt -:-
17:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach -:-
AVUSTURYA: Salzburg
15:00UFC Siezenheim - Union Henndorf -:-16:00Strasswalchen - Grodig -:-
16:00USK Anif - Eugendorf -:-
17:00Burmoos - Kuchl -:-
18:30SAK 1914 - Golling -:-
AVUSTURYA: Steiermark
17:00Heiligenkreuz - UFC Fehring -:-AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
15:30Innsbrucker AC - Vols -:-AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
15:30Tirol (Am) - Fugen -:-AVUSTURYA: Vorarlberg
16:00Gofis - A. Lustenau (Am) -:-17:00FC Lustenau - Andelsbuch -:-
17:00Lochau - Nenzing -:-
18:00Hard - Admira Dornbirn -:-
18:00Horbranz - Alberschwende -:-
19:00Rotenberg - Brauerei Egg -:-
AVUSTURYA: Wien
13:00Dinamo Helfort - Stadlau -:-15:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing -:-
16:30Simmeringer - 1980 Wien -:-
17:00ASV 13 Wien - Mannsworth -:-
17:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC -:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30Qarabag - Gabala -:-18:00Zira - Neftci Baku -:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:00Hatta - Emirates Club -:-19:30Al-Wahda - Ajman -:-
BAE: 1. Lig
16:55Gulf United - Al-Taawon -:-16:55Masafi - Masfut -:-
17:05Al Dhafra - Dubai City -:-
BANGLADEŞ: Premier League
32'Fortis - Bashundara Kings 0:112:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS -:-
12:45Mohammedan - Brothers U. -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
17:00Leuven - St. Truiden -:-19:15Westerlo - St. Liege -:-
21:00Gent - KV Mechelen -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:45Genk - Anderlecht -:-BELÇİKA: Challenger Pro League
16:00Anderlecht U23 - Club Brugge U23 -:-BELÇİKA: National Division 1
21:00Antwerp B - Knokke -:-21:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
21:00Heist - URSL Vise -:-
21:00Hoogstraten - Saint Eloois -:-
21:00Lokeren-Temse - Virton -:-
21:00RAAL La Louviere - Gent B -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
20:30Jette - Hamoir -:-20:30La Calamine - Rebecquoise -:-
20:30Tournai - Renaissance Mons -:-
21:00Meux - Acren -:-
21:00Tubize - Stade Vervietois -:-
21:00Verlaine - Warnant -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
19:30Waregem 2 - Voorde Appelterre -:-20:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
20:30Oudenaarde - Torhout -:-
21:00KRC Gent - Gullegem -:-
21:00Merelbeke - Oostkamp -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B
21:00Bocholter - Londerzeel -:-21:00City Pirates - Wezel Sport -:-
21:00Hasselt - Houtvenne -:-
21:00K. Berchem Sport - Hades -:-
21:00KRC Mechelen - Lille -:-
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen -:-
21:00Tongeren - Overijse -:-
BELÇİKA: Pro League U21
15:00Beveren U21 - Westerlo U21 -:-21:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 -:-
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
14:30Genk K - Club Brugge K -:-20:00St. Liege K - Leuven K -:-
BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
15:00Club Brugge II K - Genk II K -:-16:00Waregem II K - RFC Liege K -:-
16:30Gent II K - Aalst K -:-
17:00Famkes Merkem K - Alken K -:-
19:00Tienen K - Chastre K -:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Abeilles - Dynamo Parakou -:-18:00Ainonvi - Djeffa -:-
18:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
18:00Police - ASVO -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:10FC Minsk - Naftan -:-16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Soligorsk -:-
18:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest -:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
13:00BATE 2 - Ostrovets -:-15:00BumProm Gomel - Belshina -:-
17:00FC Slonim - Volna Pinsk -:-
19:00Din. Minsk 2 - Baranovici -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
13:30Smorgon K - Zorka-BDU K -:-15:30Dynamo Brest K - Din. Minsk K -:-
17:30Dnepr Mogilev K - FC Gomel K -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura-Playofflar
00:30Universitario de Vinto - The Strongest -:-BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
14:30Siroki Brijeg - Igman K. -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
21:45Sarajevo - Borac Banja Luka -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00BFK Simm Bau - Mladost DK -:-18:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic -:-
18:00Kakanj - Gradina Srebrenik -:-
18:00Sloboda - Hadzici -:-
18:00Tomislav - Celik Zenica -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
17:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-17:30Drina Zvornik - Prijedor -:-
17:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina -:-
17:30Kozarska Dubica - Slavija -:-
17:30Laktasi - Nevesinje -:-
17:30Leotar - Romanija Pale -:-
17:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca -:-
BOTSVANA: Premier League
16:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-16:30Jwaneng Galaxy - Morupule -:-
16:30Orapa United - Eleven Angels -:-
16:30Sua Flamingoes - Matebele -:-
16:30Tafic FC - Nico United -:-
16:30VTM FC - Police XI -:-
BREZİLYA: Serie A
22:00Fluminense - Vasco -:-23:00ErtelendiCriciuma - Fortaleza -:-
00:30Bragantino - Corinthians -:-
00:30Gremio - Cuiaba -:-
BREZİLYA: Serie B
01:00Botafogo SP - America MG 1:101:00Novorizontino - CRB 2:1
03:00Operario - Avai 1:0
21:30Chapecoense-SC - Ituano -:-
22:30Santos - Paysandu -:-
23:00Amazonas - Sport Recife -:-
00:00Ceara - Goias -:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00Remo - Volta Redonda -:-23:00Tombense - EC Sao Jose -:-
BREZİLYA: Amapaense - Playofflar
22:00Trem - Santos AP -:-BREZİLYA: Cearense 2 - Playofflar
22:00Tirol - Itapipoca -:-BREZİLYA: Gaucho 2
17:00Monsoon - Pelotas -:-21:00Sao Gabriel - Aimore -:-
BREZİLYA: Maranhense - Playofflar
22:30İptal edildiMaranhao - Sampaio Correa -:-BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
00:00Votuporanguense - Desportivo -:-BREZİLYA: Paulista A4 - Playofflar
21:00Rio Branco SP - XV de Jau -:-BREZİLYA: Rondoniense
22:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:30GAS - Rio Negro -:-BREZİLYA: Copa Rio U20 - Playofflar
16:00Flamengo U20 - Vasco U20 -:-BREZİLYA: Baiano U20
14:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 -:-16:00SSA U20 - Jacobina U20 -:-
21:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 -:-
21:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Jequie U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Bahia U20 -:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 -:-21:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 -:-
BREZİLYA: Catarinense U20
17:00Nacao U20 - Avai U20 -:-21:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 -:-
BREZİLYA: Goiano U20
21:30Jataiense U20 - Goias U20 -:-BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
16:30Iraty U20 - Batel U20 -:-16:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 -:-
21:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 -:-
21:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 -:-
21:30Coritiba U20 - Patriotas U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 -:-
21:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 -:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00Botafogo SP U20 - Francana U20 -:-21:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Santos U20 - Maua U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 -:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 -:-16:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-
21:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 -:-
21:00CA Porto U20 - Nautico U20 -:-
21:00Central SC U20 - Petrolina U20 -:-
21:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 -:-
21:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
02:00Palmeiras K - America Mineiro K 2:021:00Avai Kindermann K - Santos K -:-
21:00Fluminense K - Botafogo RJ K -:-
21:00Real Brasilia K - Sao Paulo K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Juventude K - Taubate K -:-21:00Sport Recife K - Fortaleza K -:-
BULGARİSTAN: Parva liga
15:15Pirin Blagoevgrad - Cherno More -:-17:45Hebar - Ludogorets -:-
20:15Levski - Beroe -:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
17:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin -:-17:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-
17:00Litex Lovech - Chernomorets 1919 -:-
17:00Montana - Belasitsa -:-
17:00Spartak Pleven - Svoge -:-
17:00Strumska Slava - Spartak Varna -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
17:00Atletik Kuklen - Sliven -:-17:00Beroe II - Sozopol -:-
17:00Haskovo - Yambol 1915 -:-
17:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
17:00Nesebar - Spartak Plovdiv -:-
17:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie -:-
17:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II -:-
17:00Sokol Markovo - Asenovets -:-
17:00Zagorets - Levski Karlovo -:-
20:00Botev II - Sekirovo Rakovski -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
15:00Levski II - Kostinbrod -:-16:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa -:-
16:00Bansko - Rilski Sportist -:-
16:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II -:-
16:00Septemvri Simitli - Hebar 2 -:-
16:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte -:-
16:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 -:-
16:00Vihren - Botev Ihtiman -:-
18:00Minyor Pernik - Razlog -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
16:00Chernolomets - Svetkavitsa -:-16:00Fratria - Cherno More II -:-
16:00Riltzi - Benkovski -:-
16:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II -:-
17:00Ludogorets III - Lokomotiv Ruse -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-West
17:00Boruna - Etar II -:-17:00Drenovets - Akademik Svishtov -:-
17:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo -:-
17:00Pavlikeni - Lok. Gorna -:-
17:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra -:-
BURUNDİ: Primus League
14:00Magara Young Boys - Dynamik -:-16:00Aigle Noir - Amasipiri -:-
16:00Le Messager Ngozi - Musongati -:-
16:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-
16:00Telaviv - Kayanza -:-
16:30Bumamuru - Tigre Noir -:-
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30Mons Calpe - St Josephs -:-CEZAYİR: 1.Küme
18:00Paradou - El Bayadh -:-CEZAYİR: Ligue 2
17:00El Khemis - Mostaganem -:-17:00Guir Abadla - ASM Oran -:-
17:00Hussein Dey - Arba -:-
17:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:00Kolea - SC Mecheria -:-
17:00Medea - RC Kouba -:-
17:00Temouchent - Oued Sly -:-
17:00WA Mostaganem - GC Mascara -:-
CİBUTİ: Division 1
15:00ErtelendiCDC Q7 - Dikhil -:-17:30ErtelendiPort - Hopital -:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Gazelle - Agri - Tchad -:-ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA
16:00Jablonec - Zlin -:-16:00Karvina - Bohemians -:-
16:00Sparta Prag - Ostrava -:-
19:00Teplice - Ceske Budejovice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
57'Vyskov - Brno 0:018:00Lisen - Sigma Olomouc B -:-
18:00Pribram - Taborsko -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
57'Motorlet Prague - Domazlice 0:215:30FK Robstav - Kraluv Dvur -:-
19:00Karlovy Vary - Hostoun -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
Devre ArasıPrepere - Kolin 1:018:00Ceska Lipa - Pardubice B -:-
18:00Velvary - Zapy -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
55'Bohunice - Uhersky Brod 0:117:00Rosice - FK Frydek-Mistek -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
GüncellemebekleniyorPetrin Plzen - Cesky Krumlov 1:1
18:00Horovice - Marianske Lazne -:-
18:00Rokycany - Katovice -:-
18:00Sobeslav - FK Komarov -:-
18:00Tachov - Doubravka -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
59'Chomutov - Admira Prague B 0:162'Hrebec - Louny 1:2
55'Steti - Olympie Brezova 0:2
58'Ujezd Prague - Brandys n. Labem 1:1
17:00Hvezda Cheb - Neratovice -:-
18:00Nespeky - Cesky Brod -:-
18:00Ostrov - Meteor Prague -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
58'Benesov - Velke Hamry 1:154'Chrudim B - Letohrad 2:2
18:00Usti nad Orlici - Spoje Prague -:-
18:00Vysoke Myto - Slavia HK -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
17:00Nove Mesto na Morave - Sperice -:-17:00Stara Rise - Lanzhot -:-
17:00Velka Bites - Lisen B -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:00Bzenec - Slavicin -:-17:00HFK Olomouc - Holesov -:-
17:00Kostelec na Hane - Sternberk -:-
17:00Novy Jicin - Skastice -:-
17:00Rymarov - Nove Sady -:-
17:00Vsetin - Prerov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
15:30Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-17:00Hlubina - Vitkovice -:-
17:00Repiste - Bruntal -:-
17:00Valasske Mezirici - Opava B -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
GüncellemebekleniyorMirovice - Olesnik 0:0
Güncelleme
bekleniyorTJ Osek - Tyn nad Vltavou 0:0
18:00Drazice - Protivin -:-
18:00Milevsko - Malse Roudne -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
17:30Bosonohy - Pohorelice -:-17:30Lednice - Svratka Brno -:-
17:30Ratiskovice - Boskovice - Letovice -:-
17:30Rousinov - Bystrc -:-
17:30SK Krumvir - Kunstat -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
GüncellemebekleniyorKV Dvory - Lomnice 3:0
Güncelleme
bekleniyorTrstenice - Loko K. Vary 1:1
18:00Chodov - Marianske Lazne B -:-
18:00Hroznetin - Touzim -:-
18:00Union Nove Sedlo - Vintirov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
53'Dobruska - Jicin 2:056'Dvur Kralove - Lazne Belohrad 0:1
18:00Nachod - Solnice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
GüncellemebekleniyorSkalice u C.Lipy - Frydlant 0:0
18:00Chrastava - Novy Bor -:-
18:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou -:-
18:00Zelezny Brod - Straz p. Ralskem -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
58'Cesky Tesin - Hermanice 2:017:00Brusperk - Jakubcovice -:-
17:00Haj ve Slezsku - Koberice -:-
17:00Krasne Pole - Dolni Datyne -:-
17:00Petrvald na Morave - Dolni Benesov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
GüncellemebekleniyorLitovel - Brodek u Prerova 0:0
17:00Zelatovice - Dolany -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
GüncellemebekleniyorTremosnice - Lazne Bohdanec 0:1
18:00Ceska Trebova - Prosetin -:-
18:00Chocen - SK Pardubicky -:-
18:00Holice - Moravany -:-
18:00Libisany - Horni Redice -:-
18:00Litomysl - Lanskroun -:-
18:00Prelouc - Svitavy -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
55'Horni Briza - Sokol Lhota 1:014:00Rapid Plzen - Nyrsko -:-
18:00Chotikov - Nepomuk -:-
18:00Myto - Kaznejov -:-
18:00Vejprnice - Stribro -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
55'Branik - Vysehrad 1:3Devre ArasıDukla JM - Uhrineves 1:0
Devre ArasıKralovice - Kolovraty 1:1
Devre ArasıZlicin - Motorlet Prague B 0:2
45+'Treboradice - Tempo Prague 0:1
18:00Dolni Chabry - Zizkov B -:-
18:00Predni Kopanina - CAFC -:-
18:00Stresovice - Podoli Praha -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
GüncellemebekleniyorKutna Hora - Porici n. S. 0:1
Güncelleme
bekleniyorLibis - Milin 0:2
Güncelleme
bekleniyorSK Chlumec - Sokolec 1:0
18:00Dobris - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Povltavska FA B - Tuchlovice -:-
18:00Tochovice - Pruhonice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
GüncellemebekleniyorKadan - Modlany 0:1
Devre ArasıKrupka - Nestemice 2:1
Güncelleme
bekleniyorOldrichov - Srbice 1:2
16:00Ledvice - Probostov -:-
17:30Usti n. L. B - Litomericko -:-
18:00Brna - Banik Most - Sous B -:-
18:00FK Jilove - Cernovice -:-
18:00Vilemov - Zatec -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:00Bystrice n. Pern. - Nove Mesto na Morave B -:-17:00Kamenice nad Lipou - Pacov -:-
17:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
17:00Zirovnice - Rapotice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:00Bystrice pod Hostynem - Nevsova -:-17:00Kvasice - Osvetimany -:-
17:00Morkovice - Hluk -:-
17:00Napajedla - Francova Lhota -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
71'Mlada Boleslav U19 - Sparta Prag U19 2:373'Slovacko U19 - Plzen U19 2:0
58'Dukla Prag U19 - Liberec U19 2:2
Devre ArasıCeske Budejovice U19 - Slavia Prag U19 1:1
32'Jihlava U19 - Brno U19 0:0
32'Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 1:0
32'Zlin U19 - Frydek-Mistek U19 0:0
13:00Pardubice U19 - Ostrava U19 -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
GüncellemebekleniyorLok. Brno K - Ostrava K 0:0
15:00Plzen K - Pardubice K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
14:00Sparta Prag K - Slovacko K -:-15:00Slavia Prag K - Liberec K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women
GüncellemebekleniyorLisen K - Sparta Prag B K 0:0
ÇİN: Super Ligi
10:30Shandong Taishan - Cangzhou 4:114:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng -:-
14:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai -:-
15:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua -:-
ÇİN: Jia Ligi
10:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan 2:110:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City 1:0
10:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 1:1
ÇİN: FA Cup
09:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City 0:1pen09:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse 2:0
09:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi 0:1pen
09:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology 1:4
10:00Changchun Xidu - Shaanxi Union 0:5
10:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin 3:2
10:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang 1:3
10:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors 1:4
90+'Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang 3:1
10:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power 0:4
14:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-
ÇİN: Super League Women
10:00ErtelendiGuangdong Meizhou K - Beijing Beikong K -:-10:00Henan Songshan Longmen K - Shanghai RCB K 0:1
10:00Shandong SL K - Wuhan Jiangda K 0:4
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
15:00Hobro - Fredericia -:-DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
15:00Hellerup - Thisted -:-15:00Skive - Brabrand -:-
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00Aarhus Fremad - Nykobing -:-DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
15:00SfB-Oure - Vejgaard -:-15:00Young Boys - Holstebro -:-
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
14:30VSK Aarhus - Næsby -:-15:00BK Frem - Avarta -:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
15:00Naestved K - Aalborg K -:-15:00Thisted K - Odense Q K -:-
15:30Osterbro K - B93 K -:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
14:00Brondby K - Koge K -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - Moca -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
17:00Tunus U17 - Fas U17 -:-20:00Mısır U17 - Libya U17 -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
13:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) -:-EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
00:30Aucas - Emelec 3:100:30Orense - LDU Quito 1:0
ENDONEZYA: Liga 1
74'Persib - Persebaya 2:175'Persik Kediri - Persita 0:0
15:00Bali United - FC Bhayangkara -:-
15:00PSS Sleman - Dewa United -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-15:00Shirak 2 - Mika Jerevan -:-
ESTONYA: Meistr ligi
12:30Nomme Utd - Tallinna Kalev -:-14:30Paide - Tammeka -:-
17:00Levadia - Parnu JK Vaprus -:-
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
14:00Denver - Ezulwini -:-16:00Green Mamba - Royal Leopards -:-
16:00Illovo - Mbabane Swallows -:-
16:00Moneni Pirates - Madlenya -:-
16:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-
ETİYOPYA: Premier League
16:00Dire Dawa - Shashemene Kenema -:-19:00Welayta Dicha - St. George -:-
FAROE ADALARI: Premier League
20:30Klaksvik - Toftir -:-FAROE ADALARI: 1. Deild
15:00FC Suduroy - Sandur -:-17:00Argir - B36 Torshavn 2 -:-
18:00Runavik 2 - TB Tvoroyri -:-
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
19:00Tanger - FUS Rabat -:-21:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia -:-
23:00Wydad - Agadir -:-
FAS: Botola 2
19:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-19:00Fes - RAC Casablanca -:-
19:00Sale - Rapide Oued Zem -:-
21:00Khouribga - Stade Marocain -:-
FİJİ: Premier League
10:00Lautoka - Rewa 2:3FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-18:30Mouna - Stella Adjame -:-
18:30San Pedro - Zoman -:-
20:45AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
FİLİPİNLER: PFL
10:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 4:212:45Tuloy - Cebu FC -:-
15:30Philippine Army - Taguig -:-
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
15:00HJK - Mariehamn -:-16:15Lahti - Haka -:-
18:30VPS - Gnistan -:-
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
16:00JaPS - PK-35 -:-16:00JIPPO - KTP -:-
16:00SJK Akatemia - Jaro -:-
16:00TPS Turku - Mikkeli -:-
FİNLANDİYA: Ykkonen
16:00EPS - VIFK -:-16:00KPV - Vaajakoski -:-
16:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
15:00MyPa - PPJ -:-16:00Futura - PEPO -:-
16:00NJS - Lahden Reipas -:-
17:30Kiffen - Atlantis 2 -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
13:00Ilves-Kissat - Poxyt -:-16:00HJS - TPV -:-
17:00EBK - Inter Turku 2 -:-
17:00VJS - Honka -:-
19:30Tampere Utd - Ilves 2 -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
14:00OTP - Kuopion Elo -:-16:00JBK - Hercules -:-
17:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola -:-
18:00OPS - Narpes Kraft -:-
19:00SJK Akatemia 2 - TP-47 -:-
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
14:30KaPa 1924 - KePS -:-20:00Edustus IPS - MiPK -:-
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
16:00Honka K - HJK K -:-16:00HPS K - KuPS K -:-
17:00Aland Utd K - Ilves K -:-
20:00PKKU K - JyPK K -:-
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
14:00EBK K - TPS K -:-14:00VJS K - ONS Oulu K -:-
18:00P-Iirot Rauma K - Lahti K -:-
FRANSA: Lig 2
16:00Rodez - Auxerre -:-20:00AC Ajaccio - Caen -:-
20:00Amiens - Dunkerque -:-
20:00Angers - Troyes -:-
20:00Annecy - Grenoble -:-
20:00Concarneau - Quevilly Rouen -:-
20:00Guingamp - Bastia -:-
20:00Paris FC - Valenciennes -:-
20:00Pau FC - Laval -:-
20:00St. Etienne - Bordeaux -:-
FRANSA: National 2 - Group A
19:00Ales - Frejus -:-19:00Hyeres - Grasse -:-
19:00Jura Sud - Chamalieres -:-
19:00Le Puy-en-Velay - Aubagne -:-
20:00Cannes - Toulon -:-
FRANSA: National 2 - Group B
16:00Paris 13 Atl. - Libourne -:-19:00Angers II - Trelissac -:-
19:00Bourges 18 - Saumur -:-
19:00La Roche - Blois -:-
19:00Romorantin - Avoine -:-
19:00Saint-Pryve - Angouleme -:-
FRANSA: National 2 - Group C
19:00Beauvais - Guingamp II -:-19:00Racing CFF - Dinan Lehon -:-
19:00Saint-Malo - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Boulogne -:-
19:30Lorient II - Granville -:-
20:00Stade Briochin - Aubervilliers -:-
FRANSA: National 2 - Group D
17:00Haguenau - Creteil -:-18:00Feignies-Aulnoye - Colmar -:-
19:00Auxerre II - St Quentin -:-
19:00Biesheim - Bourg en Bresse -:-
19:00FC 93 - Fleury-Merogis -:-
19:00Macon - Besancon -:-
FRANSA: Division 2 Women
19:00Nantes K - Orleans K -:-GABON: Championnat D1
16:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-16:30CF Mounana - FC Libreville -:-
16:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
16:30Missile - Dikaki -:-
16:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
16:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GALLER: Cymru South
16:30Abergavenny Town - Caerau Ely -:-16:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido -:-
16:30Baglan Dragons - Pontardawe -:-
16:30Cambrian & Clydach - Trefelin -:-
16:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
16:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
16:30Taffs Well - Ammanford -:-
GALLER: Cymru North
16:00Llanidloes - Bangor 1876 -:-GANA: Premier Lig
18:00Karela - Accra Lions -:-18:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-
GANA: Division One League
13:00Steadfast - Techiman Heroes -:-18:00Berekum City - Brong Ahafo -:-
18:00Golden Kick - Susubiribi -:-
18:00Nania - Uncle T United -:-
18:00New Edubiase - Elmina Sharks -:-
18:00Young Redbull - Asekem -:-
GİNE: Ligue 1
19:00Horoya - Loubha -:-19:00Milo FC - Kamsar -:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:00Golden Arrows - Royal AM -:-18:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-
18:30Orlando - AmaZulu -:-
21:00Supersport - Chippa United -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - Casric Stars -:-16:00JDR Stars - Venda -:-
16:00Platinum City - Milford FC -:-
16:00Pretoria U. - Magesi -:-
16:00Upington City - Black Leopards -:-
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
75'Polokwane U23 - TS Galaxy U23 2:273'Supersport U23 - Royal AM U23 2:2
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20
00:00Arjantin U20 K - Paraguay U20 K 0:002:30Ekvador U20 K - Uruguay U20 K 2:1
00:00Venezuela U20 K - Şili U20 K -:-
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
19:00Zakakiou - Karmiotissa -:-19:30Apollon - AEL Limassol -:-
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu
16:30Chloraka - Achyronas-Onisilos -:-16:30ENAD - Ermis -:-
16:30Paeek - Digenis Akritas -:-
16:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou -:-
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları
16:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-16:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
16:30Peyia 2014 FC - Paralimni -:-
16:30Ypsonas - Ol. Nicosia -:-
GÜNEY KORE: K League 1
08:00Suwon FC - Jeju 2:110:30Pohang - Gimcheon Sangmu 0:0
90+'Seoul - Jeonbuk 2:3
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Bucheon - Busan 1:310:30Seongnam - Cheongju Jikji 1:2
GÜNEY KORE: K3 League
08:00Busan Kyotong - Gimhae 2:308:00Chuncheon - Ulsan Citizen 2:0
08:00Daegu 2 - Siheung Citizen 1:4
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-18:00Samgurali - Din. Tbilisi -:-
20:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Rivartibonitienne - Tempete -:-HIRVATİSTAN: HNL
18:00Osijek - Istra 1961 -:-20:10Slaven Belupo - Hajduk Split -:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-18:00Sibenik - Solin -:-
18:00Vukovar 1991 - Dugopolje -:-
HIRVATİSTAN: Druga NL
16:00Zdralovi - Radnik Krizevci -:-18:00Dugo Selo - Bjelovar -:-
18:00Grobnican - Belisce -:-
18:00Hrvace - Kustosija -:-
18:00Jadran LP - Marsonia -:-
18:00Krk - Opatija -:-
18:00Trnje - Dragovoljac -:-
HİNDİSTAN: ISL - Playofflar
17:00Goa - Chennaiyin -:-HİNDİSTAN: I-League 2
13:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd -:-13:30United SC - Maharashtra Oranje -:-
HOLLANDA: Eerste Divisie
17:30Den Haag - Eindhoven -:-19:45Maastricht - Willem II -:-
22:00Groningen - Cambuur -:-
HOLLANDA: Tweede Divisie
15:30GVVV - Noordwijk -:-15:30HFC - Excelsior Maassluis -:-
15:30Scheveningen - Hardenberg -:-
16:00AFC - Katwijk -:-
16:00Quick Boys - Kozakken Boys -:-
16:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
19:00De Treffers - Lisse -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
15:30Eemdijk - Urk -:-15:30Genemuiden - VVSB -:-
15:30Harkemase Boys - DEM -:-
15:30Hoek - Gemert -:-
16:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO -:-
16:00IJsselmeervogels - Rijnvogels -:-
16:00Kloetinge - Sportlust -:-
16:30Kampong - Sparta Nijkerk -:-
16:30TEC - SteDoCo -:-
16:30USV Hercules - Staphorst -:-
19:00GVV Unitas - Barendrecht -:-
19:00Hoogeveen - ODIN '59 -:-
19:00HSC '21 - RKAV Volendam -:-
20:30Groene Ster - Meerssen -:-
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
14:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 -:-15:00Groningen U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 -:-
HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu
13:30Groningen U18 - PSV U18 -:-15:30Ajax U18 - Vitesse U18 -:-
16:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 -:-
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
15:00Ajax K - Alkmaar K -:-15:00PEC Zwolle K - Telstar K -:-
17:30PSV K - Heerenveen K -:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
04:00Victoria - UPNFM 0:100:00Marathon - Real Espana -:-
HONG KONG: Premier League
10:00Southern District - Sham Shui Po 0:210:00Tai Po - Kitchee 0:0
13:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC -:-
IRAK: Stars League
18:00ErtelendiAl Naft - Al Shorta -:-18:00ErtelendiAl Wasat - Naft Missan -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
14:30Leicester - West Brom -:-17:00Cardiff - Southampton -:-
17:00Huddersfield - Swansea -:-
17:00Norwich - Bristol City -:-
17:00Rotherham - Birmingham -:-
17:00Stoke - Plymouth -:-
17:00Sunderland - Millwall -:-
17:00Watford - Hull -:-
19:15QPR - Preston -:-
İNGİLTERE: League One
16:00Northampton - Exeter -:-17:00Blackpool - Barnsley -:-
17:00Bolton - Port Vale -:-
17:00Bristol Rovers - Peterborough -:-
17:00Burton - Reading -:-
17:00Cambridge Utd - Derby -:-
17:00Carlisle - Wycombe -:-
17:00Charlton - Shrewsbury -:-
17:00Cheltenham - Lincoln -:-
17:00Leyton Orient - Fleetwood -:-
17:00Portsmouth - Wigan -:-
İNGİLTERE: League Two
14:30Crewe - Wrexham -:-17:00Doncaster - Barrow -:-
17:00Grimsby - Swindon -:-
17:00Harrogate - Milton Keynes -:-
17:00Mansfield - Gillingham FC -:-
17:00Morecambe - Forest Green -:-
17:00Newport - Salford -:-
17:00Notts County - Colchester -:-
17:00Stockport - Accrington -:-
17:00Sutton - Crawley -:-
17:00Tranmere - Wimbledon -:-
17:00Walsall - Bradford City -:-
İNGİLTERE: National League
14:15Altrincham - Oxford City -:-14:15Barnet - Kidderminster -:-
14:15Boreham Wood - Ebbsfleet -:-
14:15Chesterfield - Maidenhead -:-
14:15Dagenham & Red. - Aldershot -:-
14:15Dorking - Hartlepool -:-
14:15Eastleigh - Halifax -:-
14:15Gateshead - Bromley -:-
14:15Oldham - Wealdstone -:-
14:15Solihull Moors - York -:-
14:15Southend - Rochdale -:-
14:15Woking - AFC Fylde -:-
İNGİLTERE: National League North
17:00Banbury - Tamworth -:-17:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton -:-
17:00Blyth - Brackley Town -:-
17:00Chester - Darlington -:-
17:00Farsley - Buxton -:-
17:00Gloucester - Scunthorpe -:-
17:00Hereford - Boston Utd -:-
17:00Peterborough Sports - Chorley -:-
17:00Rushall - Warrington -:-
17:00Scarborough - Alfreton -:-
17:00South Shields - Southport -:-
17:00Spennymoor - King’s Lynn -:-
İNGİLTERE: National League South
17:00Aveley - Bath -:-17:00Braintree - Eastbourne Boro -:-
17:00Chippenham - Chelmsford -:-
17:00Dartford - Truro -:-
17:00Dover - Yeovil -:-
17:00Maidstone - Hampton & Richmond -:-
17:00Slough - Welling -:-
17:00Taunton - Hemel Hempstead -:-
17:00Tonbridge - St. Albans -:-
17:00Torquay - Havant & W -:-
17:00Weymouth - Farnborough -:-
17:00Worthing - Weston-super-Mare -:-
İNGİLTERE: NPL Premier Division
17:00Bamber Bridge - Whitby -:-17:00Bradford PA - Gainsborough -:-
17:00Guiseley - FC United -:-
17:00Hyde - Matlock -:-
17:00Ilkeston - Morpeth -:-
17:00Macclesfield - Workington -:-
17:00Marine - Atherton -:-
17:00Radcliffe - Basford -:-
17:00Stafford - Ashton Utd -:-
17:00Worksop - Warrington Rylands -:-
İNGİLTERE: Southern League Central Division
17:00Barwell - Redditch -:-17:00Halesowen - St. Ives -:-
17:00Kettering - Coalville -:-
17:00Leiston - Leamington -:-
17:00Needham Market - Mickleover -:-
17:00Stamford - Hitchin -:-
17:00Stourbridge - Royston -:-
17:00Stratford - Bromsgrove -:-
17:00Sudbury - Long Eaton -:-
17:00Telford - Berkhamsted -:-
İNGİLTERE: Southern League South Division
17:00AFC Totton - Merthyr Town -:-17:00Basingstoke - Dorchester -:-
17:00Chesham - Bracknell -:-
17:00Hanwell Town - Hungerford -:-
17:00Harrow - Tiverton -:-
17:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
17:00Hendon - Gosport -:-
17:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham -:-
17:00Poole - Didcot -:-
17:00Sholing - Swindon S -:-
17:00Winchester - Beaconsfield Town -:-
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
17:00Carshalton - Billericay -:-17:00Chatham - Horsham FC -:-
17:00Cheshunt - Canvey Island -:-
17:00Concord - Whitehawk -:-
17:00Cray Wanderers - Bognor Regis -:-
17:00Folkestone - Dulwich Hamlet -:-
17:00Hastings - Enfield Town -:-
17:00Kingstonian - Haringey -:-
17:00Lewes - Hashtag -:-
17:00Margate - Wingate & Finchley -:-
17:00Potters Bar - Hornchurch -:-
İNGİLTERE: Premier League 2
14:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 -:-İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Swansea U21 - Bristol City U21 -:-İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-13:00Fulham U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Reading U18 - Southampton U18 -:-
13:00Sunderland U18 - Liverpool U18 -:-
13:00Wolves U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
14:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
14:00Derby U18 - Everton U18 -:-
14:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
15:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
16:00Nottingham U18 - Stoke City U18 -:-
İNGİLTERE: Women’s Super League
14:30Bristol City K - Liverpool K -:-İNGİLTERE: Women’s Championship
16:00Blackburn K - Watford K -:-İRLANDA: Division 1
21:30Longford - Cork City -:-İSKOÇYA: Championship
17:00Arbroath - Morton -:-17:00Dundee Utd - Ayr -:-
17:00Dunfermline - Queen's Park -:-
17:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-
İSKOÇYA: League One
17:00Edinburgh City - Annan -:-17:00Falkirk - Kelty Hearts -:-
17:00Montrose - Hamilton -:-
17:00Stirling - Queen of South -:-
19:30Cove Rangers - Alloa -:-
İSKOÇYA: League Two
17:00Bonnyrigg Rose - Spartans -:-17:00Clyde - Stenhousemuir -:-
17:00Elgin - Peterhead -:-
17:00Forfar - East Fife -:-
17:00Stranraer - Dumbarton -:-
İSKOÇYA: Highland League
16:00Clachnacuddin - Lossiemouth -:-17:00Brora Rangers - Brechin -:-
17:00Buckie Thistle - Keith -:-
17:00Deveronvale - Formartine Utd -:-
17:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
17:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
17:00Wick Academy - Banks O' Dee -:-
İSKOÇYA: Lowland League
17:00Berwick - Albion Rovers -:-17:00Bo'ness United - Stirling University -:-
17:00Broomhill - East Stirlingshire -:-
17:00Caledonian Braves - Cowdenbeath -:-
17:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose -:-
17:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
17:00Gretna 2008 - Edinburgh University -:-
17:00Tranent - East Kilbride -:-
İSKOÇYA: Scottish Cup
14:30Aberdeen - Celtic -:-İSPANYA: LaLiga2
15:00Amorebieta - Valladolid -:-17:15Racing Santander - Levante -:-
17:15Villarreal B - Ferrol -:-
19:30Elche - Gijon -:-
22:00Huesca - Zaragoza -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
17:00R. Sociedad B - Fuenlabrada -:-18:00Sabadell - Cornella -:-
19:00Teruel - Sestao -:-
20:00La Coruna - Cultural Leonesa -:-
21:00Rayo Majadahonda - Tarazona -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
19:00Algeciras - Antequera -:-21:00Real Madrid B - Alcoyano -:-
21:00Sanluqueno - Huelva -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
17:00R. Oviedo B - Compostela -:-18:00Coruxo - Dep. Fabril -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
18:00AD San Juan - Mutilvera -:-20:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
16:30Andratx - Formentera -:-19:00La Nucia - Manresa -:-
21:00Alzira - Valencia B -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
19:00Guadalajara - Villanovense -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Pontevedra B - Bergantinos -:-18:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces -:-
20:30Rapido de Bouzas - Polvorin -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
17:30Condal - Caudal Deportivo -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Atletico Albericia - Revilla -:-18:00UD Samano - Atletico Mineros -:-
20:00Solares - Escobedo -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
16:30CD Vitoria - Beasain -:-17:00Alaves C - Basconia -:-
17:30Pasaia - San Ignacio -:-
18:00Durango - Derio -:-
18:00Lagun Onak - Portugalete -:-
18:00Padura - Touring KE -:-
18:15Leioa - Anaitasuna FT -:-
19:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
18:30Rapitenca - Vilassar de Mar -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Castellon B - Burriana -:-17:00Roda - Utiel -:-
18:00Gandia - Torrellano -:-
18:00Jove - Castellonense -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-17:30La Virgen - Becerril -:-
17:30Santa Marta Tormes - Laguna -:-
17:45Ponferradina B - Bembibre -:-
18:30Atl. Astorga - Villaralbo -:-
18:30Burgos CF B - Leonesa B -:-
18:30Mirandes B - Palencia CA -:-
19:00Palencia CF - Almazan -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
19:00Ejido - Huetor Tajar -:-19:00Torre del Mar - Malaga City -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
18:00La Palma - Ceuta B -:-19:00Puente Genil - Conil -:-
20:00Bollullos - Cartaya -:-
20:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
17:00Santanyi - Binissalem -:-17:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:00Llosetense - Felanitx -:-
18:00Manacor - Arenal -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
14:00Panaderia - La Cuadra -:-14:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-
19:30San Bartolome - Yaiza -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Bidezarra - Beti Onak -:-17:30Huarte - Subiza -:-
17:30Txantrea - Oberena -:-
18:00CD Ardoi - Pamplona -:-
18:00Cortes - Ezcabarte -:-
19:00Lerines - Pena -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
17:00Pena Balsamaiso - Calahorra B -:-18:00Varea - Berceo -:-
19:00Vianes - River Ebro -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
18:15Ebro - Huesca B -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
18:30Tarancon - Toledo -:-19:00Azuqueca - Villarrubia -:-
İSPANYA: Liga F Women
13:00Levante K - Real Madrid K -:-15:00Granada K - Costa Adeje Tenerife K -:-
17:00Huelva K - Eibar K -:-
19:00Madrid C. K - Athletic Bilbao K -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
17:00M. Tel Aviv - H. Haifa -:-18:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina -:-
20:00M. Haifa - H. Beer Sheva -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
18:00Netanya - Hapoel Jerusalem -:-20:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv -:-
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Göteborg - Norrkoping -:-16:00Sirius - Värnamo -:-
18:30Malmo FF - Västerås SK -:-
İSVEÇ: Superettan
14:00Sandvikens - Öster -:-14:00Skövde - Trelleborg -:-
16:00Östersund - Orgryte -:-
16:00Utsikten - Sundsvall -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
13:00Friska Viljor - United Nordic -:-14:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF -:-
17:00Karlstad - Stockholm Internazionale -:-
17:00Sollentuna - FBK Karlstad -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00Rosengard - Onsala -:-17:00Eskilsminne - Jonkoping -:-
17:00Lunds - Trollhättan -:-
17:00Oskarshamn - Torslanda -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
13:00Kiruna - Umeå -:-14:00Froso - Boden -:-
15:00Bergnasets - Team TG -:-
15:00Lucksta - Taftea IK -:-
15:00Skelleftea - Algarna-Harnosand -:-
15:00Ytterhogdal - Gottne -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
14:00Stenungsunds - Ahlafors IF -:-14:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00Osteraker IFK - Dalkurd -:-17:00Farsta - Falu -:-
17:00IK Franke - Kungsangen -:-
18:00Gute - Viggbyholms -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
15:00IFK Trelleborg - Kristianstad -:-15:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-
15:00Simrishamn - Osterlen -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
17:00Nykopings - Haninge -:-İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
14:00Bergdalens IK - Jonsereds -:-15:00Husqvarna - Laholms -:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00Vaxjo DFF K - Örebro K -:-16:00Vittsjo K - AIK K -:-
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
16:00Alingsas K - Örebro K -:-16:00Gamla Upsala K - Mallbacken K -:-
16:00Jitex K - Bollstanas K -:-
İSVİÇRE: Super Ligi
19:00Servette - Grasshoppers -:-19:00Yverdon - Lausanne Ouchy -:-
21:30Lugano - Lausanne -:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00Vaduz - Wil -:-İSVİÇRE: Promotion League
16:30Basel II - Delemont -:-16:30Young Boys II - Bulle -:-
17:00Breitenrain - Etoile-Carouge -:-
17:00Luzern II - Cham -:-
17:00Rapperswil - Paradiso -:-
17:00Zurich II - Bavois -:-
18:00St. Gallen II - Kriens -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
16:00Lausanne II - Portalban -:-18:00Echallens - Chenois -:-
18:00Monthey - Sarraz-Ecleplens -:-
18:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex -:-
18:30Pully - Sion II -:-
18:30Vevey - Meyrin -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
17:00Bassecourt - Thun II -:-17:00Dietikon - Munsingen -:-
17:00Koniz - Black Stars -:-
17:00Schotz - Rotkreuz -:-
17:00Solothurn - Concordia -:-
17:00Wohlen - Courtetelle -:-
19:00Emmenbrucke - Muri -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00Balzers - Taverne -:-17:00Hongg - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Linth - YF Juventus -:-
18:00Freienbach - Uzwil -:-
18:00Winterthur II - Mendrisio -:-
19:00Grasshopper II - Eschen -:-
19:00Kosova - Tuggen -:-
İTALYA: Serie B
15:00Ascoli - Modena -:-15:00Bari - Pisa -:-
15:00Brescia - Ternana -:-
15:00FeralpiSalo - Como -:-
17:15Catanzaro - Cremonese -:-
17:15Lecco - Venezia -:-
17:15Spezia - Sampdoria -:-
17:15Sudtirol - Cittadella -:-
İTALYA: Serie C - Group A
19:30Atalanta U23 - Pro Sesto -:-19:30Fiorenzuola - Padova -:-
19:30Legnago Salus - Alessandria -:-
19:30L.R. Vicenza - Trento -:-
19:30Lumezzane - Mantova -:-
19:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
19:30Pro Patria - Virtus Verona -:-
19:30Pro Vercelli - Arzignano -:-
19:30Renate - Giana Erminio -:-
19:30Triestina - Novara -:-
İTALYA: Serie D - Group G
21:45Cavese - Cynthialbalonga -:-İTALYA: Serie D - Group I
21:30Trapani - Licata -:-İTALYA: Primavera 1
32'Inter U19 - Cagliari U19 0:014:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-
16:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
16:00Genoa U19 - Fiorentina U19 -:-
İTALYA: Primavera 2
32'Pisa U19 - Ascoli U19 0:032'Ternana U19 - Crotone U19 0:1
32'Udinese U19 - Renate U19 2:1
17'Cesena U19 - Bari U19 1:0
17'Spezia U19 - Benevento U19 0:1
15:00Cosenza U19 - Palermo U19 -:-
15:30Como U19 - Alessandria U19 -:-
16:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
16:00Brescia U19 - Padova U19 -:-
16:00Cittadella U19 - Parma U19 -:-
16:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:00Monopoli U19 - Entella U19 -:-
16:00Napoli U19 - Salernitana U19 -:-
16:00Pescara U19 - Perugia U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Vicenza U19 -:-
16:30Sudtirol U19 - Spal U19 -:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
15:30Juventus K - Sassuolo K -:-17:15Fiorentina K - AS Roma K -:-
İZLANDA: Besta deild karla
17:00Kopavogur - Hafnarfjordur -:-19:15KR Reykjavik - Fram -:-
İZLANDA: Icelandic Cup Women
17:00Dalvik/Reynir K - Einherji K -:-17:00Haukar K - IR Reykjavik K -:-
JAPONYA: J1 League
08:00Kyoto - Albirex Niigata 0:108:00Sagan Tosu - Kashima 4:2
08:00Sapporo - Hiroshima 1:1
09:00Avispa Fukuoka - Iwata 2:2
09:00Shonan - Kobe 0:1
10:00Kawasaki - Verdy 0:0
10:00Urawa - G-Osaka 0:1
JAPONYA: J2 League
08:00Fujieda MYFC - Tokushima 0:108:00Kofu - Kusatsu 4:1
08:00Okayama - Kumamoto 2:0
08:00Shimizu - Vegalta Sendai 3:2
08:00Yamagata - Ehime 2:1
JAPONYA: J3 League
08:00Grulla Morioka - Ryukyu 1:108:00Yamaga - Kamatamare 2:1
KAMBOÇYA: CPL
32'Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 1:114:00Boeung Ket - Svay Rieng -:-
KAMERUN: Elite One - Düşme Grubu
16:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-18:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-
KANADA: Canadian Premier League
05:00Pacific FC - Valour 2:021:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-
KARADAĞ: Druga Liga
17:30Grbalj - Otrant -:-17:30Igalo - Kom Podgorica -:-
17:30Lovcen - Berane -:-
18:00Internacional - FK Podgorica -:-
19:00Iskra - Bokelj -:-
KATAR: Division 2
18:30Al Mesaimeer - Al-Waab -:-18:30Al Sailiya - Al Khor -:-
18:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-
18:30Lusail - Al Bidda -:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
32'Kaisar - Atyrau 0:032'Zhenis - Turan 0:0
14:30Ordabasy - Kyzylzhar -:-
17:00Kairat Almaty - Aktobe -:-
KENYA: Premier League
13:00Bidco United - Posta Rangers -:-13:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar -:-
15:00Bandari - KCB -:-
15:00Shabana - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Talanta FC - Nairobi City -:-
16:00Police FC - Sofapaka -:-
KENYA: Super League
32'Naivas FC - Kibera 0:013:00Luanda Villa - Gusii -:-
13:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars -:-
15:00Assad - Mombasa Elite -:-
15:00Darajani Gogo - Mara Sugar -:-
15:00Kajiado - Migori -:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
04:10Bucaramanga - Chico 2:300:00Pereira - Millonarios -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
00:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:200:00Tigres - Cucuta 4:0
02:05Llaneros - Orsomarso 1:0
22:00Real Cundinamarca - Bogota -:-
23:00Leones - Real Cartagena -:-
23:30Atletico F.C. - Quindio -:-
23:30Huila - Barranquilla -:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30Dep. Cali K - Santa Fe K -:-00:00Real Santander K - La Equidad K -:-
KONGO: Ligue 1
17:00Etoile du Congo - Nathalys -:-20:00Kondzo - Cheminots -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30ErtelendiTshinkunku - Blessing -:-16:30ErtelendiSanga Balende - US Panda -:-
KOSOVA: Superliga
16:00FC Ballkani - Drita -:-16:00Gjilani - Feronikeli -:-
16:00Liria - Dukagjini -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
05:00Escorpiones - Marineros PFC 4:4uz23:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Düşme Grubu
17:00Ballymena - Newry City -:-17:00Carrick Rangers - Loughgall -:-
17:00Dungannon - Glenavon -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Şampiyona Playoffları
17:00Cliftonville - Glentoran -:-17:00Coleraine - Crusaders -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Düşme Grubu
16:00Newington - Ballyclare -:-17:00Ballinamallard - Ards -:-
17:00Dergview - Knockbreda -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Terfi Grupları
17:00H&W Welders - Annagh -:-17:00Institute - Bangor FC -:-
17:00Portadown - Dundela -:-
KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
17:00Bregalnica - Rabotnicki -:-KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
17:00Arsimi - Besa 1976 -:-17:00Detonit Plackovica - Belasica -:-
17:00FK Skopje - Teteks -:-
17:00Karaorman - Pobeda -:-
17:00Kozuf Gevgelija - Osogovo -:-
17:00Pelister - Ohrid -:-
17:00Sasa - Novaci -:-
17:00Vardar Negotino - Bashkimi -:-
LESOTHO: Premier League
16:00Defence Force - LCS -:-16:00Lijabatho - Bantu -:-
LETONYA: 1. Liga
32'Ogre United - Alberts JDFS 0:215:00Riga FC 2 - Rezekne -:-
16:00Leevon PPK - Marupe -:-
19:00Skanste - Super Nova -:-
LETONYA: 1. Liga Women
14:00Auda K - FK Liepaja K -:-14:00FK Olaine K - Iecava K -:-
19:30SFK Riga K - Riga FC K -:-
LİBYA: Premier Lig
17:00Al-Anwar - Al-Suqoor -:-17:00Al Sadaqa - Al Murooj -:-
20:00Al Madina - Al Ahly Tripoli -:-
LİTVANYA: A Lyga
15:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-18:00Siauliai FA - Dainava Alytus -:-
LÜBNAN: Lebanese Cup
16:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-LÜKSEMBURG: BGL Ligue
19:00Differdange - Hesperange -:-19:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch -:-
19:00Mondercange - Niedercorn -:-
19:00Mondorf - Union Titus Petange -:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
15:30Puskas Academy - Paks -:-18:00Ferencvaros - Kisvarda -:-
20:30DVTK - Debrecen -:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
13:30Nyiregyhaza - Vasas -:-MACARİSTAN: NB I Women
16:00DVTK K - Astra Hungary K -:-16:00Győr K - Haladas K -:-
17:00Szekszardi K - Fehervar FC K -:-
18:00Soroksar K - Szent Mihaly K -:-
20:00Budaorsi K - MTK Hungaria K -:-
MAKAO: Elite League
14:00Benfica - Lun Lok -:-16:00Gala - Monte Carlo -:-
MALAVİ: Super League
15:30Bangwe All Stars - Karonga United -:-15:30Chitipa United - Big Bullets -:-
15:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-
15:30Moyale Barracks - Civo Utd -:-
MALİ: Premiere Division
19:30Bakaridjan - Bougouba -:-19:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
19:30US Bougouni - Real Bamako -:-
21:30CO Bamako - USFAS Bamako -:-
MALTA: Premier Lig
15:00Gzira - Birkirkara -:-15:00Hamrun - Santa Lucia -:-
17:15Marsaxlokk - Floriana -:-
17:15Sliema - Naxxar -:-
MALTA: Challenge League - Düşme Grubu
15:00Attard - Tarxien -:-17:30Lija - Zebbug -:-
MALTA: Challenge League - Terfi Grupları
14:30Melita - Marsa -:-20:00Pieta - Senglea -:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura
04:00Mazatlan FC - Juarez 0:206:00Atl. San Luis - Toluca 1:5
06:10Tijuana - Puebla 3:1
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
02:00Canamy - Tampico Madero 0:202:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
03:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
04:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
04:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
05:00Alacranes - Mineros de Fresnillo 4:1
20:00Deportiva Venados - Montaneses -:-
00:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B
01:00Chilangos - CDM 3:204:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
19:00Canoneros - Chilpancingo -:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
01:45Tijuana U23 - Puebla U23 3:118:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 -:-
18:00Leon U23 - Monterrey U23 -:-
18:00Tigres U23 - Necaxa U23 -:-
18:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 -:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
02:00Queretaro K - Leon K 3:204:00Atlas K - Tigres K 0:1
MOĞOLİSTAN: Premier League
58'Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim 0:014:15Khovd - Tuv Azarganuud -:-
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Drochia - Floresti -:-16:00Sparta Selemet - Victoria -:-
16:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri -:-
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
18:00Balti - Petrocub -:-MOZAMBİK: Mocambola
15:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-16:15Brera Tchumene - Nacala -:-
NAMİBYA: Premiership
17:00Julinho Sporting - Okahandja -:-17:00Okakarara - Blue Waters -:-
17:00Young Brazilians - Civics -:-
NİJERYA: NPFL
18:00Abia Warriors - Bayelsa United -:-NİJERYA: NNL
17:00Beyond Limits FC - Stormers -:-17:00Crown - Tradesafe -:-
17:00Giant Brillars - Gateway Utd. -:-
17:00Ijebu - Warri Wolves -:-
17:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
17:00Nasarawa - EFCC -:-
17:00Yobe Stars - El Kanemi -:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 -:-NORVEÇ: OBOS-ligaen
17:00Egersund - Aalesund -:-17:00Levanger - Kongsvinger -:-
17:00Ranheim - Åsane -:-
17:00Raufoss - Bryne -:-
17:00Sogndal - Moss -:-
17:00Start - Sandnes -:-
19:00Lyn - Vålerenga -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
14:00Lysekloster - Arendal -:-15:00Brattvag - Notodden -:-
15:00V. Haugesund - Sotra -:-
17:00Flekkeroy - Halden -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim -:-16:00Stjordals Blink - Follo -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
14:00Djerv 1919 - Floro -:-15:00Askoy - Stord -:-
15:00Bjarg - Ardal -:-
15:00Froya - Forde -:-
16:00Loddefjord - Fana -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
14:00Odd 2 - Staal Jorpeland -:-15:00Vigor - Vindbjart -:-
16:00Mandalskameratene - Sola -:-
17:00Fram - Vidar -:-
17:00Madla IL - Grenland -:-
17:00Sandefjord 2 - Brodd -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
15:00Gamle Oslo - Nordstrand -:-15:00Skeid 2 - Flint -:-
16:00Asker - Frigg -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Askollen -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
16:00Byåsen - Rana FK -:-16:00Nardo - Orkla -:-
16:00Tiller - Verdal -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00Skjetten - Skedsmo -:-16:00Ready - Bjorkelangen -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
13:30Sprint-Jeloy - Skjervoy -:-17:00Ham-Kam 2 - Innstrandens -:-
19:00Fyllingsdalen - Mjolner -:-
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
14:00RØA K - Vålerenga K -:-15:00Arna-Bjørnar K - Stabaek K -:-
15:00Asane K - Brann K -:-
17:45Kolbotn K - Rosenborg K -:-
NORVEÇ: Division 1 Women
15:00Fyllingsdalen K - Bodo/Glimt K -:-16:00Honefoss K - Viking K -:-
PANAMA: LPF - Apertura
04:00Arabe Unido - Alianza 0:200:00Herrera - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:00Sol De America - Sp. Luqueno 0:303:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2
00:30Ameliano - General Caballero JLM -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Rubio Nu - Recoleta 2:202:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
16:30Colegiales - Guairena -:-
16:30Resistencia - Atl. Tembetary -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Union Comercio - U. de Deportes 1:204:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:2
21:00Los Chankas - Huancayo -:-
23:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:-
23:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:-
PERU: Liga 2
21:00Santos - Moquegua -:-23:00ErtelendiAD Cantolao - Binacional -:-
23:00ErtelendiComerciantes - Dep. Municipal -:-
23:00ErtelendiDeportivo Coopsol - Santos -:-
23:00ErtelendiJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
23:00ErtelendiMoquegua - U. San Martin -:-
23:00ErtelendiPirata - ADA Jaen -:-
23:00ErtelendiSan Marcos - Carlos Stein -:-
23:00ErtelendiUnion Huaral - Juan Aurich -:-
PERU: Liga Women
23:00Defensores K - Ayacucho K 3:018:30Melgar K - A. Lima K -:-
23:00Killas K - Dep. Municipal K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Pogon Szczecin - Piast -:-18:30Ruch - Widzew Lodz -:-
21:00Zaglebie - Jagiellonia -:-
POLONYA: Division 1
16:00Tychy - R. Rzeszow -:-18:30Leczna - Lechia -:-
21:00Odra Opole - Chrobry Glogow -:-
POLONYA: Division 2
13:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy -:-18:30Sandecja - Hutnik Krakow -:-
POLONYA: III Liga - Group I
16:00Grodzisk M. - Zambrow -:-17:00LKS Lomza - Belchatow -:-
17:00Mlawa - Concordia Elblag -:-
17:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan -:-
18:00Skierniewice - Legia II -:-
18:00Swit - Bron Radom -:-
18:00T. Mazowiecki - Wikielec -:-
18:00Warta Sieradz - Legionowo -:-
19:00Sulejowek - Jagiellonia II -:-
POLONYA: III Liga - Group II
13:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz -:-13:00Luzino - Solec Kujawski -:-
15:00Vineta W. - Starogard Gdanski -:-
16:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino -:-
16:00Notec Czarnkow - Swinoujscie -:-
16:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
17:00Kleczew - Elana Torun -:-
18:00Sroda - Pogon Szczecin II -:-
18:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy -:-
POLONYA: III Liga - Group III
13:00Slask II - Gornik Z. II -:-13:30Rakow II - Bytom Odrzanski -:-
15:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw -:-
15:00Pawlowice - Warta Gorzow -:-
16:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne -:-
18:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska -:-
18:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec -:-14:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-
14:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska -:-
16:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice -:-
17:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm -:-
18:00Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-
POLONYA: Central Youth League
13:00Warta P. U19 - Sandecja U19 -:-15:00Korona U19 - Polonia W. U19 -:-
15:00Widzew Lodz U19 - Wisla U19 -:-
POLONYA: Ekstraliga Women
13:00Slask K - Rekord Bielsko-Biala K -:-14:00Katowice K - Tczew K -:-
14:00UJ Krakow K - Gdansk K -:-
15:30Czarni Sosnowiec K - Medyk Konin K -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Moreirense - Gil Vicente -:-20:00Boavista - Estrela -:-
22:30Braga - Vizela -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00Penafiel - Ferreira -:-16:00Torreense - Leiria -:-
17:30Santa Clara - Tondela -:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
13:00Covilha - Braga B -:-17:00Academica - Lusitania FC -:-
19:00Alverca - Felgueiras -:-
21:00Varzim - Atletico -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
14:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 -:-18:00Academica U19 - Estoril U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Alverca U19 -:-
18:00Chaves U19 - Ferreira U19 -:-
18:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 -:-
18:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 -:-
18:00Setubal U19 - Torreense U19 -:-
18:00Vizela U19 - Boavista U19 -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00Braga U19 - Famalicao U19 -:-18:00Benfica U19 - Guimaraes U19 -:-
18:00Farense U19 - Sporting U19 -:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
15:00Poli Iasi - FC Voluntari -:-17:30U Craiova 1948 - Din. Bucuresti -:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:30FCSB - Rapid Bucuresti -:-ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
74'Ceahlaul - Alexandria 3:074'Chindia Targoviste - Steaua Bucuresti 0:0
74'CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu 1:0
71'FC Arges - CSM Resita 0:0
74'Metaloglobus Bucharest - Unirea Dej 0:1
75'Tunari - Concordia 1:2
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
12:30Hunedoara - Mioveni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
17:00CSM Vaslui - Brodoc -:-17:00Somuz Falticeni - Aerostar -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
17:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
17:00Braila - Hamangia Baia -:-17:00Sutesti - Viitorul Ianca -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
17:00Sporting Liesti - CSM Focsani -:-17:00Unirea Branistea - Metalul Buzau -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
17:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda -:-17:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu -:-
17:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
17:00Agricola Borcea - Calarasi -:-17:00LPS HD Clinceni - Afumati -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
17:00FC Pucioasa - Muscel -:-17:00Moreni - CSO Plopeni -:-
17:00Paulesti - Tricolorul Breaza -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
17:00CS Blejoi - Popesti Leordeni -:-17:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
17:00SR Brasov - Tarlungeni -:-17:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
17:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
17:00Calimanesti - Petrolul Potcoava -:-17:00Horezu - Curtisoara -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
17:00Turceni - U Craiova 1948 2 -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
17:00Viitorul Simian - CSO Filiasi -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
17:00Progresul Pecica - Teuz Cermei -:-17:00Soimii Lipova - Avantul Periam -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
17:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
17:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
17:00Unirea Ungheni - ACS Medias -:-17:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
17:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej -:-17:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
17:00Santandrei - CSM Satu Mare -:-ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
13:00Csikszereda M. Ciuc K - Ol. Cluj K -:-RUANDA: Premier League
16:00Amagaju - Etoile de L'Est -:-16:00APR - Kiyovu -:-
16:00Bugesera - Rayon Sport -:-
16:00Marines - Police -:-
RUSYA: Premier Ligi
14:00Kazan - Lok. Moscow -:-16:30Baltika - Krylya Sovetov -:-
19:30CSKA Moscow - Akhmat Grozny -:-
RUSYA: FNL
07:00SKA Khabarovsk - Yenisey 3:0Devre ArasıTyumen - Neftekhimik 0:2
16:00Akron Togliatti - Kuban -:-
16:00Leningradets - Saratov -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
17:00Kamaz - Chernomorets Novorossijsk -:-
17:00Yaroslavl - Dynamo Makhachkala -:-
18:00Torpedo Moscow - Arsenal Tula -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
32'Ufa - Krasnodar 2 0:013:00FK Novosibirsk - R. Volgograd -:-
14:00Veles Moscow - M. Lipetsk -:-
15:00Rodina Moscow 2 - FK Chayka -:-
17:00Murom - Chelyabinsk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
14:00Kaluga - Omsk -:-14:00Ulyanovsk - Tekstilshtik -:-
14:30S. Kostroma - Mashuk -:-
16:00D. Bryansk - Miass -:-
16:00Kursk - Khimik -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
14:00Astrakhan - Alania 2 -:-15:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
15:00Dynamo Stavropol - Maykop -:-
15:30FK Pobeda - Nart Cherkessk -:-
16:00Biolog - Nalchik -:-
16:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala -:-
16:00Kholding - Nazran -:-
17:00Rostov 2 - Rubin Yalta -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Luki-Energiya - Vladimir -:-15:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
67'Ural 2 - Akron Togliatti 2 1:013:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Kirov - Orenburg 2 -:-
14:00Pari NN 2 - Nosta -:-
15:00Kazan 2 - Lada Togliatti -:-
RUSYA: Supreme Division Women
10:00FK Yenisey K - FK Rostov K 0:115:00Ryazan K - Kazan K -:-
17:00Din. Moscow K - Samara K -:-
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese
16:00Cailungo - La Fiorita -:-16:00Domagnano - Tre Fiori -:-
16:00Faetano - Cosmos -:-
16:00Murata - Fiorentino -:-
16:00Tre Penne - Virtus -:-
SEYŞELLER: Premier League
14:00Cote d'Or - Northern Dynamo -:-15:00St Michel Utd - Anse Reunion -:-
SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları
15:00Radnicki 1923 - Cukaricki -:-16:00TSC - Vojvodina -:-
19:00Crvena zvezda - Partizan -:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
17:00Indjija - Tekstilac Odzaci -:-17:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
12:00Prva Iskra - Brodarac -:-13:30Torlak - Zvezdara -:-
17:00Usce - Polet Dorcol -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Rad -:-
17:30Zemun - Studentski Grad -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
17:30Becej - 1. Maj Ruma -:-17:30Hajduk 1912 - Backa -:-
17:30Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
17:30Kikinda - Dinamo Pancevo -:-
17:30Naftagas - Tisa Adorjan -:-
17:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
17:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac -:-17:30Jagodina - Pcinja -:-
17:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
17:30Sindjelic - Jedinstvo Krusevac -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:00Borac 1926 - FAP -:-17:00Loznica - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega -:-
17:00Real Podunavci - Josanica -:-
17:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic -:-
17:00Takovo - Mihajlovac -:-
17:00Tutin - Buducnost Krusik -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiKholifa Stars - Lamboi -:-19:15ErtelendiLuawa - Kahunla -:-
19:15ErtelendiMighty Blackpool - Real Republicans -:-
19:15ErtelendiPorts Authority - Bhantal -:-
19:15Wusum Stars - SLIFA -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
19:00Michalovce - Skalica -:-19:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
16:30Podbrezova - Zilina -:-19:00Dun. Streda - Ruzomberok -:-
SLOVAKYA: 2.Lig
15:00Spisska Nova Ves - Trebisov -:-16:00Komarno - Samorin -:-
17:30FK Humenne - Petrzalka -:-
17:30L. Mikulas - Puchov -:-
17:30Malzenice - D. Kubin -:-
17:30Presov - Povazska Bystrica -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - East
17:30Bardejov - Oravske Vesele -:-17:30Namestovo - Vranov -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
17:30AFC Nove Mesto - Galanta -:-17:30Castkovce - Belusa -:-
17:30HA Banska Bystrica - Lehota p. V. -:-
17:30Jednota Banova - Raca -:-
17:30MSK Martin - Zvolen -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00Domino - Nova Dedinka -:-SLOVAKYA: 4. liga - Central
17:00Banik Stranavy - Slavia Staskov -:-17:00K. Nove Mesto - Badin -:-
17:00TJD Pribelce - Kovacova -:-
17:00Tvrdosin - SK Javornik Makov -:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
17:00Kezmarok - Sabinov -:-17:00Poprad - Sokol Lubotice -:-
17:00Sobrance-Sobranecko - Medzilaborce -:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:00Banik Prievidza - FKM Nove Zamky -:-17:00Boleraz - Hurbanovo -:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
13:00Zilina K - Presov K -:-18:00Petrzalka K - Trencin K -:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
GüncellemebekleniyorB. Bystrica K - Myjava K 0:0
32'Slovan Bratislava K - Ruzomberok K 0:0
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Radomlje - Mura -:-18:30O. Ljubljana - Aluminij -:-
SLOVENYA: 2.SNL
18:00Bilje - Nafta -:-18:00Fuzinar - Gorica -:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
17:30Dravograd - Zavrc -:-17:30Hajdina - Drava -:-
17:30Podvinci - Sampion Celje -:-
19:00Dobrovce - Ljutomer -:-
19:30Brezice - Korotan -:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
18:00Dob - Ljubljana Svoboda -:-18:00Dren Vrhnika - Ziri -:-
18:00NK Jesenice - Izola -:-
18:00Skofja Loka - Sencur -:-
18:00Slovan Ljubljana - NK Adria -:-
18:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
SOMALİ: National league
15:30Raadsan - Mogadishu City -:-SURİNAM: SML
02:00PVV - Voorwaarts 0:123:30Inter Moengotapoe - Flora -:-
SURİYE: Premier League
16:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya -:-16:00Al-Sahel - Al Jaish -:-
16:00Al Wahda - Horriya -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Akhdoud - Damac -:-21:00Al-Ettifaq - Al Wehda -:-
21:00Al Hazem - Al-Ittihad FC -:-
ŞİLİ: Primera División
03:30U. Calera - Everton 0:122:00Cobresal - Nublense -:-
00:30U. Catolica - Colo Colo -:-
ŞİLİ: Primer B
19:30Magallanes - Arica -:-22:00Deportes Temuco - San Luis -:-
ŞİLİ: Segunda Division
02:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin 0:019:30Dep. Linares - General Velasquez -:-
22:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
00:30Trasandino - San Antonio Unido -:-
ŞİLİ: Primera Division Women
23:00U. De Chile K - Everton K -:-23:30S. Morning K - Palestino K -:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
16:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-18:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan -:-
18:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh -:-
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
17:00Young Africans - Simba -:-TAYLAND: Thai League 1
14:00Pathum United - Chonburi -:-14:30Police Tero - Uthai Thani -:-
15:00Khonkaen Utd. - Trat FC -:-
16:00Ratchaburi - Buriram -:-
TAYLAND: Thai League 2
13:30Phrae - Ayutthaya Utd -:-14:00Pattaya United - Chanthaburi -:-
14:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya -:-
15:00Nakhon Si - Kasetsart -:-
TOGO: Championnat National
18:30ASC Kara - Gbikinti Bassar -:-TUNUS: Kupası
16:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni -:-16:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
16:30Zarzis - Stade Tunisien -:-
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
14:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-14:00Merw - Altyn Asyr -:-
14:15Energetik - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Arkadag -:-
UGANDA: Premier League
16:00BUL - Express -:-UKRAYNA: Premier League
15:30Ch. Odessa - Kryvbas -:-18:00Vorskla - Kolos Kovalivka -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
32'MFC Metalurh - Bukovyna 0:012:45Dinaz Vyshgorod - Khust -:-
13:30Hirnyk-Sport - Podillya Khmelnytskyi -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
14:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol -:-UKRAYNA: Druha Liga
13:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya -:-UKRAYNA: U19 League
32'Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 0:013:00Din. Kiev U19 - Zhytomyr U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:00Danubio - Cerro Largo -:-21:00Boston River - Penarol -:-
00:00Nacional - Rampla Juniors -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
01:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Carabobo - Caracas 1:002:00Metropolitanos - Angostura 2:0
02:00Zamora - Portuguesa 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - El Vigia 2:123:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
00:00Maritimo - Atletico La Cruz -:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
18:30OFI Crete - Volos -:-19:30Asteras T. - Panetolikos -:-
19:30Atromitos - Kifisia -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
15:00Olympiakos B - Diagoras -:-YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00AEL Larissa - Niki Volos -:-16:00Levadiakos - Makedonikos -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Aetos Varvaras - Panthrakikos -:-16:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas -:-
16:00Aris Petinos - PAOK Kristonis -:-
16:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
16:00Niki Efkarpias - Chaniotis -:-
16:00Poseidonas Michanionas - Epanomi -:-
17:30Kavala - Thermaikos FC -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2
15:30Zakynthos - Eordaikos -:-16:00Anagennisi Arta - AO Trikala -:-
16:00Asteras Stavrou - Kileler -:-
16:00Ethnikos Neou - Thesprotos -:-
16:00Kastoria - Asteras Petriti -:-
16:00Pierikos - Nea Artaki -:-
16:00Thyella Katsikas - Vataniakos -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
13:00Kyanos A. V. - Mykonos -:-16:00Filiatron - Mesolongi AE -:-
16:00Korinthos - Ermionidas-Ermis -:-
16:00Panargiakos - Pyliou -:-
16:00Panelefsiniakos - Marko -:-
16:00PAO Varda - Vyzas -:-
16:00Thyella D. - Panegialios -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4
14:00Ermis Z. - Ipato -:-16:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
16:00Atsalenios - Episkopi -:-
16:00Chaidari - E. Piraeus -:-
16:00Panionios - Atromitos Piraeus -:-
16:00Paraskevi - Aris Petroupolis -:-
16:00Peramaikos - Agios Nikolaos -:-
16:00Proodeftiki - AO Ilisiakos -:-
16:00Smyrnis - Ellopiakos -:-
YUNANİSTAN: Division A Women
13:45Seirines Grevenon K - Kastoria K -:-ZAMBİYA: Super League
16:00ErtelendiForest Rangers - Konkola -:-16:00ErtelendiMufulira - Prison Leopards -:-
16:00ErtelendiMutondo Stars - Green Buffaloes -:-
16:00ErtelendiMUZA - Power Dynamos -:-
16:00ErtelendiNAPSA Stars - Green Eagles -:-
16:00ErtelendiNkana - Zesco Utd -:-
16:00Nkwazi - Forest Rangers -:-
16:00Power Dynamos - Nkana -:-
16:00ErtelendiRed Arrows - Kansanshi -:-
16:00ErtelendiTrident - Nkwazi -:-
16:00ErtelendiZanaco - Kabwe -:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00GreenFuel - Herentals -:-16:00Platinum - Bikita Minerals -:-
16:00Yadah - Chegutu Pirates -:-
16:00ZPC Kariba - Arenel Movers -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.